Oprema - rukavice, jakne, hlače itd.

Pozdrav, jel ima itko kakav prijedlog moto tenisica/čizmi koje su ugodne za šetnju? Planiram ove godine obići dosta stvari pa bih volio imati nešto da ne moram nositi još jedne tenisice sa sobom ako ne trebam. Hvala!
Ako imaš love na bacanje, onda Klim Outlander GTX. Perverzija. Spavao bih u njima.
 
  • Like
Reactions: motorinho
Pozdrav, jel ima itko kakav prijedlog moto tenisica/čizmi koje su ugodne za šetnju? Planiram ove godine obići dosta stvari pa bih volio imati nešto da ne moram nositi još jedne tenisice sa sobom ako ne trebam. Hvala!
Koji broj nosis? Imas ove kod Nike na 50% ali samo jedne u 45.
 

Attachments

  • FBR070_1010MF_WLR.jpg
    FBR070_1010MF_WLR.jpg
    232 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: motorinho
Jel netko ima da koristi nekakav držač za bocu (za vodu) na motoru ?
Obično imam u koferu ali mi se neda svaki put: stani-otključaj kofer-uzmi bocu-vrati-zaključaj itd...
Znam da zvuči glupo ali treba mi nešto praktično, pogotovo u ovim vručim danima kad stanem doslovno na 2-3 min protegnuti noge i popiti malo vode.

Gledam malo ove torbe za crash bar ali nije to baš ni jeftino a iskreno niti ne treba mi.
Jedino ako polovno negdje naleti za dobru lovu
 
  • Like
Reactions: DacMan
gleda sam to, al ne znam koliko je praktično, meni nije problem svako sat sat i nešto stati, otvorit kufer i uzet vodu ili pivo... nekad se sitiim čak i ponit i termo ruksak, stavim onaj gel-led...
 
ja ne furam tank torbu, imam termosku za vodu i furam ju koferu, al bi volio je nekak zakacit na prednji crashbar, da mogu srat kad negde stanem na semaforu
 
imas za pocetak na aliju tih za crash bar malo more, od dzabe do konkretnih pa baci oko
 
Jel netko ima da koristi nekakav držač za bocu (za vodu) na motoru ?
Obično imam u koferu ali mi se neda svaki put: stani-otključaj kofer-uzmi bocu-vrati-zaključaj itd...
Znam da zvuči glupo ali treba mi nešto praktično, pogotovo u ovim vručim danima kad stanem doslovno na 2-3 min protegnuti noge i popiti malo vode.

Gledam malo ove torbe za crash bar ali nije to baš ni jeftino a iskreno niti ne treba mi.
Jedino ako polovno negdje naleti za dobru lovu

Ruksak s crijevom za vodu?
 
Ruksak s crijevom za vodu?
Ima toga puuunoo jeftinije, cak i na Aliju
 
Ja u Dekatlona uzeja termo ruksak, uzeja 2 gel leda, sve skupa 20-25eura...
Pivo uvik hladno kad ponesem taj ruksak, a cesto ga zaboravim, pa moram stajat po pumpama i, kafanama😂😂😂
 
Gledam ovo:

Mislim da bi to igralo ali iskreno baš mi se neda dati 50E za to :mrgreen: .
A i moram probati kak to igra sa mojom termosicom, piše ovdje da je "compatible sa GIVI STF500S" koja je u biti obična termosica sa Givi logom.
Ali opet velim, moram probati sa svojom radi dimenzija, da sam ziher
 
Gledam ovo:

Mislim da bi to igralo ali iskreno baš mi se neda dati 50E za to :mrgreen: .
A i moram probati kak to igra sa mojom termosicom, piše ovdje da je "compatible sa GIVI STF500S" koja je u biti obična termosica sa Givi logom.
Ali opet velim, moram probati sa svojom radi dimenzija, da sam ziher
takvih na aliju more, samo moras manje para dati
 
Draga izabrala za sebe Nolan n 60 .
Dobra je i puno udobnija od HJC koju imam. Konačno se ne buni provozao sam ju prvi puta 130-140 bez problema i kukanja. 😸.
 

Attachments

  • IMG-289bcce0fc9526720c8f843dce5ca849-V.jpg
    IMG-289bcce0fc9526720c8f843dce5ca849-V.jpg
    478.3 KB · Views: 0
Last edited: