ODGOĐEN SUSRET MK MALARI 15.05.2010 ZBOG LOŠE VREMENSKE PROGNOZE

Added to Calendar: 15-05-10

Status
Not open for further replies.
rus said:
ajde,a ja ču ti bit vodić

meni i zvoni rezerviraj misto za sator kraj korner zastavice (y)
ali kraj one blize da nam nije daleko za hodat :mrgreen:

mi cemo naknadno poslat djometra da izmiri 2 kvadrata :mrgreen:(mislin da vise nece tribat) :misli:
 
eto da i trogir razgledan napokon....kažu da ima puno zvonika u centru....  :oops:    :oops:
 
ove godine bi mogao i  :starac: navratiti da uzvratim revans RUSU I NJEGOVOJ LIPSOJ POLOVICI sto su prosle godine bili na proslavi mog okruglog ??????????????  : :party:
 
Naletit ću, ako uspijen ustopat koga... :tusam:
Nego, Ljubo, moga si stavit kakvu kartu oli upute da se ne pogubimo po putu... :mrgreen:
 
aria said:
evo to ti je odma kraj mosta desno :mornar:

Hahahahaha...
Ma je li to kraj kamenoga mosta oli kraj Brkanove grede?  :misli:
 
tićgolubić_tg said:
Hahahahaha...
Ma je li to kraj kamenoga mosta oli kraj Brkanove grede?  :misli:

e tamo pa malo livo baciš! :LOL:
 
tićgolubić_tg said:
:LOL: :LOL:
A vidim ja da ću morat i gps nabacit...  :mrgreen:

e,a nemoj zaboravit i rusak uzet i stavit šta za izist i popit nedaj bog da se digdi izgubiš u velegradu  :LOL: :LOL: :LOL:
 
lusy said:
e,a nemoj zaboravit i rusak uzet i stavit šta za izist i popit nedaj bog da se digdi izgubiš u velegradu  :LOL: :LOL: :LOL:

E za to već ne brinem....
Kad su Ljubo i ekipa u pitanju jedno je posve sigurno - gladni i žedni garant nećemo bit... (y) (y)
 
tićgolubić_tg said:
E za to već ne brinem....
Kad su Ljubo i ekipa u pitanju jedno je posve sigurno - gladni i žedni garant nećemo bit... (y) (y)

dobro si to reka,barba Ljubo za ja nešta dijetalno! :mrgreen:
 
babaidida said:
ove godine bi mogao i  :starac: navratiti da uzvratim revans RUSU I NJEGOVOJ LIPSOJ POLOVICI sto su prosle godine bili na proslavi mog okruglog ??????????????   : :party:
oli nan je rusu rođendan :misli: :misli: :misli: :misli:
 
tićgolubić_tg said:
E za to već ne brinem....
Kad su Ljubo i ekipa u pitanju jedno je posve sigurno - gladni i žedni garant nećemo bit... (y) (y)
bit će ist,ma i pit,a i još puno lipi stvari,ma van nemogu kazat :misli: :misli: :misli: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
Status
Not open for further replies.