Oldskul prerade

danas snimljeno, nije puno ali čovjeka veseli, početak gradnje hard tail bobbera :hura:

http://www.youtube.com/watch?v=kDIG7DxvjpE
 
kruns said:
danas snimljeno, nije puno ali čovjeka veseli, početak gradnje hard tail bobbera :hura:

http://www.youtube.com/watch?v=kDIG7DxvjpE
Obavjestavaj nas o napretku. (y)
 
V_max said:
rezervar je oblozen karbonom...ako bolj epogledas ima carbon fiber finish...
013.jpg


DSC03783.jpg


DSC03786.jpg


Mislim da je sasvim dovoljno...
ovo sa rezervarom nije problem...eo moj na StRRomu (y)
 
Sarinjo said:
ovo sa rezervarom nije problem...eo moj na StRRomu (y)
Moze malo pojasnjenje za nas neuke :mrgreen:? Kako se zapravo "presvlaci" rezervar karbonom, kad kazes da nije problem? :misli:
 
Dazzo said:
Meni ovo zbilja super izgleda.

Ali ovaj crveni kabel i žute felge bi meni išle dole istog trena.
Kabel - crni ili crni plet, a felge srebrne ili karbon (nekako...   nemam pojma kako to izvesti - ali bilo bi fora).

u vrijeme tog motora, izbor dijelova kod nas je bio nikakav, silikonski kablovi su se nabavljali izvana i obicno su bili crvene boje (za razliku od standardnih crnih) tak da je taj detalj u skladu s vremeno,

zlatne felge su i meni malo previse, mozda crne ili srebrne
 
Gato said:
Moze malo pojasnjenje za nas neuke :mrgreen:? Kako se zapravo "presvlaci" rezervar karbonom, kad kazes da nije problem? :misli:
kupiš carbonsko platno(ja sam koristio 200 gram-sko)...epoksidna smola...e sad ima još jedna mala tajna kako platno "pričvrstiti" na rezervar a onda sve samo natopit smolom...posebna traka koju nigdje nisam vidio za kupiti,sva sreća pa imam frenda koji radi na takvom radnom mjestu gdje je koriste pa svako toliko prisvoji koju... :mrgreen:...sad ako netko ima kakvih želja...naprijed (y)
 
Sarinjo said:
kupiš carbonsko platno(ja sam koristio 200 gram-sko)...epoksidna smola...e sad ima još jedna mala tajna kako platno "pričvrstiti" na rezervar a onda sve samo natopit smolom...posebna traka koju nigdje nisam vidio za kupiti,sva sreća pa imam frenda koji radi na takvom radnom mjestu gdje je koriste pa svako toliko prisvoji koju... :mrgreen:...sad ako netko ima kakvih želja...naprijed (y)

Dali nije jednostavnije sa vakuumom to napraviti?
 
Icek said:
uuu imaš finu radionu .

A hardtail će biti zabava vrhunska  (y)

nemam, to mi je radionica od pajdaša koji nema veze s motorima nego radi nešto sasvim deseto, ne vozi motore a mogu slobodno reći da ih i ne voli nešto naročito ali je jedan od onih meštra kojem što oči vide, ruke naprave a ovo mu je samo jedan od izazova.

grgaSH said:
(y) (y)

jel to ''ona'' suza, il neka druga :mrgreen: :misli:

taj motor sam već počeo zvati michael jackson. ali slaže se i "ona" fazerica i bit će prava petarda kad se složi a jako je blizu toga 8)
 
stankovukovic said:
Dali nije jednostavnije sa vakuumom to napraviti?
:misli: za rezervar i neznam baš...možda da možda ne
 
Ova katana  :wink:!

A kad sam bio klinac, to mi je bio najruzniji motor!
 
V_max said:
Jos jedan preljepi zrrakom hladjeni gsx 1100...

Dusu dao za moderniju vilicu iza...

Milina...


slazem se, samo crni cil. mi tu nikako ne pasu.....  a cuj, ni 4 u 1, pogotovo sa tim kratkim topom...

cuj, stvar ukusa al za mene idu samo trube sa svake strane....  STEREO  :mrgreen: