"Opatijski panduri"

Pero2

New member
Izvinjavam se na ovakvom upadu na forum ..Al ovo moram podjeliti sa ostalima..nego..spustamo se ja i cura jučer popodne od Bile prema centru i čujem netko trubi iza mene al nista ja po gasu i u prestizanje ..kad sam prestigao dva auta okrenem se i vidim pandure sa rotirkom kako ulijeću u škare samo da me stignu,.niš,dam žmigavac i fino stanem pokraj ceste,izlazi debeli pandur i i bla bla ovo ,ono.. prometnu vozačku niš kod sebe ,nabroji on nekih 1500kn ,još se sagne i gleda zadnju gumu..a pritom nije vidio da naprijed nemam masku ni svijetlo..još se pravi pametan ..mislim svaka čast ..dobro je jedino što sam prošao sa 300kn kazne..e i prolazi lik sa 636 i lagano digne okretaje u crveno :mrgreen: ..(sreća sto nije imao tablicu :mrgreen: pa su ostali ko posrani..).. liku pivo,u svakom slučaju, kad ga opet vidim..
 
panduri kao panduri..


ocito ti nije motor tehnicki ispravan, ali ja im nebi popustio ,ako je za bezveze, inzistirao bi na sudu

..inace mene u op jos nisu maltretirali , i priznam , jos mi nije ni jedan pandur dosao napizdjen, uvjek sve fino od njih i bez previse pitanja (osim sto uvjek pitaju : sta ti nije zima? :mrgreen: ) :)
 
a zamisli kak je kad 10min divljas kroz grad,vozis vise na zadnjem neg na oba,zavrces u blokade i tak to,a murjaci te cijelo vrijeme posmatraju i na kraju upale rotaljku i za tobom... :troll: ...
Ali kako da te zaustave kad ima na 1km pobjegnes 800metara :mrgreen:
 
rijecka policija je opasnija... vozim bez tablice i stanem na crveno...kad ono kao u filmu, dolijece civilni autoprolazi me i u powerslide-u, sa rucnom zaustavi se bocno ispred mene.... istrcavaju dvojica, kao od brda odvaljena, vade znacke i traze papire... te kao sad ces ti vidjeti....hm, al ja sam zapravo isao na tehnicki sa motorom, te su se razocarani vratili u svoj automobil, te nastavili traziti drugu zrtvu... :2up:
 
maverick said:
rijecka policija je opasnija... vozim bez tablice i stanem na crveno...kad ono kao u filmu, dolijece civilni autoprolazi me i u powerslide-u, sa rucnom zaustavi se bocno ispred mene.... istrcavaju dvojica, kao od brda odvaljena, vade znacke i traze papire... te kao sad ces ti vidjeti....hm, al ja sam zapravo isao na tehnicki sa motorom, te su se razocarani vratili u svoj automobil, te nastavili traziti drugu zrtvu... :2up:
:peace:
 
zxr said:
maverick said:
rijecka policija je opasnija... vozim bez tablice i stanem na crveno...kad ono kao u filmu, dolijece civilni autoprolazi me i u powerslide-u, sa rucnom zaustavi se bocno ispred mene.... istrcavaju dvojica, kao od brda odvaljena, vade znacke i traze papire... te kao sad ces ti vidjeti....hm, al ja sam zapravo isao na tehnicki sa motorom, te su se razocarani vratili u svoj automobil, te nastavili traziti drugu zrtvu... :2up:
:peace:

Mog frenda su tako srušili sa 6r-a.
Strpali ga u auto, motor ostao lezat na cesti dok ga nismo odgurali kuci.
Sam on nije isao na tehnički :mrgreen:

Sad je na uvjetnoj al dobio je nove oklope na Kawi :cool:
 
jel se to nasa murija na bikere raspizdila il sta?
meni je inace bio obicaj skidat regu kad iz D u HR dodem, al sad bolje da ne diram, da me koji nabruseni murjak ne srusi
 
CyberPunk_DOHC said:
Mog frenda su tako srušili sa 6r-a.
Sad je na uvjetnoj al dobio je nove oklope na Kawi :cool:

Izvukao bih ja tu puno vise od novih oklopa...a na uvjetnoj bi bili oni a ne ja... :evil:
 
je puno pandura misle da su kauboji na divljem zapadu..al smire se kad vide da poznas zakon bolje od njih,ili im uopće ne staneš 8)
 
..mislio sam bas obrnuto za riječko-opatijske pandure ..svako malo sam na relaciji Lošinj-Opatija i do sad nisam imao nikakvih problema..a uvjek neke pizdarije izvodimo -jer..kao ne poznaju nas ..al mi je sad prisjelo.. :x :( ...a tablicu mi se nije dalo skidat jer sam žurio na trajekt..uh ...inače bi bilo :2up: ...
p.s.pozdrav svim istomišljenicima :mrgreen:
 
Tooo momci,zajednickim snagama protiv pajkana
:biker: + :biker: + :biker: + :biker: = :vidiga: :troll:
 
prije dva dana mene zaustavi policija na skuteru kojemu je istekla registracija ima misec a ja njima dan vozacku i prometnu od SVa i oni uopce ne primjete da san ja na skuteru,a ne na SVu.Moran priznat da nisan ocekiva da ce mi to proc ali stvarno su me iznenadili.I neka su!
 
Panduri (motoristi) u D ti uredno mahnu kad prolazis pored njih. Pokusao sam mahnuti jednom u HR pa me cudno gledao. Vise ne pokusavam. :)
 
zt said:
Panduri (motoristi) u D ti uredno mahnu kad prolazis pored njih. Pokusao sam mahnuti jednom u HR pa me cudno gledao. Vise ne pokusavam. :)

Ja im mase i oni uvjek odvrate meni.
 
dečki ovako vam stoje stvari od ove godine policija će primjenjivat prevencije vezane uz novi zakon od 08.04 u potpunosti a nas imaju na meti :pistoles: znači tablice na motore,kacige na glave i kutiju praksitena na dan da nas malo smiri :pandur: :smoke: :napusen:
 
tomee said:
daj malo pobliže -od kud info???daj detalje!!!!!!!!!!
od vrha :shock: načelnik prometne mi je to potvrdio :cry:
ovo stvarno ni zajebancija :bonk: dajmo se malo pridržavat barem malo nekog reda,jer u protivnom ćemo dizat kredite ne više za motore nego za astronomske kazne :skriven:
 
to je istina, treba ce kreda za kazne placat. fuck novi zakon, i stari je dobar bio, samo sto nismo svi isti pred zakonom, u tome je frka.