Odg: CBR 900/1000 RR - generalni topic

Zato je valjda i smajlić dolje u opisu na hitno! ;)
 
u naredne 2 sezone će ga valjda prodat ipak je hitno  :LOL:  :LOL:  :LOL: :LOL:
 
NRas said:
Kad sam gazda kaze da je super sranje...
Lako kaj gazda veli, nije sad baš super stanje al je motor za ok novce s obzirom na sve koje smo gledali... na kraju je frend uzeo iza Varaždina Hondu jer ovaj bi pa nebi prodao...  :palacdolje:
 
Barabones said:
koliko vidim deklo je malo stugano
nema uteg, iskrivljena ručica kuplunga
i def mustang naljepnica :D
da to sam zaboravio napisat, osim ovog jel se još nešto zna
 
crni je uzet pod neki dug, sad sam ga zvao, kaže da je cijeli obljepljen s tim nekim mustang naljepnicama
isto tako kaže da je ''naslonjen'' ali na desni a ne lijevi bok jer je u kombiju dovezen a taj šta mu je dovezo nije baš pazio,
šta je onda sa lijevom stranom??? odjavljen je, treba gume... kaže da je oštečen sa svih strana po malo  :LOL:
znači 0 bodova  :palacdolje:
ajmo dalje tražit
edit: i nije on prvi vlasnik nego je uzet od prvog vlasnika i nije prepisan
 
Miki666 said:
Kako su farovi zatamnjeni, sa nekom folijom? Kakvo je svjetlo kroz to?
moguče da je neka folija ako nije cijeli far otvaran a to nevjerujem, folija na farovima je najmanji problem
problem je kak je složen nakon pada i kolko je jak bio taj pad i šta se vozilo s njim
 
Mario88 said:
moguče da je neka folija ako nije cijeli far otvaran a to nevjerujem, folija na farovima je najmanji problem
problem je kak je složen nakon pada i kolko je jak bio taj pad i šta se vozilo s njim
Ma znam, ako je folija lako se skine. Pitam općenito jer sam već na par motora vidio zatamnjene farove. :wink:
 
Mario88 said:
crni je uzet pod neki dug, sad sam ga zvao, kaže da je cijeli obljepljen s tim nekim mustang naljepnicama
isto tako kaže da je ''naslonjen'' ali na desni a ne lijevi bok jer je u kombiju dovezen a taj šta mu je dovezo nije baš pazio,
šta je onda sa lijevom stranom??? odjavljen je, treba gume... kaže da je oštečen sa svih strana po malo  :LOL:
znači 0 bodova  :palacdolje:
ajmo dalje tražit
edit: i nije on prvi vlasnik nego je uzet od prvog vlasnika i nije prepisan


da, baš htio napisat...  pretekao si me... :mrgreen:

uglavnom išao bi za  nekih 28000kn  3600 - 3700e
 
karadolo46 said:
da, baš htio napisat...  pretekao si me... :mrgreen:

uglavnom išao bi za  nekih 28000kn  3600 - 3700e
u lošem stanju je tak da je i to po mom puno