Osnivanje racing teama ???

Dr. Iggy

New member
Imam pitanje ako mi netko može pomoči.. Vjrojatno več ima na forumu  i možda sam u krivu rubriku uletio..ak je tak sorry :)
Htio bi legalno registrirati Racing team, znači da možemo primati sponzorstva , šarafiti u vlastitim prostorima itd..
Pa me sad zanima, kak to ide , di trbam prvo ići, kome se javiti, kolko košta to sve skupa u startu i kolki je mjesečni trošak (navodno trebamo imat knjigovođu)..i kako onda to sve skupa funkcionira, dali možemo radit usluge i izdat račun itd....
Eto pa ako mi netko može pomoči bio bih vam zahvalan...
Klub bi otvorio u Zagrebu, pa neznam dali im kakve razlike između ostalih gradova u papirologiji... :misli:
 
Dr. Iggy said:
Imam pitanje ako mi netko može pomoči.. Vjrojatno več ima na forumu  i možda sam u krivu rubriku uletio..ak je tak sorry :)
Htio bi legalno registrirati Racing team, znači da možemo primati sponzorstva , šarafiti u vlastitim prostorima itd..
Pa me sad zanima, kak to ide , di trbam prvo ići, kome se javiti, kolko košta to sve skupa u startu i kolki je mjesečni trošak (navodno trebamo imat knjigovođu)..i kako onda to sve skupa funkcionira, dali možemo radit usluge i izdat račun itd....
Eto pa ako mi netko može pomoči bio bih vam zahvalan...
Klub bi otvorio u Zagrebu, pa neznam dali im kakve razlike između ostalih gradova u papirologiji... :misli:


racing Team za primanje sponzorstva i za sarafljenje??????????????  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

za to prvo otvori crveni kriz a za to drugo servis

a ako se mislis vozit ili ozbiljnije baviti moto sportom onda ti treba pozamasna suma € (ne samo jednom nego svake sezone ispocetka)




p.s. odustani prije starta, jeftinije je a i manje ce te glava bolit


p.p.s. za detalje javiti se korisniku pod nickom "mate"
 
Možda sam krivo sročio....ali uglavnom zanima me osnivanje racing tama...
A kolko čemo ozbiljno ili neozbiljno vozit to budemo vidli...netreba za sve brdo para, npr. za oldtimere i tak to...
A to da je jeftinije odustat znao am s 8 godina kad sam počeo vozit motore ...al jebat ga  (y)
 
Dr. Iggy said:
Možda sam krivo sročio....ali uglavnom zanima me osnivanje racing tama...
A kolko čemo ozbiljno ili neozbiljno vozit to budemo vidli...netreba za sve brdo para, npr. za oldtimere i tak to...
A to da je jeftinije odustat znao am s 8 godina kad sam počeo vozit motore ...al jebat ga  (y)

nek ti je sa srecom ali jednostavnije se prikljuciti nekom postojecem kojih, Bogu hvala, ima  (y)
 
Samo glavu gore...,Zoky je u pravu sto se tiče nekih stvari ali isto tako trebaš zadržati taj entuzijazam. (y)
Možda imas grdu lovu i pregrst poznanstva sto se tiče financiranja i sponzoriranja,i mi to neznamo al ono sto se da iščitati iz tvojeg posta je da ti se ne odustaje o tvoje ideje i to je super.Ako ima neko da te uputi di početi onda je to definitivno ovaj forum i ljudi na njemu :D
 
Szzi2448 said:
Samo glavu gore...,Zoky je u pravu sto se tiče nekih stvari ali isto tako trebaš zadržati taj entuzijazam. (y)
Možda imas grdu lovu i pregrst poznanstva sto se tiče financiranja i sponzoriranja,i mi to neznamo al ono sto se da iščitati iz tvojeg posta je da ti se ne odustaje o tvoje ideje i to je super.Ako ima neko da te uputi di početi onda je to definitivno ovaj forum i ljudi na njemu :D


najpametnije kod dede u Birtiju pa da se tamo sastanu svi koji nesto znace na forumu i uzivo to objasne kako i sta.....iskustva im ne nedostaje  :mrgreen: :mrgreen:
 
gepeze said:
ma dr. mate se sigurno i skriva iza ovog bisera...  :mrgreen:
nego, sta ti daješ jednom, npr. jednom vozaču oldtimera da bi vozio za tebe, tj. tvoj racing team?


sta bi taj vozac dao njemu (ili garantirao svojim voznjama)???? :misli:
 
zoky_29 said:
najpametnije kod dede u Birtiju pa da se tamo sastanu svi koji nesto znace na forumu i uzivo to objasne kako i sta.....iskustva im ne nedostaje  :mrgreen: :mrgreen:
:shock:...... :LOL: :LOL: :LOL:
 
zoky_29 said:
najpametnije kod dede u Birtiju pa da se tamo sastanu svi koji nesto znace na forumu i uzivo to objasne kako i sta.....iskustva im ne nedostaje  :mrgreen: :mrgreen:

