ODGOĐEN SUSRET MK MALARI 15.05.2010 ZBOG LOŠE VREMENSKE PROGNOZE

Added to Calendar: 15-05-10

Status
Not open for further replies.
zele_tg said:
bice jadan nixon nije cita prije postove,neka mu ko rece da nebi bija sam  :mrgreen:
Ostavi se ti Nixona,Tonina te nešto pitala u vezi mesa,a tek tako da znaš planirat i ja bi malo e  :mrgreen:
 
maredm1 said:
Po meni je osnovni problem upadanje nekom drugom u termin i to nije u redu!
Mišljenja sam da ako je netko htio doći, da bi došao i po kiši!
Npr. prošli vikend smo išli u Umag iz Siska i prala nas je kiša cijelo vrijeme!
I zato moj :palacdolje:
ma razumin negativnu konotaciju ovog otkazivanja,ali ne razumin ,nikako ne razumin zašto uspoređuješ Umag ,kišu  jer kad si doša u kamp Stela maris onda si se ima di sklonit od kiše,a po putu puno nas je okislo ma nemožeš ni zamislit koliko puta ,ali kod nas je problem druge vrste ,u nas u našem kampu nema mogučnosti se sklonit i na miru pit i razgovarat sa poznanicima i prijateljima.
 
inšoma,ma ništo mi palo napamet ,sitilo,eto i nije svako zlo za zlo ,evo nešto sa face booka ka odgovor na sve ovo :misli: :misli:

Mi, periferija, a eeee roge van čačine i materine
Podijeli
12. studeni 2009 u 18:43 | Uredi Bilješku | Obriši
Ala koja je nevera učinila prošlu šetemanu, ajme ća je lampalo i grmilo ma pucalo je iz svi kaluni, a i nikako mi nije drago kad grmi ono kad puno grmi.
A jušto sidin prid ovon škatulon i omar okričen na meteorlogiju i je, je jemaju pravicu ciklona se primišća i gre ovamo, a di vengo u centar, inšoma centarciklone se pripomistija i jušto je sad ovod u sridnjoj Dalmaciji između Brača, Šolte i nas ovod, a omar mi je nikako bilo ka drago, počeja san vikat: grmi, udri, cipaj iz svi kaluni neka vidu di je centar! Dosta su nan govorili kako smo mi ovod periferija. Evo van sad roge čačine i materine, aaaaaaaaaaaa koje sad periferija aaaaa, a di je centar ciklone, aaaaaaa ka da bi on bija u periferiji. A i je mi bilo dojadilo bit priferija sa lokalnin oborinan, lokalnin neverinima, lokalnin burinima.
Ma cili život slušan to: lokalne nevere, lokalni problemi, lokalne vlasti lokalni novinari, lokalni klubovi.
Stojin vanka na balaturi, asti boga, a ća je ono, oli se ono od Marine počimje čarat, vazimjen karnočal, gledan, a nije, nije, dobro je, ma vas san protrnija,
Muči, stislo je, oblaci su se usidrili sve je pokrilo, zacrnilo, eee centar ciklone se usidrija, a e mona je, nije zna izabrat lokaciju,moga je falit lokaciju ,
jopet grmi, jo ča lipo grmi, ma koji lipi zvuk ma koja je to lipa muzika.
Stojin vanka na balaturi i vas guštan bit u centru ciklone, a ona iznutra viče, oli si poludija ulazi unutra ma koga boga činiš vanka oli očeš da te ubije, aaaaaa
Ma friga mi se nek me ubije, eeeee, ubit će me moja ciklona, a ne nika tuja ona nika odrebatajice.
Ma vas san sritan, oli je to malo, bit u CENTRU ciklone.
Objavljeno prije 6 mjeseci · Komentiraj · Sviđa
 
Svo zlo u otkazivanju.......biće kad bude  :mrgreen:
Respect Malari  (y)
 
jel ima sladoleda kod Đovanija


ako jema ja ču lipo na sladoled i đirić po rivi pa možda trefim Rusa ,,,,,,,,,
 
Po meni ste pošteno i dobro napravili što ste otkazali susret zbog nevremena koje se predviđa  (y)

Nije priša, bit će drugih datuma da se sretnemo i dobrano zabavimo  :bananapivo:

potrudit ćemo se svakako doči kao što smo htijeli i sad
Pozdrav Malarima  (y)
 
ja taman tila reć o kakvom nevrimenu je rič.. a sve se oblači i čini se da će biti duga noć  :palacdolje:
a ciklona se zove EMINA  :shock: :shock:
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/102522/Default.aspx
 
zele_tg said:
imas ti moj broj, a sta nisi dosa po onome vrimenu jeli  :misli:
ma pusti Joju provokatora  :jesus: :jesus:biče da su kupili plinski roštilj pa su ga isprobavali :misli: :misli:
 
Zove mene u niku uru Jaro "A di je ovi party, nigdi žive duše."  :shock: Jebiga ne čita forum.  :LOL:
 
zele_tg said:
heeehee,jadan covik,neuk je ki i ja  :mrgreen: Oce li bit parti ubrzo ili tek dogodine,sta ste odlucili Ruse?

oli ti se di žuri zele a??? :LOL:
 
odlucija sam se opit dobro sa malarima u trogiru,puna mi je kapa kastili vise,ima li koja dobra maca sta ima kucu u trogiru ostavicu onoga moga vraga,napomena;;lizem ko mali pas :mrgreen:
 
taman posla se zamirit kastelankama,oli si maka  :LOL: :LOL:
 
Yawanna said:
Eto ti ga đatre, oli smo na tako lošen glasu?  :mrgreen:

ma to ja po sebi jerbo jeman 95% kastelanske krvi u sebi  :jesus: :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.