Odabir GPS Navigacije

Rajić said:
Jebale vas te navigacije na telefonima  :jesus:

jebao jednom i to je to  :mrgreen:

:shock: :shock: :shock: :shock: :misli: :misli: :misli:
 
  :LOL: Danas se vise isplati ueti kval. telefon s navigacijom nego kantu od gps-a.  :mrgreen:
 
Kanta od GPS radi bez greške više od pet godina bez kune ulaganja (namjernog ili slučajnog) dok se  za pojedine kvalitetne mobitele to nemre baš reći  :mrgreen:
 
vickodu said:
:shock: :shock: :shock: :shock: :misli: :misli: :misli:

Ja bar jednom  :jesus:

Lolo said:
Kanta od GPS radi bez greške više od pet godina bez kune ulaganja (namjernog ili slučajnog) dok se  za pojedine kvalitetne mobitele to nemre baš reći  :mrgreen:

e to ja i govorim  (y)
 
Ja san nekidan koristija mobitel ka navigaciju...sad ga više neman.  :mrgreen:
 
3alfa3 said:
Navigor ili Navigon?

Koristio sam Navigon prosli tjedan po Londonu (kao pjesak) i dosao svugdje gdje je trebalo

Sent from my HTC One X

Da, da, navigoN, sorry moja greška :)

GPS je nezamenljiv, ali kad su vec novi mobilni opremljeni da mogu da koriste i kao navigaciju- zašto ne?... ne treba ti 2 aparata (GPS i mobilni) vec samo jedan koji ima sve, a to znaci i manje prtljaga na motoru ;)
e sad druga je stvar kako to riješiti s držacem, ili kišom, ali ima opcije i za to...
mene je cisto interesiralo s upotrebnog gledišta sami program...
Inace dosad u putovanjima nisam koristio navigaciju, samo karte... i da znate da mi se uvijek svidjela mjesta gde sam zalutao :D
 
kupio novu givi s850 torbicu,ali sam se odlučio za tank torbu,pa mi je višak ako je netko zainteresiran može poruka...
 
evo danas sam preuzeo GPS  "Peaklife"  i cim ga malo proucim i ispitam na terenu napisat cu mali review pluseve i minuse  (y)
 
Ja imam kantu od navigacije nekakav Garmin za 800 kuna, radi super već 5 godina, je da malo fula ali sve ima, radi čak i u Aziji i Africi. Od smartfona kao navigacija ništa ne držim, jer navigacija treba ostati navigacija a telefon treba ostati telefon. Šta su skuplje stvari ljudi su više materijalno opterećeni i ide mi naživce kad negdje stanemo na kavu a on vrjeme pauze koristi za naštelavanje navigacije, pregedavanje SMS-ova i Mailova, koma. I stalo bulji u taj smartfon i frka da se ne smoči ili da ga negdje ne izgubi. Znaći na put samo sa vulgaris navigacijom i telefonom za 1 kunu.
 
kitomir said:
kupio novu givi s850 torbicu,ali sam se odlučio za tank torbu,pa mi je višak ako je netko zainteresiran može poruka...
PRODANO,hvala bajkeru sa foruma,neka služi svrsi (y)
 
možda neko zna, jel se može koristit navigacija na nokiji 7230? U meniju postoji, ali ja ne znam to uključit
 
U Zumo 550 su download-ani tracklog-ovi.  Kako se, i može li se uopće, Zumo koristiti na način kao planinarski GPS  tako da se track prikaže na karti nekom bojom, kako bi se isti mogao slijediti? Znači, bez turn-by-turn navigacije kao što je to slučaj sa rutama i rutabilnim kartama?  :misli:

Ajmo, stvar je hitna.  :shock:  :shock:
 
Mora bi ka prvo imat instaliran topo kartu, a onda dalje nije problem. Ja sam to koristija na kratko baš na 550.


©
 
Ispravak. Mislim da može šljakat i bez topo karte, jer će zumo priliko uploada te tvoje trackove pretvorit u rute. :misli:


©
 
cosmic said:
Ispravak. Mislim da može šljakat i bez topo karte, jer će zumo priliko uploada te tvoje trackove pretvorit u rute. :misli:

svašta... ako je zaista tako, onda je taj Zumo teška debilana... to su Garmin pičkice namjerno napravile... jer imaju support za praćenje traga već 15 godina...
 
Nakon podužeg kombiniranja što staviti a da ni u kom slučaju nije garmin ispalo je ovo.

Ram mount prihvat za suplju osovinu
Ram mount 7cm alu ruka
sw motech vodonepropusna torbica (kvaliteta je neusporediva u odnosu za one raznorazne torbice po ebayu i kod nas u ducanima, ova ima odiza kruta pojacanja i tekstil koji sam jedva probio serafcigerom kod montaze serafa)
Ram mount 1" prihvat koji sam userafio na torbu
Galaxy S advance sa mireo viagps4 i tomtom kartama
elektronika 5v 1A koja je ispod zica, zice provucene skorz napred sa vodonepropusnim konektorim, ovaj komad di je microusb za mob se da skinut dolje.



 
-= OxyG3N =- said:
Nakon podužeg kombiniranja što staviti a da ni u kom slučaju nije garmin ispalo je ovo.

Što ti se zamjerilo kod Garmina ak' nije tajna?  :misli:
 
lb said:
Što ti se zamjerilo kod Garmina ak' nije tajna?  :misli:

Imam averziju na garmin, ne sviđa mi se softver, ne sviđa mi se izgled karti.. ali priznajem da su im uređaju prilično dobro riješeni, pogotovo zumo, kao i razni prihvati, nosači, rješenja za motore.