Opsesivno kompulzivno mijenjanje motora

Stroma nitko nemože ukrast jer je brava na stromu neuništiva kao i sve ostalo. Ja sam primjetio kad parkiram svog Stroma pored drugih motora da ga prolaznici uopće ni ne pogledaju to je zato jer znaju da ga nemogu ukrast (y)
 
Stroma nitko nemože ukrast jer je brava na stromu neuništiva kao i sve ostalo. Ja sam primjetio kad parkiram svog Stroma pored drugih motora da ga prolaznici uopće ni ne pogledaju to je zato jer znaju da ga nemogu ukrast (y)
A., ka ti je Strom ružan,ko to gleda... stalno ga rastavljaš i sastavljaš mog di god stanem, obilaze ... koja krstarica...
 
uvik me zanimalo sta koji qurac znaci to Strom...u pocetku sam mislia da je storm...sta bi i imalo nekog smisla.
ovako kad privedes na njemacki,znaci stari frizider koji trosi previse struje...pa ko to normalan moze vozit?!







:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
iman svoga i prezadovoljan sam evo 15g... i svako malo gledan uzet jedan cafe racer, pa onda bi ipak jos jedan 1200 scrambler, pa mi se onda svidi jedan harli (xr1200), pa bi onda jednu laverdu, ne ipak norton commando, a montesa 4ride je baš super za po Dalmaciji... ima i jedan lipi guzzi kalifornija... i tako u krug.. ali bar vozim, ucinin isto km u godini ka i frend koji ima 14 motora , M3 i crni ferari 328
 
uvik me zanimalo sta koji qurac znaci to Strom...u pocetku sam mislia da je storm...sta bi i imalo nekog znacenja.
ovako kad privedes na njemacki,znaci stari frizider koji trosi previse struje...pa ko to normalan moze vozit?!







:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Pa nije ni los prijevod,i nije ni smješno, baš dobro...aj ti spali osigurace na BMWu, paaš vidit ocel maket sa mjesta,Strom odee i bez pola toga...
 
  • Like
Reactions: thommy
Stroma nitko nemože ukrast jer je brava na stromu neuništiva kao i sve ostalo. Ja sam primjetio kad parkiram svog Stroma pored drugih motora da ga prolaznici uopće ni ne pogledaju to je zato jer znaju da ga nemogu ukrast (y)
Suzu ne može ni vlasnik ukrast !
 
Odoh ja sutra po jos jednoga. A vi kakote? :mrgreen:
IMG_0500.jpeg
 
Svake 2 godine ide nuvi.
Nije stvar da motor prominim jer mi se nije sviđa prethodni, nego želja za probati drugo nešto.
Jedan dan kad budem star ko i vi, voziti ću Stroma i govoriti kako je to idealan motor. ;)
 
oho, kako je pala odluka, po šta se ide
Po kojege, po kojega😅😅
Ja danas opet vozio rebela 1100dct, ah koja uzivancija, 50 lijepih km bez kvačila😎👍
Mozda nije zadnji krik tehnike, ni najbrzi ni najudobniji, ali jedini motor kojega sam prodao (bez razloga) i onda zalio mjesecima za njim - Bandit 1250, naked verzija. Idem jednoga sutra pogledati, pa ako bude sve u redu, odmah i povesti doma.
Zapikirao sam i nesto sa DCT-om, ali to mogu tek naredni vikend otici pogledati. Bolje da su novci u motorima nego na banci 😄
 
Mozda nije zadnji krik tehnike, ni najbrzi ni najudobniji, ali jedini motor kojega sam prodao (bez razloga) i onda zalio mjesecima za njim - Bandit 1250, naked verzija. Idem jednoga sutra pogledati, pa ako bude sve u redu, odmah i povesti doma.
Zapikirao sam i nesto sa DCT-om, ali to mogu tek naredni vikend otici pogledati. Bolje da su novci u motorima nego na banci 😄
odlična mi je ta klasa i uvijek punca nagovaram na nju da se mogu i ja voziti :mrgreen: on je tu negdje tvojih gabarita, 2m, 130 kg 😄
ali ne ide mi, taj se ne miče sa svog dosadnog versysa 650 :cautious:
meni je jedan od najljepših motora honda cb1300, baš nekako muški motor. i to ona s maskom, bijelo crvena, zlatne felge, baš se mogu zamisliti na njoj za jedno 30 godina u nemogućem slučaju kada bi se to tada moglo voziti. i da malo bacim ulje na vatru dan prije, koliko se sjećam komentari tu na forumu su bili da je cb bolja verzija bandita :mrgreen: svakako, u potpunosti podržavam (y)(y)
 
  • Like
Reactions: prpa and WraGG
Ne zaboravi dizalicu za motor pa radni stol pa kompresor, kolica sa alatom.
Takoder treba ti laptop za diagnostiku i manuale.
Specjalni alat ako vozis nesto sto nije metricko….
Itd itd itd..
A koje plocice imas u garazi 😂
 
Iznimno vazan detalj: bivsi vlasnik kupio Stroma 650 i radi toga prodao Bandita.
Lik stavio nove Road 6 gume, promijenio lanac i lancanike, uradio TÜV i odlucio ga prodati. A dooobro, izgleda nisam jedini ja poremecen na ovom svijetu :mrgreen: