Od Varaždina do Trogira po snigu

fredi said:
koja si ti baba... ima koji topić ili tema u kojoj ti sebe nisi pohvalil  :misli:
Poistovjećuješ se sa čovjekom koji je napravil 500-600 km po snigu i zimi i ledu.
Ti si prošal kroz nanos sniga i oblatil gumu i slikal i sad se hvališ i busaš u prsa kako ti voziš motor po snigu,a vjerovatno si napravil đir oko kuće  :LOL:

joj fredi, ne vleći vraga za jezik. Ide sutra motorom u pulu, bude zatrpal forum slikama sa snijegom  :palacdolje:
 
evo kad se vec rajcate na snijeg malo mojih  :wink:
 
Tko se voli voziti ne moze ga nista zaustaviti, jer voznja je zakoon  :wink:

Ide i skuter po mecavi ali ne bas tako daleko  :mrgreen:
 
ma mogu razumit,mladost,znan da kad se zavrti u glavi ništa ih zaustavit ne može,ali ipak,snig,led,ma zima je zima,nema rukavic koje če ti ruke zagrijat. :vatrica: :starac:
 
strasilo said:
evo današnjih par ....  :mrgreen:

Ma koje ste vi face vozite se po snjegu  :LOL:, a kod mene ga nema ni za pod nokat :?

Pa se moram voziti po suhom :palacdolje: 


:jesus:
 
strasilo said:
evo današnjih par ....  :mrgreen:

priznaj da si se isao voziti samo da mozes stavit slike na forum  :mrgreen:
 
....juče popodne(oko 18:00) sam se vraća(sa autom) iz ZG za Split!
i na naplatnim, na izlazu iz Karlovca prema Splitu i Rijeci....
3 tipa nakrcana sa prtljagom i rezervnim gumama...piče put Rijeke?! ili negdi južnije!?  :misli:
a mećava taman počela padat (ajme)  :mrgreen:
taman sam bia iza njih kad su stali i spremali kartice od nnaplatnih...samo sam
lagano proša i svirnia im uz podignuti palac  (y)
tablice su bile čini mi se Holandske  :misli: (nisam siguran).
.....kasnije sam oko Ogulina i gospića uspia se lagano iza ralica vozit, i tako preć Velebit!
No ekipa je "sigurno" morala negdi odmorit.  :?  :vatrica:
 
A,ti avanturisti najvjerojatnije idu negdi prema Istoku kad i rezervne gume imaju,ali snig,led??
 
rus said:
A,ti avanturisti najvjerojatnije idu negdi prema Istoku kad i rezervne gume imaju,ali snig,led??

...pa taman dok se 'dokoturaju' do Istoka! biće pravo proljeće(možda i Lito)  :mrgreen:
 
vidim da svi imate komentare, pa da se i ja "momak Varaždinac" onaj sa slika s kojim je pocela tema javim. Bil sam u guzvi i do danas uopce nisam znal da je moj pothvat polucil takvo zanimanje. Dali je bilo pametno ili ne nebi komentiral ... al sigurno bu jos toga, kaj god ko rekel... ak je jos neko za nek se javi
 
Neka sinko ,neka tebe ,činija ti nama još puno puno kilometri pa neka bude šta i po ledu ,samo pažljivo po ledu,a nadan se da če mo se vidit i popit piče bilo u Varaždinu ili u Trogiru. (y)
 
Bikerica_vz said:
I to odmah sljedeći tjedan kak smo se dogovorili.  :wink: Morali bi i mi organizirati nekakvo druženje kak su Međimurci, nemremo sad biti gori od njih.  :mrgreen:


Pa uvijek se još nam možete pridružiti!