širiš dezinformacije... :shock: :mrgreen:

osim toga, bio si pozivan, više puta, al ti očito nismo bili dovoljno fancy društvo... :mrgreen:


Dr.Iggy..lijepo u Zapoljsku 1, tamo će ti sve reć, osnivaš udrugu pod tim i tim nazivom, statutom rješavaš kao i šta ćete radit...idi vidi  (y)
 
Modesty40 said:
širiš dezinformacije... :shock: :mrgreen:

osim toga, bio si pozivan, više puta, al ti očito nismo bili dovoljno fancy društvo... :mrgreen:


Dr.Iggy..lijepo u Zapoljsku 1, tamo će ti sve reć, osnivaš udrugu pod tim i tim nazivom, statutom rješavaš kao i šta ćete radit...idi vidi  (y)
Modesty40 said:
širiš dezinformacije... :shock: :mrgreen:

kad se nalazite u nevrijeme a ne kad sam tu  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:



zar ja???    :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
zoky_29 said:
kad se nalazite u nevrijeme a ne kad sam tu  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:



zar ja???    :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:

pa nisam ni ja, al se uspijem organizirat...za slijedeći put dobiješ svečanu pozivnicu u inbox..
računaj prosinac :wink: :jesus:
 
Modesty40 said:
širiš dezinformacije... :shock: :mrgreen:

osim toga, bio si pozivan, više puta, al ti očito nismo bili dovoljno fancy društvo... :mrgreen:


Dr.Iggy..lijepo u Zapoljsku 1, tamo će ti sve reć, osnivaš udrugu pod tim i tim nazivom, statutom rješavaš kao i šta ćete radit...idi vidi  (y)
zašto zapoljska 1? udruga građana je udruga građana, mi smo sve rješavali tam prek puta lisinskog (trg stjepana radića), kad se uđe odmah desno
 
Modesty40 said:
pa nisam ni ja, al se uspijem organizirat...za slijedeći put dobiješ svečanu pozivnicu u inbox..
računaj prosinac :wink: :jesus:

necu moci, tad sam u toplijim krajevima    :mrgreen:
 
Nekada bi bio prvi koji bi ovu ideju popljuvao, s razlogom :mrgreen: , dok danas savjetujem da si dečki naprave klub i uživaju dok traje, pa makar i par mjeseci. Ekipa se tak i tak raspadne prije ili kasnije, s klubom ili bez. :mrgreen:

Racing team ne možeš registrirat, trebaš najobičniji klub u kojem ćete samoprozvati racing sekciju. :mrgreen:
 
zoky_29 said:
necu moci, tad sam u toplijim krajevima    :mrgreen:

nije meni problem organizirat u npr. Stobreču ili tamo negdje  :mrgreen:

Dr. Iggy said:
Puno hvala ekipa na pomiči...ako Bog da bit će nešto  :021:

gdje ima volje ima i puta.. samo naprijed  (y)
 
Osnuj klub i plaćaj HMS- 2500kn godišnje .
Racing team možeš nazvati i sam svoj majstor .
U sve to se možeš upustiti ako si dobio na lotu ili imaš puno novaca i slobodnog vremena.

Ako ćeš se u oldtimerima (koji bi trebali biti najjeftiniji) voziti na konkurentnom nivou u PH i AA trebaš:kombi - kamper ili što već, konkurentan motor ako ideš u kalsu open od 15 pa prema gore neograničeno tisuća eura, gume djelove , startnine putne troškove hranu.
Kad sve to imaš ako voziš cjelu sezonu kako spada i nemaš nekih padova ili kvarova , sezona će te koštati 10-15000€.
Ako ideš npr. na Bikers Classic u SPA Franchoshamps ( nešto njaljepše što sam doživio ) evo ti moje računice.
Išli smo kamperom i prikolicom ja i mlađi sin iz Zd, hranu smo imali sa sobom tamo smo kupovali baguete i tu i tamo neku sitnicu pojeli i popili u restoranu pored staze. vozio sam se se petak 5 x 30min, subota 4x30min, nedjelja 3x30min .
Startnina 390€, kad smo se vratili doma gledam koliko sam potrošio . Par eura manje od 2000, trudili smo se potrošiti što manje , sve to sam vozio na 1 paru guma.
Ljepo je to i ako možeš samo naprjed sigurno ćeš se nauživati, ali isključivo ako si spreman drobit svoje novce .
 
Koje su prednosti ako si clan kluba u odnosu ne to da vozis sam?
Vidim da je najveca mana lova :undecided: ko i za sve danas  :(