ODGOĐEN SUSRET MK MALARI 15.05.2010 ZBOG LOŠE VREMENSKE PROGNOZE

Added to Calendar: 15-05-10

Status
Not open for further replies.
DRAGA BIKERSKA NACIJO SA VELIKIM ŽALJENJEM DAJEMO NA ZNANJE DA ZBOG TEHNIČKIH PROBLEMA ODGAĐAMO MOTO-PARTY(MOTO-UPALU)NA VRIME ĆEMO JAVIT NOVI TERMIN.VELIKO VAN HVALA NA RAZUMIJEVANJU-----VAŠI M.K.MALARI           
 
prolom oblaka  :palacdolje:  a đe sad? u Bihać  (y)
 
550 said:
DRAGA BIKERSKA NACIJO SA VELIKIM ŽALJENJEM DAJEMO NA ZNANJE DA ZBOG TEHNIČKIH PROBLEMA ODGAĐAMO MOTO-PARTY(MOTO-UPALU)NA VRIME ĆEMO JAVIT NOVI TERMIN.VELIKO VAN HVALA NA RAZUMIJEVANJU-----VAŠI M.K.MALARI           
      Loše vrime nije nikakvo opravdanje za odgodu susreta. :palacdolje:
 
e sad,al nije bolje odgodit nego da dodje deset motoristi sa autima,bice vise svita po lipsen vrimenu,a samim tim i bolja festa,aj jojo bice partija,bice si se ti nabrusija doc u petak ka i ja pa ti muka.Dodji ti u mene slobodno,ima mesa pa cemo pec,a onda opet kad budu malari festat.
 
ja sam pravo razocarana skroz  :no:  :no:  :no:

bilo je kise i na drugim partijima pa se nisu otkazivali  :kisa:
 
Jojo Reborn said:
       Loše vrime nije nikakvo opravdanje za odgodu susreta. :palacdolje:
je,je upravu si ijadu posto i ovu odluku nismo donili lako,ali s obzirom na ono šta predviđaju na ovom području,
(a kontaktirali smo sve moguče u vez meteorlogije)a s obzirom na mijesto samog održavanja ,gradskog parka i nemogučnosti postavljanja večeg šatora i smatrali smo da je ovako ipak bolje,a sad jesmo li upravu ili ne ????
netko če nas razumit ,a netko osudit ,tu smo di jesmo .
malo smo sentimentalno vezani za samo misto održavanja susreta (jer u onoj zgradi smo rođeni)ali definitivno moramo izič van parka malarija,van samog grada
eto toliko,pokušajte nas svatit,razumit-
 
zele_tg said:
e sad,al nije bolje odgodit nego da dodje deset motoristi sa autima,bice vise svita po lipsen vrimenu,a samim tim i bolja festa,aj jojo bice partija,bice si se ti nabrusija doc u petak ka i ja pa ti muka.Dodji ti u mene slobodno,ima mesa pa cemo pec,a onda opet kad budu malari festat.
  Spremaj meso eto nas.  (y)
 
            Držim da ne bismo tribali voditi polemike oko odgađanja partyja. Domaćini, sasvim san siguran, najbolje znaju koja je varijanta najpametnija, i mislim da nema nikakve potribe naširoko objašnjavaju.
            Ekipa, kad god budete mogli samo javite navrime i eto nas kod vas.
                                            Sve zlo u tom bilo.  (y)
 
gledam tu nesretnu prognozu i nikako dobro. mene ste spasili ispričavanja od nedolaska, ali stvarno nije gušt niti voziti niti raditi susret po takvom vremenu. da je bar nekakva naznaka poboljšanja ali neće i neće. inače te kiše i nevremena stvarno je dosta, kao da smo postali monsunska država nije me volja ni autom van a kamoli motorom. ekipa pozdrav i vidimo se u nekom drugom terminu.
 
