Osnivanje racing teama ???

mate said:
Nekada bi bio prvi koji bi ovu ideju popljuvao, s razlogom :mrgreen: , dok danas savjetujem da si dečki naprave klub i uživaju dok traje, pa makar i par mjeseci. Ekipa se tak i tak raspadne prije ili kasnije, s klubom ili bez. :mrgreen:

Racing team ne možeš registrirat, trebaš najobičniji klub u kojem ćete samoprozvati racing sekciju. :mrgreen:

Mate .....jeli ti dobro  :shock: :shock: :shock:
 
mate said:
Nekada bi bio prvi koji bi ovu ideju popljuvao, s razlogom :mrgreen: , dok danas savjetujem da si dečki naprave klub i uživaju dok traje, pa makar i par mjeseci. Ekipa se tak i tak raspadne prije ili kasnije, s klubom ili bez. :mrgreen:

Racing team ne možeš registrirat, trebaš najobičniji klub u kojem ćete samoprozvati racing sekciju. :mrgreen:

mate se napusio i sad je dobar prema svima  :mrgreen:
 
zoky_29 said:
najpametnije kod dede u Birtiju pa da se tamo sastanu svi koji nesto znace na forumu i uzivo to objasne kako i sta.....iskustva im ne nedostaje  :mrgreen: :mrgreen:

:shock:

Ovo se od tebe nikad nebi nadal, ima Vas tu dosta kaj se volite očešat o dedu,
ali deda nikom ništ nije ni dužan nit je koga zajebal  :palacdolje:

Ali svejedno i uz tvoju ironiju si ga uputil na pravo mijesto
jer je deda ipak bil neki sportski radnik u auto - moto sportu,
i imal neke licence i znanja i priznanja za svoj rad, ovaj put
si omašio ceo fudbal, a i ono van out i gol out linije  :palacdolje:

Samo dio nekih stvari dok je deda bil mlađi i nekaj radil u tim okvirima :jesus:

IMG-6.jpg


Te licence se nisu dobivale po babi i stričevima, nego je trebalo dosta znat
i pokazat znanje o ondašnjim propisima u auto - moto natjecanjima da bi ju stekao.

IMG_0001-2.jpg


Obrati pažnju kaj u dnu piše,

SLOBODAN ULAZ I PARKIRANJE NA SVIM AUTO - MOTO TAKMIČENJIMA na području SFRJ

IMG_0003-2.jpg


IMG_0002-3.jpg




 
Deda nekad si bio lijep (no homo)... sta se dogodilo?

Nemoj biti ljut non stop, zivot je lijep  :mrgreen:
 
Deda je institucija,ne vjerujem da se ocesao s nekom zlom namjerom! A i vidis da je birtiju napisao sa velikim B iz poštovanja
 
jolly the roger said:
zašto zapoljska 1? udruga građana je udruga građana, mi smo sve rješavali tam prek puta lisinskog (trg stjepana radića), kad se uđe odmah desno

Jolly,
jedno je udruga građana, a drugo je je sport koji je priznat u okvirima
Hrvatskog sportskog saveza i HAMS - a ;) :mrgreen:
 
cRuNk said:
Deda nekad si bio lijep (no homo)... sta se dogodilo?

Nemoj biti ljut non stop, zivot je lijep  :mrgreen:

Budi bez brige da sam to nekad jako dobro iskoristil sa suprotnim spolom  :LOL:

Tempus fugit + neke životne situacije dok su drugi češali jaja ;) :mrgreen:

Da me poznaš in RL, znal bi da nisam ljut i da uvijek volim dobro društvo,
i zajebanciju, ali ne dozvoljavam da me se proizvoljno proziva i ponižava
od ljudi koji su me jednom ili nijednom u životu vidli ;) :mrgreen:
 
milanche said:
Deda je institucija, ne vjerujem da se ocesao s nekom zlom namjerom! A i vidis da je birtiju napisao sa velikim B iz poštovanja

Bez lažne skromnosti, vjeruj mi da za neke i jesam ;) :mrgreen:
 
HIGHLANDER said:
Budi bez brige da sam to nekad jako dobro iskoristil sa suprotnim spolom  :LOL:

Tempus fugit + neke životne situacije dok su drugi češali jaja ;) :mrgreen:

Da me poznaš in RL, znal bi da nisam ljut i da uvijek volim dobro društvo,
i zajebanciju, ali ne dozvoljavam da me se proizvoljno proziva i ponižava
od ljudi koji su me jednom ili nijednom u životu vidli ;) :mrgreen:

Vidi se po postovima  (y) a i upoznati cemo se jednog dana sigurno... nisi na drugom kraju svijeta  :mrgreen:
 
cRuNk said:
Vidi se po postovima  (y) a i upoznati cemo se jednog dana sigurno... nisi na drugom kraju svijeta  :mrgreen:

(y)

Baš tak, još nisam,
ak dolaziš na DDK javi se, bumo nekaj popili ;)
 
HIGHLANDER said:
:shock:

Ovo se od tebe nikad nebi nadal, ima Vas tu dosta kaj se volite očešat o dedu,
ali deda nikom ništ nije ni dužan nit je koga zajebal  :palacdolje:

Ali svejedno i uz tvoju ironiju si ga uputil na pravo mijesto
jer je deda ipak bil neki sportski radnik u auto - moto sportu,
i imal neke licence i znanja i priznanja za svoj rad, ovaj put
si omašio ceo fudbal, a i ono van out i gol out linije  :palacdolje:


Deda nisam mislio nista lose, vec samo da ode na pice i da ga iskusniji upute da nema svrhe upustati se u to bez ozbiljne investicije  (y) (y) (y)


nisam se nikad o nikog ocesao niti ikad gledam da nekog vrijedjam

moja isprika
 
A taj rejsing tim, i to sve oko njega...mislim ako skupite sponzore i sve pošerafite...sa kime bute se trkali?
 
