ODGOĐEN SUSRET MK MALARI 15.05.2010 ZBOG LOŠE VREMENSKE PROGNOZE

Added to Calendar: 15-05-10

Status
Not open for further replies.
evo sad cu bit samo ozbiljna  :mrgreen:
 
al brate, stvarno ste precerali...  :LOL: pratim temu jer planiram mozda doci  i svaki put kad ima novi odgovor nadam se necem korisnom a ono samo koza i bezveze zajebancije.  :jesus: :jesus: :jesus:
 
*lady_750* said:
al brate, stvarno ste precerali...   :LOL: pratim temu jer planiram mozda doci  i svaki put kad ima novi odgovor nadam se necem korisnom a ono samo koza i bezveze zajebancije.  :jesus: :jesus: :jesus:

ajde ne grintaj,sve je ovo za korist dobrih ljudi u Malarovskon gradu :mrgreen:
 
*lady_750* said:
al brate, stvarno ste precerali...   :LOL: pratim temu jer planiram mozda doci  i svaki put kad ima novi odgovor nadam se necem korisnom a ono samo koza i bezveze zajebancije.  :jesus: :jesus: :jesus:
lipa moja samo ti dođi,dok ti dođeš mi ćemo se uozbiljit- (y) (y) (y)
 
550 said:
lipa moja samo ti dođi,dok ti dođeš mi ćemo se uozbiljit- (y) (y) (y)

ajde ti ne kopiraj barba rusa  :jesus: :LOL:
 
lusy said:
ajde ne grintaj,sve je ovo za korist dobrih ljudi u Malarovskon gradu :mrgreen:

ako im je ovo za njihovo dobro, onda ne zelim nista dalje znati  :LOL:
 
16.04.2010. | 21:06
TROGIRSKA GRADSKA JEZGRA I ŠETNICA NA FORTINU POSTALE PISTE ZA VOZAČE MOTOCIKLA
GORDANA DRAGAN

asta rec judi moji,da imaju mu.a i da se ne boju izgubit posal ovi novinari nebi pisali ovakve pi.darije :palacdolje:
 
lusy said:
A oce se moc do Malarije na motoru doc,jer je sad priko Fortina pjesacka zona? :misli: :shock:

Joshy said:
16.04.2010. | 21:06
TROGIRSKA GRADSKA JEZGRA I ŠETNICA NA FORTINU POSTALE PISTE ZA VOZAČE MOTOCIKLA
GORDANA DRAGAN

asta rec judi moji,da imaju mu.a i da se ne boju izgubit posal ovi novinari nebi pisali ovakve pi.darije :palacdolje:

:mrgreen:
 
Joshy said:
16.04.2010. | 21:06
TROGIRSKA GRADSKA JEZGRA I ŠETNICA NA FORTINU POSTALE PISTE ZA VOZAČE MOTOCIKLA
GORDANA DRAGAN

asta rec judi moji,da imaju mu.a i da se ne boju izgubit posal ovi novinari nebi pisali ovakve pi.darije :palacdolje:
taj članak ,koji je potpisala dotična novinarka je tipičan primjer današnjeg novinarstva ,paušalno napisano bez sagledavanja problema koji traje ne od nedavno več decenijama,ali to nju nije briga ,ka da ona ne živi u ovom gradu pa ništa ne vidi,jednostavno ,a šta lakše ubacit sliku sa nekog paljenja guma na moto susretu i eto motoristi čine pizdarije po gradu ,a njoj ,e da samo njoj motor -skuter isti k...c ima dva kola i to je to.,a ona vožnja skuterima po gradskim ulicama imaju picerije na rivi i nek se njima obrate jer sam sam svijedok bija kad je taj dostavljač pokupija dite koje je šetalo sa materom ,e da ,ali najvažnije je za sugovornika imat Dr,Babiča on je ono ka dežurni autoritet grada meritoran za sve
ma inače njene članke ne čitam od kad je napisala članak o ispuštanju balasnih voda u Saldunu,to joj je bila kruna novinarskog rada,
 
Ma nima druge nego na Brkijevon mostu napravit ka na Neretvi zajebat neprijatelja  :LOL: :LOL:
 
Status
Not open for further replies.