ODGOĐEN SUSRET MK MALARI 15.05.2010 ZBOG LOŠE VREMENSKE PROGNOZE

Added to Calendar: 15-05-10

Status
Not open for further replies.
zele_tg said:
kakav je to muski parti bez koze,nadjite mi kozu .



(Powered by frubar.net)

...eli to ova lipotica.... (y) :D :D
 
Z-Power said:
koliko ja zanan zvala se Melita

gospeti,oli se nemate sitit nicega bojega sa malarije vengo cilu setemanu samo cakula o meliti?



ja se sican moje doturice Pere sa dicjega ispod tribini
:LOL: :LOL: :mrgreen:
evo i ovome fureštome ste dop.....i sa ton beštijon,ni motori,ni cure ma ni spiza ,a altroke muzika vengo .... :LOL: :LOL:
 
rus said:
evo i ovome fureštome ste dop.....i sa ton beštijon,ni motori,ni cure ma ni spiza ,a altroke muzika vengo .... :LOL: :LOL:
ma ti se ka nebi bokunić mašija-želite s ražnja?? :misli: :misli: :misli:a još malo mlade kapulice,ajmeee
 
550 said:
ma ti se ka nebi bokunić mašija-želite s ražnja?? :misli: :misli: :misli:a još malo mlade kapulice,ajmeee

ma ja potpisujem i bez mlade kapulice, more i stara  :mrgreen:  (y)
 
rus said:
evo i ovome fureštome ste dop.....i sa ton beštijon,ni motori,ni cure ma ni spiza ,a altroke muzika vengo .... :LOL: :LOL:

A u koju je uru defile.
Uvik zakasnin,  :wink: je sporo vozin  :mrgreen:
Bolje da san ja ovo crveno napisa nego da napisu ovi šta su dop.....i
Jel tako  (y)
 
A oce se moc do Malarije na motoru doc,jer je sad priko Fortina pjesacka zona? :misli: :shock:
 
lusy said:
A oce se moc do Malarije na motoru doc,jer je sad priko Fortina pjesacka zona? :misli: :shock:
a šta sad ti o pješačkoj zoni,a di je nagrada-čovik je pogodija ime (y)
 
550 said:
a šta sad ti o pješačkoj zoni,a di je nagrada-čovik je pogodija ime (y)

je lako je trazit po proslogodisnjoj temi  :jesus:

a mogla bi barenko vazest u onoga covika sta na pijaci drzi vino jednu bocu pa coviku dat da nije zaništa tražija  :LOL: :LOL:
 
lusy said:
je lako je trazit po proslogodisnjoj temi  :jesus:

a mogla bi barenko vazest u onoga covika sta na pijaci drzi vino jednu bocu pa coviku dat da nije zaništa tražija  :LOL: :LOL:

jesi lajona sve moras spijat :jesus:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
rus said:
evo i ovome fureštome ste dop.....i sa ton beštijon,ni motori,ni cure ma ni spiza ,a altroke muzika vengo .... :LOL: :LOL:


:LOL: :LOL: :LOL:
zakocenija san

vise san ispri valentina nego oni sta je jubova sa meliton :LOL: :jesus:
 
Z-Power said:
jesi lajona sve moras spijat :jesus:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a ča san to špijala  :misli: :shock:


























:LOL: :LOL:
 
tajne i neobljavljene fotografije zelite & zele..... :zaljubljeni: svaki komentar je suvisan  :mrgreen:
 
lusy said:
je lako je trazit po proslogodisnjoj temi  :jesus:

a mogla bi barenko vazest u onoga covika sta na pijaci drzi vino jednu bocu pa coviku dat da nije zaništa tražija  :LOL: :LOL:
dogovoreno,samo ti tribaš doć po botiju (y) (y)
 
54 said:
tajne i neobljavljene fotografije zelite & zele..... :zaljubljeni: svaki komentar je suvisan  :mrgreen:


pa se i vako steka muriji :cool:
 
rogi said:
A u koju je uru defile.
Uvik zakasnin,  :wink: je sporo vozin  :mrgreen:
Bolje da san ja ovo crveno napisa nego da napisu ovi šta su dop.....i
Jel tako  (y)
Sad si ih rasušija ka barilo - postavija si pitanje a koze nigdi u kontekstu,pričekaj malo odgovor dok se rekupelaju  :misli:
 
Status
Not open for further replies.