Oprema - rukavice, jakne, hlače itd.

Iz Vž sam,sad sam našel da ih viktor ima ,cifre negde oko 200 eura,slično ko i fc moto.Fala na sugestiji ,te hlače vrijede svakog centa.😎👍

Da ne otvaram temu - stao sam na vagu s opremom I skuzio da mi ukupno oprema ima cak 4.6 kg bez rukavica. Kaciga 1.6 kg, traperice 1 kg I zimska jakna s podstavama 2 kg. Ljetna jakna je 1kg laksa.
Uglavnom iznenadjujuce puno. Al opet ne vozi mi se bez opreme.. stvar navike a i zastite bar do vjetra.
Sve u svemu dobar razlog za novi auspuh ( da skinem tih par kg.. ) :mrgreen:

Da ne otvaram temu - stao sam na vagu s opremom I skuzio da mi ukupno oprema ima cak 4.6 kg bez rukavica. Kaciga 1.6 kg, traperice 1 kg I zimska jakna s podstavama 2 kg. Ljetna jakna je 1kg laksa.
Uglavnom iznenadjujuce puno. Al opet ne vozi mi se bez opreme.. stvar navike a i zastite bar do vjetra.
Vrlo dobro opravdanje 😁👍

• Like
Reactions: Bob Rock and Marin0
Hm
Samo 4.6 kg
Pa toliko ima kozna jaketa sa svim protektorima….

kupi manju žlicu 😂

Ako trazis kratke, ljetne rukavice, pogledaj i od Dainese Mig 3 Air model.
Jako udobne i lagane, full propuh po rukama :)

Ali racunaj da ovakve rukavice ne pruzaju pretjeranu zastitu. Ako hoces nesto ozbiljnije, onda gledaj kakve kozne sa otvorima za ventilaciju, tipa ove AS SP8 sto si postavio. Mada bih ja zaobisao AlpineStars… nakon 2 para njihovih rukavica ne mogu reci da su mi se pokazale pretjerano kvalitetnim… Ima boljih opcija tipa Held, Rev-It, Dainese…

Last edited:
Ako trazis kratke, ljetne rukavice, pogledaj i od Dainese Mig 3 Air model.
Jako udobne i lagane, full propuh po rukama :)

Ali racunaj da ovakve rukavice ne pruzaju pretjeranu zastitu. Ako hoces nesto ozbiljnije, onda gledaj kakve kozne sa otvorima za ventilaciju, tipa ove AS SP8 sto si postavio. Mada bih ja zaobisao AlpineStars… nakon 2 para njihovih rukavica ne mogu reci da su mi se pokazale pretjerano kvalitetnim… Ima boljih opcija tipa Held, Rev-It, Dainese…
Definitivno cu pogledati dainase. Ove krace se cini za po ljeti super ali bitnija mi je zastita nego to malo ugodnosti. Znas li mozda kakav je AS po kvaliteti ostale robe, mislio sam kasnije uzimati jaknu(koznu) i cizme njihove.