"Opatijski panduri"

Speed attack, u pravu si! Ali ti kažem da se sada žališ da je u Njemačkoj OK, a kod nas ne, ali ti kažem da ovdje uvedeš taj njemački princip, onda bi se žalio još i više. Pogotovo kada ne bi imao toliko eura u džepu koliko imaš sada.
 
rijetki su takvi ko ti sledge. svaka cast. samo se pitam ak ti je toliko godina kak to da i tebe nije rezim pokvario i napravio dobrog policajca kod kojeg se lako prolazi. mislim da bi svima nama pasalo da nema pandura ostrog i postenog ko ti, svi bi mi na kaznama usparali. nebi nas gulili takvi ko ti koji posteno rade svoj posao. pitam se di je tu ravnopravnost, zasto nismo svi isti. i jos usput svakom panduru koji prozmiri kad je alkohol u pitanju zelim da mu se djeca na cesti igrala a ovaj pjani kojeg je pustio ne stigne stat.
 
sumnjam sledge, ja znam kak i kolko za svoj ojro sljakat moram i di da ga bacim. da vam je kazna npr. za kacigu ostala recimo 150kn i da se je svakom uredno naplatila nebi trebalo izmisljat kazne od 700, 1000 i 1500 kn. a ovak sad jecu potrebna da se puni drzavni proracun. zato jer se svaka 5 naplacuje. naplatite posteno svaku i bude ok. i narod je u banani ne samo mup. al sirotinju i dalje mos gulit jer se nemoze branit. aj dosta mi je tog prepucavanja. ti si murjak po normi, a takvi su moras priznat brale rijetki.
 
i samo jos da pitam, dal bi ti bilo drago da cujes ovaj je nekog zgazio jer je popio a znas da si ga i sam vec pustio
 
Ja sam za naplaćivanje masnih kazni svima bez kacige, registracije, pijanstva i divljanja na cesti. Kad jednom platiš dobru kaznu, neće ti past na pamet više da se zajebavaš!
Ne štekam se ovde MUP-u nego sam mrtav ozbiljan

Tko ima išta protiv? 8)
 
gosn milicioner !!! ja na 3 motora (sad 2 ...bog da mu dusu prosti) nemam tablicu i sve 3 stoje u onim plavim najloncicima u garazici ko kad ste ih nastancali.i necu ih nikad stavit pa makar kazna bila 5000kn za nju.a vjerujem da ako oces doc doma na veceru neces htjet gonjat svoj bmw da bi me uvatio !
 
Ja sam za to da se ovi takozvani zakoni poput ,"trebaš naljepnicu na vidljivom mjestu" maknu- koji k*rac to znači u sigurnosti? (možda si sigurniji da te panduri ne zaustave (moš mislit) Za kacige se slažem da treba bit kazna al ipak ne tak astronomska. Jebiga , nebum si stavil kacigu ak ide m do frenda 100metara od mene na apn-u. Dok se vozim na aprilii stvar je drukčija. Uvjek kaciga , svjetla (to mi je ostalo još od autoškole) isto tako u autu se vežem takoreči prije nego sjednem u auto. uvijek sam za sigurnost(a mislim da više cool izgledaš ak imaš full opremu , bar ja to tak doživljavam))
Ovo što se tiče alkohola , možda me bute popljuvali al ja sam za to da se vrati 0,5.

a znate kaj me najviše raspizdi , :evil: :evil: kad panduri frajeri idu malu decu zajebavat na apncima i automaticima koji se u selu voze i nikog ne ugrožavaju , a na sve strane idu budale koje glume frajere u autima. Mojeg buraza su čopili 3 metra prije nego je trebo skrenut na dvorište. za tjedan dana su bila 2 auta u ophodnji i lovili su mene , al im nisam stao i pobjego sam po polju (moja stara staza kud sam fural bicikle) . I sad za gospona sedgea , svaka čast ak tolerirate , ljudski je griješiti , ja da sam pandur odma bi ostal bez posla , sve bi pustil(motoriste naravno). Ja nebudem rekel da se ne prestrašim murje kad ih vidim , zapravo me projdu trnci. Ali nisam im jedanput bježal , a bogami ni zadnji put.Vozdra
 
u pravu si ti burnout, treba kazna, al ne tolika. kak je bilo, bilo je dobro. samo da se je svaka naplatila a ne svaka 5. i ovo sa 0,5 sam za, ok, popis gem il pivu dve, pa nisi odma mortus. al ak je vise, ciao vozacka i masna globa pa si ti misli. jednom ak platis nebus vise pijan za volan sjedal. a ono kaj murjak pusti i kaj se da sve sredit to je greska. i zbog toga su oni nama postrozili zakone.
 
svaka cast sledgeu...

kao sto sam rekao , ima ok policajaca.. :cool:


..mene vise smetaju oni koji me ganjaju i stopaju i onda mi pokusavaju izbit dvjesto kuna bez kazne vec samo kao opomena :?

