ODGOĐEN SUSRET MK MALARI 15.05.2010 ZBOG LOŠE VREMENSKE PROGNOZE

Added to Calendar: 15-05-10

Status
Not open for further replies.
aria said:
već dvi strane a chago ne pita za pivo :misli:
E hebi ga,iman i ja sad pitanje : Za ženski dio populacije znam da je već sve unaprid rezervirano  :mrgreen:
                                                    ali bi pita za energetsko - hormonalna pića,dali će ih biti dosta  :misli:
                                                    veliki pozdrav ponovo svima u par riči ovog kratkog posta  (y)
 
papillon said:
E hebi ga,iman i ja sad pitanje : Za ženski dio populacije znam da je već sve unaprid rezervirano  :mrgreen:
                                                    ali bi pita za energetsko - hormonalna pića,dali će ih biti dosta  :misli:
                                                    veliki pozdrav ponovo svima u par riči ovog kratkog posta  (y)

bit ce vitamina A,B,C,.................................. a i red bull-a za tebe (y)
 
papillon said:
E hebi ga,iman i ja sad pitanje : Za ženski dio populacije znam da je već sve unaprid rezervirano  :mrgreen:
                                                    ali bi pita za energetsko - hormonalna pića,dali će ih biti dosta  :misli:
                                                    veliki pozdrav ponovo svima u par riči ovog kratkog posta  (y)
a je štrukavat ćemo limune i naranče,a po potribi mlit karotu :jesus: :jesus:
 
a ova moto upala se ne propušta em je dobrora zabava em dobra ekipa

        RUSU VIDIMO SE                   

 
aria said:
bit ce vitamina A,B,C,.................................. a i red bull-a za tebe (y)
Dobro je samo mi fali još koza od prošle godine  :LOL:

550 said:
a je štrukavat ćemo limune i naranče,a po potribi mlit karotu :jesus: :jesus:
Je,je a muka je ježeva i to pogotovo na mistu di je onakva aria  :wink:
 
papillon said:
Dobro je samo mi fali još koza od prošle godine  :LOL:
za kozu je lako,ako ti triba mi je nabavimo,a ti samo ponesi čizme :jesus: :D :D
 
evo smo posadili articoke kazu da je dobro za jetru :cool:
 
papillon said:
Dobro je samo mi fali još koza od prošle godine  :LOL:

Nažalos neče bit koze od prošle godine  :(
 
lusy said:
Nažalos neče bit koze od prošle godine  :(
a znan,ma nema veze nać ćemo mi kozu,pa ima ih fala bogu  :njanja: :njanja: :cice: :cice:
 
550 said:
a znan,ma nema veze nać ćemo mi kozu,pa ima ih fala bogu  :njanja: :njanja: :cice: :cice:

je,ima dosta koza :cice: po trogiru ali ko zna oce li Zeli pasat :shock:




:mrgreen:
 
Z-Power said:
je,ima dosta koza :cice: po trogiru ali ko zna oce li Zeli pasat :shock:




:mrgreen:

zamolit ce mo zelu za njegovo strucno misljenje :cice:
 
a niko ne pita za gumene cizme???? mogli bi i na lutriju cizme dat samo triba odredit za koji broj noge
 
Kako se zvala koza,jel ko zna?? :mrgreen:
 
550 said:
jel to nagradno pitanje ili :misli: :misli: :misli:

moglo bi bit,da  :mrgreen: :wink:
 
Status
Not open for further replies.