HIGHLANDER said:
jedno je udruga građana, a drugo je je sport koji je priznat u okvirima
Hrvatskog sportskog saveza i HAMS - a ;) :mrgreen:
Sve su to udruge građana, samo klub koji osniva mora biti (š)sportski klub da bi se natjecao u moto -  sportu u okviru Prvenstva Hrvatske, a pod kapom HMS - a.. Do pred tri godine se moglo bez ovog sportski, a onda se nešto mijenjao Zakon o sportu pa su i klubovi koji nisu bili čisto sportski (kao npr. moj) to morali mijenjati, odnosno ubaciti u svoje statute...

Za Jotu i Dr. Iggy - a;

Prvi pristup u članstvo HMS - a košta 2000 kuna (dakle jednokratno da bi se ušlo u savez) plus 2000 (ne 2500) kuna godišnja članarina, svake godine. Dakle, prva godina košta 4000 kuna, a svaka slijedeća po 2000...

Za Dr. Iggy - a;

Startnine su u pravilu 200 kuna za gradske utrke i Grobnik, dok AA košta 130 eura za jednu trku, a 220 za dvije trke, za vožnju u jednoj klasi.. Tome dodaj i osiguranje za svakog vozača, a ostale troškove ti je Jota pobrojao... Uglavnom, skup sport!
 
zoky_29 said:
Deda nisam mislio nista lose, vec samo da ode na pice i da ga iskusniji upute da nema svrhe upustati se u to bez ozbiljne investicije  (y) (y) (y)


nisam se nikad o nikog ocesao niti ikad gledam da nekog vrijedjam

moja isprika

(y)

Dogovoreno, nisam zlopamtilo ;) :mrgreen:
 
Dobro omanuo sam za 500kn , to ionako zapiješ svaku veče na grobniku :mrgreen:.
U mojoj matematici vikend na grobniku me nikad nije koštao menje od 500€.
 
Zlatko said:
Sve su to udruge građana, samo klub koji osniva mora biti (š)sportski klub da bi se natjecao u moto -  sportu u okviru Prvenstva Hrvatske, a pod kapom HMS - a.. Do pred tri godine se moglo bez ovog sportski, a onda se nešto mijenjao Zakon o sportu pa su i klubovi koji nisu bili čisto sportski (kao npr. moj) to morali mijenjati, odnosno ubaciti u svoje statute...

Za Jotu i Dr. Iggy - a;

Prvi pristup u članstvo HMS - a košta 2000 kuna (dakle jednokratno da bi se ušlo u savez) plus 2000 (ne 2500) kuna godišnja članarina, svake godine. Dakle, prva godina košta 4000 kuna, a svaka slijedeća po 2000...

Za Dr. Iggy - a;

Startnine su u pravilu 200 kuna za gradske utrke i Grobnik, dok AA košta 130 eura za jednu trku, a 220 za dvije trke, za vožnju u jednoj klasi.. Tome dodaj i osiguranje za svakog vozača, a ostale troškove ti je Jota pobrojao... Uglavnom, skup sport!

Zlatko, a kaj sam ja tam napisal  :misli:

Blatar, mogel bi se starom stricu javit kad si u ZG ;)
 
jota said:
Dobro omanuo sam za 500kn , to ionako zapiješ svaku veče na grobniku :mrgreen:.
U mojoj matematici vikend na grobniku me nikad nije koštao menje od 500€.

vikend na bilo kojoj stazi u evropi nije ispod 1000€ (cak i ako se spava u satoru), uracunato: prijevoz, gume, gorivo, cijena staze i hrana

nedaj boze pad ili kvar da se desi onda je punooooooooooo vise
 
zoky_29 said:
vikend na bilo kojoj stazi u evropi nije ispod 1000€ (cak i ako se spava u satoru), uracunato: prijevoz, gume, gorivo, cijena staze i hrana

nedaj boze pad ili kvar da se desi onda je punooooooooooo vise

Bez guma i nedaj bože varijanti, put iz ZD i nazad , spavanje u kombiju , hrana nešto u kamperu nešto u gostioni , startnina , gorivo na stazi i koja cuga uveče uz logorsku vatricu .
 
jota said:
Bez guma i nedaj bože varijanti, put iz ZD i nazad , spavanje u kombiju , hrana nešto u kamperu nešto u gostioni , startnina , gorivo na stazi i koja cuga uveče uz logorsku vatricu .

jbg. sad za koji dan na grobniku, pet, sub i nedjelja samo staza 350€ + 450€ za doci i otici + 2 zadnje i jedna prednja guma + hrana + gorivo za na stazu.....
racunaj

(bez logorske vatrice)