..ali dobro..
ako znam da me je uhvatio a da nisam kriv, a on me jos maltretira, nist mu ne placam, tada inyistiram na sudu 8)

ako je covjek u pravu, onda je u pravu, i mozda me i pusti...

kazem, za sad je sve ok :)


..e da ..smeta me kako love za bryinu i slikavaju i deru skupe kazne za one koji voze 65 umjesto 50 koliko je ogranicenje..

to ja nesmatram nekim prekrsajem, pogotovo ne na onim mjestima di oni slikaju , a to su uvjek neke duge ravnice bez sporednih cesti i kriyanja

umjesto da slikaju na kriyanjima i na mjestima di su najcesce nesrece, a ta mjesta oni dobro ynaju 8)
 
Sve šta je ovdje napisano stoji i djelomično ste svi u pravu ali ima ona stara poslovica koja kaže - nemožeš se sa rogatim bosti - . To u prijevodu znači da su panduri uvijek u pravu, uvijek mogu iskopat nešto da naplate kaznu ili da te zajebavaju, a ako se i izvučeš onda te zapamti pa tvoj slučaj prepriča svojim kolegama pa te onda i oni imaju na piku. Pa ti sad probaj biti navidljiv pogotovo ako živiš u manjem mjestu gdje se više manje svi znaju. Visina kazni u HR je smiješna, većina policajaca je mentalno retardirano (svaka čast izuzecima) i općenito cijela nam je država u banani ali to nam je svakodnevnica od koje, na žalost, nemožemo pobijeć.
 
:( Čitam sve ovo i nije mi jasno.Vlučić je spomenuo kako mu(nam)je MUP otkazao suradnju na projektu koji zdušno priprema za ovu godinu,a svi znamo o čemu je riječ.Nakon ovoga što sam pročitao ,uopće me ne čudi što je tome tako.Na žalost,veći dio je onih koje policija užasno iritira i nevažno je sve drugo.Sigurno ima smeća među njima ko što ga ima svugdje u životu.Ali, unaprijed se postavljati na nož sigurno nije u redu.Pogotovo ako se javno ističe nepoštivanje prometnih propisa i samog zakona.Nije ga policajac izglasao,a nisam ni ja.Tri puta me je policija zaustavila na motoru i sva tri puta sam bio iznenađen ljudskim,gotovo bikerskim pristupom.Možda zato što stalno nosim kacigu i imam tablicu na svom motoru(ne nagrđuje ga).Naravno da ima onih koji imaju sasvim drukčija iskustva,pa čak i kad nisu krivi.Ali tako je to u životu.Ne treba, a priori, nikoga nabijati na kolac,ne možemo ništa učiniti osim truditi se da zaista senzibiliziramo javnost i opće razmišljanje o motoristima.Nije li to jedina prava stvar za koju se neki na ovom forumu stvarno zalažu i imaju dobre planove?
 
Do sada imam samo dobra iskustva s murjom jer sam iako kriv uvijek dobro prosao... jebga malo jeo govna reko njam i sve ok...
U Rijeci me dvaput drot bajker zaustavio i samo pitao dal imam sve po propisu i vozi dalje....
...ali da ima debila/kompleksasa/morona/malogradana.... stvarno ima!!!
 
-MV-AGUSTA- said:
gosn milicioner !!! ja na 3 motora (sad 2 ...bog da mu dusu prosti) nemam tablicu i sve 3 stoje u onim plavim najloncicima u garazici ko kad ste ih nastancali.i necu ih nikad stavit pa makar kazna bila 5000kn za nju.a vjerujem da ako oces doc doma na veceru neces htjet gonjat svoj bmw da bi me uvatio !
:peace: legendo :peace:
 
Sale71 said:
-MV-AGUSTA- said:
gosn milicioner !!! ja na 3 motora (sad 2 ...bog da mu dusu prosti) nemam tablicu i sve 3 stoje u onim plavim najloncicima u garazici ko kad ste ih nastancali.i necu ih nikad stavit pa makar kazna bila 5000kn za nju.a vjerujem da ako oces doc doma na veceru neces htjet gonjat svoj bmw da bi me uvatio !
:peace: legendo :peace:
Potpisujem :peace: :mrgreen:
 
-MV-AGUSTA- said:
gosn milicioner !!! ja na 3 motora (sad 2 ...bog da mu dusu prosti) nemam tablicu i sve 3 stoje u onim plavim najloncicima u garazici ko kad ste ih nastancali.i necu ih nikad stavit pa makar kazna bila 5000kn za nju.a vjerujem da ako oces doc doma na veceru neces htjet gonjat svoj bmw da bi me uvatio !

ne znam dali si čuo za slučaj u ZG-u gdje se jedan kao ti poprilično namjerio na muriju i provocirao ih do iznemoglosti. Naravno, to je trajalo do jednog trenutka dok murijak nije poludio i zafitiljio mu onu veliku "kuhaču" u glavu. Dalje ti ne moram pričati... badava ti svi ti motori
, onda možeš glumiti baju na drugom mjestu tj. svijetu.


by the way... kako prelaziš granicu, voziš motor na prikolici?
Zašto nemaš tablicu, opako se voziš?
Doimaš se kao jeben driver, koje ti je vrijeme na Grobniku?


...
 
Depp said:
:( Čitam sve ovo i nije mi jasno.Vlučić je spomenuo kako mu(nam)je MUP otkazao suradnju na projektu koji zdušno priprema za ovu godinu,a svi znamo o čemu je riječ.Nakon ovoga što sam pročitao ,uopće me ne čudi što je tome tako. ... Nije li to jedina prava stvar za koju se neki na ovom forumu stvarno zalažu i imaju dobre planove?

Kaj ti misliš da se neke stvari moraju natipkati, da bi se znalo kako stvari stoje?

Dobro si napisao... neki. A to je puno, puno manje od večine