Oprema - rukavice, jakne, hlače itd.

Različiti su rasporedi/broj/razmaci rupa za vide na čepu, ka na felgama od auta. :geek:
 
Katastofa. Da takva trgovina opreme nema nosace, tj ima 2 ali opis je nula.

Nego neka iskustva sa shark d-skwal3?
 
Kupujem Givi bocne V 35 kofere ako neko ima...
 
Ima za savog proizvodaca posebno
Mozda i za model cak
Evo sad SW motech izbacia novu micro torbu
Triba novi nosac
Rehoh ajde lovu rake
Ma nek se jebu. Prvo nadem torbu koja mi se svida, a nemaju bas nosace, onda drugdje nadem nosace a neznam na sta pase jer je tesko napisat u opisu.
 
Ma nek se jebu. Prvo nadem torbu koja mi se svida, a nemaju bas nosace, onda drugdje nadem nosace a neznam na sta pase jer je tesko napisat u opisu.
Debili…..
Ali ako ces torbu uzimat SW Motech pocetak i kraj
Jesu skupe ali to je to…..nema dalje
 
  • Like
Reactions: Freesty
Potpisujem. Ja svoju nabavio rabljeno i stvarno odlično. Čak sam sada vidio da možeš i struju provesti kroz nosač-obruč. I onda možeš puniti gadgete u torbi.
 
  • Like
Reactions: Freesty
Modeka proizvodi uniforme za njemacku vojsku i ne bi trebali imati lose proizvode. Ja imam njihov touring dvodjelni kombinezon, ali sam ga nosio samo 4-5 puta do sada tako da ne mogu sa sigurnoscu tvrditi kakav je, ali ne vjerujem da je los.
 
  • Like
Reactions: prpa and Freesty
Ovo je sad kao i sa kacigom, jedni kako je super, drugi da ne valja.
Inace rukavice samo te jedne su mi se svidjele a i nemaju neki izbor, druge su one dugacke, a to mi nije za ljeto.
 
Kupio prije 10g ljetne i zimske, ljetne se raspale i kupio druge,zimske ko nove. Imam i tekstilno odijelo a sad sam vec godinama u kozi ali odjelo je bilo odlicno,i cizme imao ali ih poderao pad tj klizanje. Tako da sam ja jedan od zadovoljnih :ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: Freesty
Pozdrav svima,

Trebam pomoć jer nemam baš iskustva s kišnom odjećom pa vas molim za savjet / komentar
Napomena samo da to nisu duge vožnje, već samo odlazak na posao i natrag...cca 20km u jednom smjeru, ali veliku većinu godine

Kao prvo da li mi je bolje uzeti jednodjelno odijelo ili ipak posebno jaknu + hlače? Jer to oblačim na normalnu odjeću, pa nisam siguran što je praktičnije i lakše za navući.

Što se tiče veličina, iz moto-oprema-amd u Čakovcu gdje sam našao ovaj Monsun 2 su mi rekli ako nosim npr jaknu L da uzmem jedan broj veće odijelo , znači XL, jer da se to po defaultu radi veće pošto se oblači na redovnu odjeću.
Iz prakse da li je to zaista tako ili je bolje uzeti još jedan broj veće?

Znači ovo gledam kao dvije opcije...ima tko kakva iskustva s ovim ili eventualno neku drugu preporuku. Ne bih išao iznad 200 EUR
Held Monsun II
FASTWAY jakna + FASTWAY hlače