Osnivanje racing teama ???

zoky_29 said:
jbg. sad za koji dan na grobniku, pet, sub i nedjelja samo staza 350€ + 450€ za doci i otici + 2 zadnje i jedna prednja guma + hrana + gorivo za na stazu.....
racunaj

(bez logorske vatrice)

Imam u garaži vreću uglja , svrati pokloniću ti  (y).
 
zoky_29 said:
pa upoznal si me, valjda si shvatio da nisam od onih dezurnih podjebavatelja  (y)

Zato sam se i začudil, možda si se nespretno izrazil  :misli: :mrgreen:
 
Dečki , hvala na informacijama... znam da sve to skupa košta puno, ali nisam sam u tome ima na 5+ još par njih zainteresiranih... i ne brijem ja na neke europske uspijehe ni utrke, eventualno PH ...  vozim već par godina po grobniku , onak više rekreativno kad je moto happening , dunlop cup i tak to... Znam da ako se misliš profesionalno tome posvetit da treba brdo love...ali meni nisu tolko bitni rezultati, nego druženje i taj gušt, koji nije usporediv s ničim drugim (bar za mene)...
Tako da , kad če bit para vozit će se, a kad neće, budemo došli gledat druge... kao i do sad  :wink:
 
Dr. Iggy said:
Dečki , hvala na informacijama... znam da sve to skupa košta puno, ali nisam sam u tome ima na 5+ još par njih zainteresiranih... i ne brijem ja na neke europske uspijehe ni utrke, eventualno PH ...  vozim već par godina po grobniku , onak više rekreativno kad je moto happening , dunlop cup i tak to... Znam da ako se misliš profesionalno tome posvetit da treba brdo love...ali meni nisu tolko bitni rezultati, nego druženje i taj gušt, koji nije usporediv s ničim drugim (bar za mene)...
Tako da , kad če bit para vozit će se, a kad neće, budemo došli gledat druge... kao i do sad  :wink:
dakle,ako ti nisu bitni rezultati nego da se ti i ekipa vozite,netreba ti ni team ni nikakav moto klub,iako vidim da se ovdje radi o sponzorima kojih bojim se nebuš lagano našao,tak da te ni to netreba brinut  :mrgreen:
bez uvrede,možda ti imaš neku ekipu koja bi ti dala lovu ALI u Hr.ima vrlo perspektivnih vozaća već afirmiranih koji se bore s financijama,tak da neznam baš čime bi netko bil motoviran dat baš tebi neku lovicu  :mrgreen:
s 2.strane,imam uvid u jedan moto klub(tajnica sam)koji je friško osnovan,i oko tog svega ima dost pizdarija,a od priljeva love na račun(moraš otvorit račun u nekoj od banaka) ide uplata članarina,statut,godišnje skupštine,svaka 3 mj.predavanje fin.izvješća na Finu,na kraju godine u Finu,Državni ured za reviziju...
nije to tak jednostavno kak izgleda...