rus said:
je,je upravu si ijadu posto i ovu odluku nismo donili lako,ali s obzirom na ono šta predviđaju na ovom području,
(a kontaktirali smo sve moguče u vez meteorlogije)a s obzirom na mijesto samog održavanja ,gradskog parka i nemogučnosti postavljanja večeg šatora i smatrali smo da je ovako ipak bolje,a sad jesmo li upravu ili ne ????
netko če nas razumit ,a netko osudit ,tu smo di jesmo .
malo smo sentimentalno vezani za samo misto održavanja susreta (jer u onoj zgradi smo rođeni)ali definitivno moramo izič van parka malarija,van samog grada
eto toliko,pokušajte nas svatit,razumit-

a moj ljubo bas mi je zao da se ovako odigralo :(,ja evo danas taman dosa doma s broda i veselija se kako cu u subotu doc k vama na party,
jer triba mi je to bit prvi party ove godine,jer su mi rebron i sv. jure promakli(brod-jebiga)!
nista nesekiraj te se protiv boga i prirode se ne moze,sta je tu je,samo zdravlja i par novi guma da moremo vozit se a za drugo ce bit lako!

ajde drzi te se pozdrav tebi i ostalim malarima (y) (y) (y)
 
Moji Malari nemojte se idit na moj komentar.Napravite kako mislite da je najbolje.Eto ja san misljenja da bi termin susreta triba bit tvrd ko beton jer sta ako se neki rus iz Moskve vec uputia u Trogir aaa Rusu  :LOL:
 
rus said:
je,je upravu si ijadu posto i ovu odluku nismo donili lako,ali s obzirom na ono šta predviđaju na ovom području,
(a kontaktirali smo sve moguče u vez meteorlogije)a s obzirom na mijesto samog održavanja ,gradskog parka i nemogučnosti postavljanja večeg šatora i smatrali smo da je ovako ipak bolje,a sad jesmo li upravu ili ne ????
netko če nas razumit ,a netko osudit ,tu smo di jesmo .
malo smo sentimentalno vezani za samo misto održavanja susreta (jer u onoj zgradi smo rođeni)ali definitivno moramo izič van parka malarija,van samog grada
eto toliko,pokušajte nas svatit,razumit-
 Ima dana a sa ovim podebljnim si sve reka a i Miro je svoje lipo reka Svo Zlo S Tim a ja kažem da ima i gore bolesti od
            malarije pa se izliječi a tako će se i ova izličiti-Vidimo se čim se ponovo oglasite-vesela ekipa pozdrav i vidimo se (y)
 
zele_tg said:
  os dat  :koka:,ujiticu te

nema moooj otkazalo nan dejt    :(  nego jel se peče meso ili...?  :shock:
 
grobar said:
malo kiše a vi već potpisali kapitulaciju . :palacdolje:
:misli:
vidiš,vidiš :misli:
:LOL: :LOL: :LOL:
ma daj molim te,pa ljudi su lipo rekli,da ne postoji mogućnost dizanja velikog šatora da bi se ekipa sklonila od kiše :mrgreen:
nekako sumnjam da bi i ti osobno bio sretan piti pivu na pljusku :wink:
 
:misli: vrime nemoreš birati, kako te pogodi, pogodi (sitite se nas lani  :palacdolje:)
kako nam meteorolozi najavljuju biće cilo lito takvo, lutrija kiša-sunce non-stop
ka da smo preselili u one kako ih ono zovu  :misli: mokre krajeve  :mrgreen:
i ovako su gužve u kalendaru susreta sad još i vrime jbg...
ipak ako su tako odlučili Malarima podrška  (y) nedajte se smesti ljudi  (y) naći će se i koji sunčan dan za upalu  (y)
 
Beštija said:
:misli: vrime nemoreš birati, kako te pogodi, pogodi (sitite se nas lani  :palacdolje:)
kako nam meteorolozi najavljuju biće cilo lito takvo, lutrija kiša-sunce non-stop
ka da smo preselili u one kako ih ono zovu  :misli: mokre krajeve  :mrgreen:
i ovako su gužve u kalendaru susreta sad još i vrime jbg...
ipak ako su tako odlučili Malarima podrška  (y) nedajte se smesti ljudi  (y) naći će se i koji sunčan dan za upalu  (y)


Po meni je osnovni problem upadanje nekom drugom u termin i to nije u redu!
Mišljenja sam da ako je netko htio doći, da bi došao i po kiši!
Npr. prošli vikend smo išli u Umag iz Siska i prala nas je kiša cijelo vrijeme!
I zato moj :palacdolje:
 
Status
Not open for further replies.