Opoziv svih R 1200 GS i GS Adventure 11/2013-06/2017

NemoHR said:
Imao sam R1200GS Adventure Triple black 2012g. Bez bilo kojeg kvara u 4 godine 85ooo km.
Sada R1200GS LC Triple black...
Mislim da je sve ovisi o pilotu...


Koliko vec km imas s novim ?
 
Samo ~7ooo km od travnja 2017...
Ali nisam išao na put ...
Inače godišnje napravim 1oooo km lokalno + par đirova ~1oooo km
 
FFBikerSar said:
Po najnovijem update-u koji spremaju trebalo bi da dobije i display mjesto klasicne instrument table. Mislim da je najveci nonsens natrpavati motor koji je, u osnovi, predvidjen i za daleka putovanja na mjestima gdje nema na svakom kutu ulice BMW servis sa full dijagnostikom, sa svom mogucom elektronikom - od canbus-a mjesto klasicnih kablova nadalje. Sve bi trebalo da je sto manje komplicirano i sto vise robusno, tako da vozaca nigdje ne ostavi blokirana na cesti

Display će ići samo kao nadoplata, pa ko voli.. Nažalost na novoj generaciji je to sranje neizbježno jer je jeftinije u proizvodnji.
Napredak je nažalost neizbježan, iako si u pravu donekle. Valjda 95% kupaca to voli i vozi se u dostupnosti civilizacije, a za ostalih 5% im se jebe živo. Nek se snađu, ili neka voze kombi opreme za sobom kao LWD/LWR.  :)
 
zokx said:
Display će ići samo kao nadoplata, pa ko voli.. Nažalost na novoj generaciji je to sranje neizbježno jer je jeftinije u proizvodnji.
Napredak je nažalost neizbježan, iako si u pravu donekle. Valjda 95% kupaca to voli i vozi se u dostupnosti civilizacije, a za ostalih 5% im se jebe živo. Nek se snađu, ili neka voze kombi opreme za sobom kao LWD/LWR.  :)

Ne vidim ništa lošeg )))

8a1f80da6cde80a4ed6f89d53f198fb0.jpg


0d6f73d57f3092900a647a36687ff8c4.jpg


c2a8452fa27c835a1362299b1bf65278.jpg

 
Evo motora od prijatelja... 2013g.

Na 6оооо km otišao kardan...
Još malo pa  kvačilo ...

389314a384aabcec571cb563c0a44947.jpg


fb964240c7a433bdeceba205e29801a7.jpg
 
NemoHR said:
Ne vidim ništa lošeg )))

Meni su cajgeri vidljiviji.

Usput, ovako će ubit Garmin i integrirati navigaciju i tako još malo profitirat.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
zokx said:
Usput, ovako će ubit Garmin i integrirati navigaciju i tako još malo profitirat.

To je samo CarPlay. Translira sa smarfona.


Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk Pro
 
zokx said:
Meni su cajgeri vidljiviji.

Usput, ovako će ubit Garmin i integrirati navigaciju i tako još malo profitirat.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ovo su svi noviteti. Naslov u MOTORRAD-u je "Ovdje sve lijepo šareno" (a naša narodna poslovica fino kaže kome je šareno drago :))) Za navigaciju me bas briga, nemam je ni na autu ni motoru - lijepa auto karta odnosno plan grada na torbi za rezervoar  (y)

bmw_r_10.jpg
 
FFBikerSar said:
Ovo su svi noviteti. Naslov u MOTORRAD-u je "Ovdje sve lijepo šareno" (a naša narodna poslovica fino kaže kome je šareno drago :))) Za navigaciju me bas briga, nemam je ni na autu ni motoru - lijepa auto karta odnosno plan grada na torbi za rezervoar  (y)

bmw_r_10.jpg
Kartografija/navigacija im je ionako Garmin (na žalost, po meni, jer je grozna), tak da ne bi velike razlike...


Sent from my iPad using Tapatalk
 
mischafl said:
Kartografija/navigacija im je ionako Garmin (na žalost, po meni, jer je grozna), tak da ne bi velike razlike...


Sent from my iPad using Tapatalk

Tom Tom se npr. na nedavnome testu u MOTORRAD-u baš i nisu proslavili
 
FFBikerSar said:
Ma ukoliko je džabe, svakako. Ali se ne treba žuriti i zbog toga u sred sezone biti nekoliko dana bez motora - sem ako se baš ne planira takva hard enduro vožnja. Ostaviti za jesen, proljeće...

Dobio od Tomića preporučeno poziv da se javim na servis prošli tjedan. Dogovorio za jučer, ostavio motor na 2 sata, zamjenili šta je vec trebalo na vilici i problem riješen. Ispalo na kraju puno bezbolnije nego sam očekivao ????????


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
mischafl said:
Dobio od Tomića preporučeno poziv da se javim na servis prošli tjedan. Dogovorio za jučer, ostavio motor na 2 sata, zamjenili šta je vec trebalo na vilici i problem riješen. Ispalo na kraju puno bezbolnije nego sam očekivao ????????


Sent from my iPhone using Tapatalk

+1 (y)
 
mischafl said:
Dobio od Tomića preporučeno poziv da se javim na servis prošli tjedan. Dogovorio za jučer, ostavio motor na 2 sata, zamjenili šta je vec trebalo na vilici i problem riješen. Ispalo na kraju puno bezbolnije nego sam očekivao ????????


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mogli su barem u znak isprike uvaliti neki poklon bon u Konzumu ili 30% popusta na noviGS  :mrgreen:
 
NemoHR said:
Ne vidim ništa lošeg )))

8a1f80da6cde80a4ed6f89d53f198fb0.jpg

Užas...ali u-ž-a-s!  :shock:
Ko da gledam film iz osamdesetih u kojem pokusavaju napraviti futuristicki motor....

Yamaha je stavila takvu plocu na predzadnji X-Max pa se na novom 300 vratila na cajgere jer su ih masovno popljuvali za to rezanje troskova koje su pokusali zapakirati u korak napred u dizajnu ploce...