Ovaj vikend , Križevci!!!

mate said:
Bandit said:
mate said:
Aj bar onaj moj nije zadnji...još. :mrgreen:

Ako mislimo na istoga, pa zakaj mu nisi išel danas ovjes uštimavat na ebay-2 racemachine :mrgreen: :mrgreen:

Ma ne, mislio sam na onog tovarskog zgubidana. :mrgreen:
Btw, bio sam na Grobniku jutros ali me deda Taubi stero s batinom. Kaže da sam ubio Ebayca... ne znam šta mu je?? :mrgreen:

P.S. Kranjec danas: 1.39.65; 1.39.64; 1.40.00; 1.39.00 :mrgreen: Već sam se kladio sa Vuhecom da ga maže na zadnjoj AA.

Kolko možeš lagat :oops: :oops:
 
Bandit said:
Je, jebeno me bilo frka. Usro se od straha. Evo još drhtim. Ajte vi stavite

:mrgreen: :mrgreen:

Bandit se usroooooooooooooo.Tralalalalala :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Seronjaaaaaaaaaaaaaa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Cigara said:
mate said:
Bandit said:
mate said:
Aj bar onaj moj nije zadnji...još. :mrgreen:

Ako mislimo na istoga, pa zakaj mu nisi išel danas ovjes uštimavat na ebay-2 racemachine :mrgreen: :mrgreen:

Ma ne, mislio sam na onog tovarskog zgubidana. :mrgreen:
Btw, bio sam na Grobniku jutros ali me deda Taubi stero s batinom. Kaže da sam ubio Ebayca... ne znam šta mu je?? :mrgreen:

P.S. Kranjec danas: 1.39.65; 1.39.64; 1.40.00; 1.39.00 :mrgreen: Već sam se kladio sa Vuhecom da ga maže na zadnjoj AA.

Kolko možeš lagat :oops: :oops:


Fakat Mate kaj lažeš. Nisam te sa batinom otjerao od novog E-beyca nego sa 36 okastim kljućem a Saša je išao i 1.39.07, 1.39.05, 1.39.08 pa 1.39.00
 
:cool: jel onda na happeningu mozemo ocekivati dobru formu i sluzbene potvrde tih vremena .. bit ce zanimljivo u djuro cup utrci :roll:
 
Damir said:
:cool: jel onda na happeningu mozemo ocekivati dobru formu i sluzbene potvrde tih vremena .. bit ce zanimljivo u djuro cup utrci :roll:

Dat cu sve od sebe. Motor je puno bolje podesen nego na AA, malo sam ga bolje upoznao i opustio sam se. Uz to vozim na Dunlopu pa se nadam da cu to vrijeme i verificirati.
 
Sasa MK Motori said:
Damir said:
:cool: jel onda na happeningu mozemo ocekivati dobru formu i sluzbene potvrde tih vremena .. bit ce zanimljivo u djuro cup utrci :roll:

Dat cu sve od sebe. Motor je puno bolje podesen nego na AA, malo sam ga bolje upoznao i opustio sam se. Uz to vozim na Dunlopu pa se nadam da cu to vrijeme i verificirati.
to ti je sigurno najbolje kaj ti se desilo za ročkas :cool:
aj baš mi je drago i sam naprijed :cool: :D
 
zweky said:
Sasa MK Motori said:
Damir said:
:cool: jel onda na happeningu mozemo ocekivati dobru formu i sluzbene potvrde tih vremena .. bit ce zanimljivo u djuro cup utrci :roll:

Dat cu sve od sebe. Motor je puno bolje podesen nego na AA, malo sam ga bolje upoznao i opustio sam se. Uz to vozim na Dunlopu pa se nadam da cu to vrijeme i verificirati.
to ti je sigurno najbolje kaj ti se desilo za ročkas :cool:
aj baš mi je drago i sam naprijed :cool: :D

Šteta što mu nisam zaželio 1.35 :D
 
Danas je dobro Mate konstatirao. ja sam valjda jedini koji je prvo napra vio 1:40:00 pa sad 1:39:00 :mrgreen: da mi je samo ta stotinka i sve bi izgledalo jos ljepse :mrgreen:
 
Sasa MK Motori said:
Danas je dobro Mate konstatirao. ja sam valjda jedini koji je prvo napra vio 1:40:00 pa sad 1:39:00 :mrgreen: da mi je samo ta stotinka i sve bi izgledalo jos ljepse :mrgreen:

..haha,i ja sam zadnji put na endurance utrci imao 1.39.007 :mrgreen: :mrgreen: ... a svi bi radije da su im vremena ko cijene u njemackoj : 38.99,37.99,36.99 :mrgreen: :mrgreen:
 
yo , je neko s foruma a vozio je trke dobio onu lutku obućenu u krinolinu? Inače ja isto nastupam s tom udrugom , a na samoj trci nisam jer sam dolazio iz španjolske... 1.nastup koji sam izostal.