Od Varaždina do Trogira po snigu

rus

Active member
Evo lipi moji šta znači biti motorist,naime momak Varaždinac uputi se u Trogirski'' Pro moto''salon Aprilije po svoje nove Akrape-titan topove,nije bilo važno šta je Lika bila pod snigom ka da je prava zima,ništa,ama baš ništa nije moglo spriječit našeg Denisa ,momka Varaždinca da svom novom Pegasu montira Akrape,nakon montaže i servisa u ''Promotu''TG. via Varaždin ,ponovo po snigu i ledu,
Denis ,žal mi je šta se nismo upoznali ,ali u svakom slučaju BRAVO. (y)
 
svaka ti dala....  (y)

meni samo žao što i ja sam ne slikam takve stvari..... doduše ja nisam išao po ništa, osim se provozati iz gušta...  (y)
 
limit said:
A, šta mu nisu mogli poslat dostavnom službom pa da ih sam montira!?  :misli:
Moga se negdi izvrnit pa napravit sebi još 1000 eura štete, a da nekažem da se moga nedaj bože negdi polomit!
U svakom slučaju, hrabro!  (y)

to je bila njegova volja uputiti se za prvi servis za trogir, čak kada ga je kupija nije tija da mu ga pošaljemo na kučnu adresu već je doša po njega i odveja ga!

to je pravo hrabro srce lava!
 
strasilo said:
svaka ti dala....  (y)

meni samo žao što i ja sam ne slikam takve stvari..... doduše ja nisam išao po ništa, osim se provozati iz gušta...  (y)
e,a ja se onda čudin onima šta idu u NJemačku na Elefanten,ima Vas hrabrih ima. (y)
 
rus said:
e,a ja se onda čudin onima šta idu u NJemačku na Elefanten,ima Vas hrabrih ima. (y)
ma imam jednu dvije slike.... pa čim dođem kući stavim ...  (y)

naravno da nas ima...  8)
 
Svaka čast dečku!  (y)
Ali po meni je šteta toliko riskirati, a moglo se malo sačekati da prođe taj snijeg i onda krenuti na put. Ovako je cijeli motor usrao od soli.
Koliko mu je trebalo da pređe taj put po ovom vremenu (cca 400 km)?
 
bajki said:
Svaka čast dečku!  (y)
Ali po meni je šteta toliko riskirati, a moglo se malo sačekati da prođe taj snijeg i onda krenuti na put. Ovako je cijeli motor usrao od soli.
Koliko mu je trebalo da pređe taj put po ovom vremenu (cca 400 km)?
krenia je u 3 sata iz varaždina a u zadru je bia u 8 sati! kaže da mu je bia mali problem po snigu prilikom šaltavanja niže, to je bilo samo u početku, a onda je skužija da to nesmije i da se smije samo kočiti puštanjem gasa na vrime! kaže da su se ljudi krstili kada bi ga vidili na motoru! sutra dan ujutro doša je u trogir na servis!
 
bajki said:
Svaka čast dečku!  (y)
Ali po meni je šteta toliko riskirati, a moglo se malo sačekati da prođe taj snijeg i onda krenuti na put. Ovako je cijeli motor usrao od soli.
Koliko mu je trebalo da pređe taj put po ovom vremenu (cca 400 km)?
Ajde bez ljutnje.... ali daj mi molim te objasni šta si želio reći ovim boldanim..  :misli:
 
Bikerica_vz said:
Frende, svaka čast! Zaslužio si svoju temu.  (y)

Ivchy; A de je tvoj motor?Vjerojatno spava u garaži... :mrgreen:  Vrijeme je da se pokažeš na snijegu i imat ćeš svoju temu :jesus:
Denis; Malo je bedasto riskirati  s motorom po snijegu i ledu radi Akrapoviča. Sorry, bez ljutnje!  :wink:
 
Fracha said:
Ivchy; A de je tvoj motor?Vjerojatno spava u garaži... :mrgreen:  Vrijeme je da se pokažeš na snijegu i imat ćeš svoju temu :jesus:
Denis; Malo je bedasto riskirati  s motorom po snijegu i ledu radi Akrapoviča. Sorry, bez ljutnje!  :wink:

Tu nije riječ o meni i ne trebaš ti brinuti za moj motor, bolje da spava u garaži nego da se smrzava na snijegu.  :jesus:
 
marko29 said:
Svaka čast koljega. (y)Sad još samo moramo čuti te topčine uživo!

I to odmah sljedeći tjedan kak smo se dogovorili.  :wink: Morali bi i mi organizirati nekakvo druženje kak su Međimurci, nemremo sad biti gori od njih.  :mrgreen:
 
strasilo said:
evo nađoh jednu....
koja si ti baba... ima koji topić ili tema u kojoj ti sebe nisi pohvalil  :misli:
Poistovjećuješ se sa čovjekom koji je napravil 500-600 km po snigu i zimi i ledu.
Ti si prošal kroz nanos sniga i oblatil gumu i slikal i sad se hvališ i busaš u prsa kako ti voziš motor po snigu,a vjerovatno si napravil đir oko kuće  :LOL: