orion sm 250

mateo1995

New member
jeli imao netko iskustva s ovim motorom,kakva mu je kvaliteta?
http://lh5.ggpht.com/_ElDTarh2YRA/SXdcghjbY1I/AAAAAAAAAJs/fSBvjfVQWEY/chikkety3.jpg
 
Opet tema o tom orion-u  :eek:hne:

Lijep je i  :blahblah: :blahblah: :blahblah: :blahblah:, ali kinez ko kinez, nešto kao sveta voda - nit pomaže nit odmaže  :wink: :mrgreen:

 
Pre par godina sam kupio koreanca Hyosung 650 comet i imao gomilu problema i to ozbiljnih, mogu tek da zamislim sta se desava sa kinezima :LOL:
 
treba vidit stare teme o kinezima, sve dođe na isto ....
motor kao valja,ostalo nevalja ništa ...
 
Ovaj je malo bolji od ostalih Kineza...Do sada su imali samo dobru cijenu, ovaj ima i izgled...Čekamo još kvalitetu. U svakom slučaju bježi od toga :bojimse:
 
Ima i vodeno hladjenje,sto je bolje od ostlih kineza koji su vecinom vazdusno hladjeni!!
Na ovom Orionu,koliko sam citao na drugim forumima,mana je zadnji amortizer koji vrlo brzo procuri!!
 
izgleda da sam agregat i nije toliko loš  ...  koliko je loše sve ostalo ... premda na prvu sve izgleda sve super ali pri prvom šarafljenju vidis sto to ustvari je ...  ali za prvi bike ok , to govorim za enduro model , sm nisam probao ali to je ustvari isti drek ... vozis ga kao prvi bike godinu dana i poslje ga šikneš u kanal ...  :wink:  (y)
 
markookram said:
izgleda da sam agregat i nije toliko loš  ...  koliko je loše sve ostalo ... premda na prvu sve izgleda sve super ali pri prvom šarafljenju vidis sto to ustvari je ...  ali za prvi bike ok , to govorim za enduro model , sm nisam probao ali to je ustvari isti drek ... vozis ga kao prvi bike godinu dana i poslje ga šikneš u kanal ...  :wink:  (y)
enduro si ti šiknul u kanal odma prvi dan  :LOL: :mrgreen:
 
CIKA ZUBA said:
Ima i vodeno hladjenje,sto je bolje od ostlih kineza koji su vecinom vazdusno hladjeni!!
Na ovom Orionu,koliko sam citao na drugim forumima,mana je zadnji amortizer koji vrlo brzo procuri!!

Mislim da su bolji ovi sa zračnim halđenjem.Jednostavniji su, a i time imaju manje mogućnosti za kvarove.Tako sam bar čuo od onih koji ta čuda prodaju.
 
ljacmi said:
Mislim da su bolji ovi sa zračnim halđenjem.Jednostavniji su, a i time imaju manje mogućnosti za kvarove.Tako sam bar čuo od onih koji ta čuda prodaju.
zongi da , orion ne
premda je orion novi proizvod pa je sve manje više rekla zazala ... nije jos dosta na trzistu da bi se dale tocni podaci ...
 
markookram said:
zongi da , orion ne
premda je orion novi proizvod pa je sve manje više rekla zazala ... nije jos dosta na trzistu da bi se dale tocni podaci ...
bumo vidli kak se bude pokazalo :LOL: :mrgreen:
 
ja bi rekao da se vise isplati kupi cross/enduro nego sto se isplati uzeti SM
zato sto ce ti sm za cestu biti preslab ... ali to opet zavisi od kupca ...
 
markookram said:
ja bi rekao da se vise isplati kupi cross/enduro nego sto se isplati uzeti SM
zato sto ce ti sm za cestu biti preslab ... ali to opet zavisi od kupca ...

u potpunosti se slažem, tih 20 KS može bit zabavno jedino u šumi, na asvaltu preeslabo...ko zna kakve gume k tome...