Ovaj vikend , Križevci!!!

BLADERIDER

New member
Cestovne utrke, znaći 125, 250, 600, 1000 klase, oldtimeri..
i kraljevska klasa 50 sa mjenjaćem :mrgreen: :mrgreen:
navodno i oni skuteri isti voze, ahhh...
Tko dolazi!!!
 
black angel said:
i ja i ja...... 8)
Ajd javi se onda, da popijemo nešto :cool:
Imaš slika na forumu, znat ćeš tko sam, ako ništa, plava kožna jakna IXS, to sam ja :D
I ovo odijelo



Pa ljudi, javite se , da se upoznamo :cool: :cool: :cool: :cool:
 
Ma ti si onaj kaj stalno turira po boxu , tebe treba zabranit !!!! :chainsaw: :pandur: :boks:
 
101 said:
Ma ti si onaj kaj stalno turira po boxu , tebe treba zabranit !!!! :chainsaw: :pandur: :boks:

Ti si se malo zajebo, drugi pale gume po boksu, rade sranja, ja to nisam radio, isprićaj se odmah!! :evil: :nono:
 
101 said:
Ma ti si onaj kaj stalno turira po boxu , tebe treba zabranit !!!! :chainsaw: :pandur: :boks:


:cool:
 
69 said:
101 said:
Ma ti si onaj kaj stalno turira po boxu , tebe treba zabranit !!!! :chainsaw: :pandur: :boks:


:cool:

Pa koji vam je k...? Ja imam akumulator na motoru koji se mora punit preko punjaća, i ja ga uopće ne smijem bez veze stalno palit!!!!
U bjelovaru je u boksu bio lik pokraj mene koji je stalno turiro, nisam ja!!!
Šta je sad ovo?
:( :( :( :( :(
Ja sam u Kž i smeće pokupio prije nego sam odlazio koje je bilo oko mojeg boksa, a pola toga nije moje :?
 
BLADERIDER said:
101 said:
Ma ti si onaj kaj stalno turira po boxu , tebe treba zabranit !!!! :chainsaw: :pandur: :boks:

Ti si se malo zajebo, drugi pale gume po boksu, rade sranja, ja to nisam radio, isprićaj se odmah!! :evil: :nono:
E necu , ti bjesomučno turiraš motor dok ga stelaš , več si i oglušio od toga , u Križevcima si bil stol do mene , ja te kao nekaj pitam , a ti nečuješ , ili se praviš grbav ???
 
101 said:
BLADERIDER said:
E necu , ti bjesomučno turiraš motor dok ga stelaš , več si i oglušio od toga , u Križevcima si bil stol do mene , ja te kao nekaj pitam , a ti nečuješ , ili se praviš grbav ???

Ma daj , ja motor uopće nisam štelo u Križevcima, hahahha, mislim da si se zezno?
Reci mi koji motor ja vozim, koje boje?
Zašto nisi došo do mene u boksu?
Ja sam bio u boksu na igralištu, sa srebrnim peugotom 406, el si ti bio tamo?
 
101 said:
E necu , ti bjesomučno turiraš motor dok ga stelaš , več si i oglušio od toga , u Križevcima si bil stol do mene , ja te kao nekaj pitam , a ti nečuješ , ili se praviš grbav ???

:headfones:
Nije BLADERIDER ništa turirao u KŽ,kad je završio trku,APN-ca smo pospremili u prtljažnik od 406-ice i išli gledat trku dalje :cool:
Neki drugi malac je stalno letio po boxu sa APN-com,a BLADEIDERA ste možda u Rači vidjeli kad je divljao i palio gumu po boxu pa ste pomješali sa Križevcima :roll: :|

:brush:
:mrgreen:
 
Light said:
101 said:
E necu , ti bjesomučno turiraš motor dok ga stelaš , več si i oglušio od toga , u Križevcima si bil stol do mene , ja te kao nekaj pitam , a ti nečuješ , ili se praviš grbav ???

:headfones:
Nije BLADERIDER ništa turirao u KŽ,kad je završio trku,APN-ca smo pospremili u prtljažnik od 406-ice i išli gledat trku dalje :cool:
Neki drugi malac je stalno letio po boxu sa APN-com,a BLADEIDERA ste možda u Rači vidjeli kad je divljao i palio gumu po boxu pa ste pomješali sa Križevcima :roll: :|

:brush:
:mrgreen:

Ispravak, nism stigo divljat nit palit gumu u Novoj Raći, sprijećio me lik od 150kila!!!
:wink: :wink: :wink: :wink:
 
101 said:
BLADERIDER said:
101 said:
Ma ti si onaj kaj stalno turira po boxu , tebe treba zabranit !!!! :chainsaw: :pandur: :boks:

Ti si se malo zajebo, drugi pale gume po boksu, rade sranja, ja to nisam radio, isprićaj se odmah!! :evil: :nono:
E necu , ti bjesomučno turiraš motor dok ga stelaš , več si i oglušio od toga , u Križevcima si bil stol do mene , ja te kao nekaj pitam , a ti nečuješ , ili se praviš grbav ???

Zašto sad šutiš, reci, el si bio u boksu do lika koji je imo parkiran srebrni peugot 406 u boksu, jer to sam ja, ha?
 
BLADERIDER said:
Light said:
101 said:
E necu , ti bjesomučno turiraš motor dok ga stelaš , več si i oglušio od toga , u Križevcima si bil stol do mene , ja te kao nekaj pitam , a ti nečuješ , ili se praviš grbav ???

:headfones:
Nije BLADERIDER ništa turirao u KŽ,kad je završio trku,APN-ca smo pospremili u prtljažnik od 406-ice i išli gledat trku dalje :cool:
Neki drugi malac je stalno letio po boxu sa APN-com,a BLADEIDERA ste možda u Rači vidjeli kad je divljao i palio gumu po boxu pa ste pomješali sa Križevcima :roll: :|

:brush:
:mrgreen:

Ispravak, nism stigo divljat nit palit gumu u Novoj Raći, sprijećio me lik od 150kila!!!
:wink: :wink: :wink: :wink:

Znači da si kukavica :cry: Bojiš se Gige :mrgreen: :mrgreen: Gigo ti je dobar,nebi te on sigurno :mrgreen: :mrgreen:
 
Cigara said:

Ispravak, nism stigo divljat nit palit gumu u Novoj Raći, sprijećio me lik od 150kila!!!
:wink: :wink: :wink: :wink:[/quote]

Znači da si kukavica :cry: Bojiš se Gige :mrgreen: :mrgreen: Gigo ti je dobar,nebi te on sigurno :mrgreen: :mrgreen:[/quote]

El je gigo lik koji je bio u Novoj Raći , radio na tehničkom pregelsu, jer me taj sprijećio!!!
Gle šta bilo, on je reko da ne ne nabijam , i to je bilo to, a ja sam samo došo i sa pola gasa kreno vrtit motor u krug po mokroj podlozi, jer su dećki to htjeli snimit, to je sve, ništa strašno, za razliku od nekih koji su radili sranja u Raći, i za razliku od lika koji se zaletio u auto, ok, auto nije tamo smio bit parkiran, li ostao je jako lijep trag kako je liku proklizo zadnji kotać na nekom oldtimeru, a to je već divljanje, :D

BTW, upozoren sam da ti Cigara voliš stavljat ulje na vatru, ne budeš me isprovociro sa tim
:B: :B: :B: :mrgreen:
 
BLADERIDER said:
Cigara said:

Ispravak, nism stigo divljat nit palit gumu u Novoj Raći, sprijećio me lik od 150kila!!!
:wink: :wink: :wink: :wink:

Znači da si kukavica :cry: Bojiš se Gige :mrgreen: :mrgreen: Gigo ti je dobar,nebi te on sigurno :mrgreen: :mrgreen:[/quote]

El je gigo lik koji je bio u Novoj Raći , radio na tehničkom pregelsu, jer me taj sprijećio!!!
Gle šta bilo, on je reko da ne ne nabijam , i to je bilo to, a ja sam samo došo i sa pola gasa kreno vrtit motor u krug po mokroj podlozi, jer su dećki to htjeli snimit, to je sve, ništa strašno, za razliku od nekih koji su radili sranja u Raći, i za razliku od lika koji se zaletio u auto, ok, auto nije tamo smio bit parkiran, li ostao je jako lijep trag kako je liku proklizo zadnji kotać na nekom oldtimeru, a to je već divljanje, :D

BTW, upozoren sam da ti Cigara voliš stavljat ulje na vatru, ne budeš me isprovociro sa tim
:B: :B: :B: :mrgreen:[/quote]



Jeboteeeeeeeeeeeeeeee,koji me loš glas bije :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: