Oznake na prslucima

Status
Not open for further replies.
Hajdukforever said:
Sve u svemu stoji ali jos nitko nije napisao cija je to oznaka kluba pa ako moram i pitao bih za,

dozvolu nosenja.

Ako je sto su neki napisali da je grb,ime kluba i sve sto ide na prsluk zaradjeno i zasluzeno, zasto

onda nebi moglo biti normalno ako ja imam znak ili grb na ledjima bez imena bez grada i sveg onog ostalog sto ide a taj znak

nije kopiran od nijednog kluba zasto nebi bilo normalno, pa cak i da kopiramo znak ako pitamo klub koji ima  isti ,

za dozvolu noseja...? :D

I tebi još ništa nije jasno-jasnije ? :misli:

kotrlj !
 
ivbura said:
Kupi joj navijački šal od Nk Dinama i pošalji ženu da gleda utakmicu (bilo koju ) na Poljudskom sjeveru  :LOL:
jbg. ima ustavno pravo ko joj šta more :LOL: eto sad kad se izruguješ tebi i ostatku  RRetard ekipe :jesus: (nije tako drastična  paralela al nije ni predaleko)

kotrlj !

kotrlj

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Hajdukforever said:
Sve u svemu stoji ali jos nitko nije napisao cija je to oznaka kluba pa ako moram i pitao bih za,

dozvolu nosenja.

Ako je sto su neki napisali da je grb,ime kluba i sve sto ide na prsluk zaradjeno i zasluzeno, zasto

onda nebi moglo biti normalno ako ja imam znak ili grb na ledjima bez imena bez grada i sveg onog ostalog sto ide a taj znak

nije kopiran od nijednog kluba zasto nebi bilo normalno, pa cak i da kopiramo znak ako pitamo klub koji ima  isti ,

za dozvolu noseja...? :D
rekli su ti sve lijepo
nije nicija oznaka, medjutim svi ce vas dozivljavat kao klub s tom oznakom na ledjima, jer to tako izgleda. Pitat za dozvolu...nitko ne spominje dozvolu, nego savjet. Odite u najbolizi veci klub (ne MK BROD :LOL: ) i pitajte za savjet i mozda vam oni nesto bolje objasne. Kazem, vecina klubova koja putuje dovljno pozna scenu tako da je svejedno pitali vi u istri il u slavoniji.
 
Hajdukforever said:
Sve u svemu stoji ali jos nitko nije napisao cija je to oznaka kluba pa ako moram i pitao bih za, dozvolu nosenja.

Ako je sto su neki napisali da je grb,ime kluba i sve sto ide na prsluk zaradjeno i zasluzeno, zasto onda nebi moglo biti normalno ako ja imam znak ili grb na ledjima bez imena bez grada i sveg onog ostalog sto ide a taj znak
nije kopiran od nijednog kluba zasto nebi bilo normalno, pa cak i da kopiramo znak ako pitamo klub koji ima  isti , za dozvolu noseja...? :D

nemoras ti nikog nista pitat kad je u pitanju iron cross koji si predlozio u prvom postu, dva hobita i policajac ce biti odusevljeni tobom i bit ces im totalno cool, 80% ekipe te nece ni primjetiti s time jer je ideja totalno neorginalna i vec 100 puta vidjena, a oni kojima je klubovanje dio zivota ce se nasmijati i okrenuti glavu na drugu stranu jer instant coolerstvo naruceno preko e-baya je rezervirano za predskolski uzrast :wink:

taj kriz na ledjima i tomu sl. prisivnice ... to ti je ko da s tvornickim viragom 535 dodjes na nekakav custom chopper show i mislis da si faca s cool motorom  :LOL:
 
Hajdukforever said:
Sve u svemu stoji ali jos nitko nije napisao cija je to oznaka kluba pa ako moram i pitao bih za,

dozvolu nosenja.

Ako je sto su neki napisali da je grb,ime kluba i sve sto ide na prsluk zaradjeno i zasluzeno, zasto

onda nebi moglo biti normalno ako ja imam znak ili grb na ledjima bez imena bez grada i sveg onog ostalog sto ide a taj znak

nije kopiran od nijednog kluba zasto nebi bilo normalno, pa cak i da kopiramo znak ako pitamo klub koji ima  isti ,

za dozvolu noseja...? :D

Ma Daso ukoliko želite osnovati klub otiđi i pitaj za savjet u okolne klubove, ukoliko ne želite (a naglasio si da ne želiš) onda nemoj brate nikog pitati ništa več peglaj po svoju! Šta koga boli kqrac što ću ja (ti) nositi i kako ću se oblačit!!!

P.S. Nemoj slučajno da te vidim da nosiš iste mudante kao ja, to je moj zaštitni znak i ima da te nema ako te vidim u njima!  :LOL: :LOL:  
 
jbt tu na forumu postaviš jedno bezazleno pitanje i nabrzaka vidiš psihičko stanje nacije  :misli:
 
antep said:
jbt tu na forumu postaviš jedno bezazleno pitanje i nabrzaka vidiš psihičko stanje nacije  :misli:

potpisujem
 
zvonko situm said:
u americi gdje su se likovi svojevremeno prejako ufurali u te čudne filmove i počeli provoditi neke svoje zakone dogodilo se da su svi redom dobili iste prišivke tj.boje... i gle čuda...smirili se za sva vremena..

priznaj, odgledal si i drugu sezonu sons of anarchy pa si jos pod dojmom ....  :ubikomp: manje TV-a vise svjezeg zraka i mam bu ti bolje :wink:
 
oće čovjek oznaku (bilo koju) na leđima  (y)
ajmo sjekire u ruke pa za njim, šta si on umišlja  :misli:
ili još bolje , ajmo osnovat stranku  :misli:
možda sam glup ali nisam pijan i svejedno ništa ne razumijem  :(

HAJDUKFOREVER  (y) ČUVAJ SE SJEKIRA
 
antep said:
oće čovjek oznaku (bilo koju) na leđima  (y)
ajmo sjekire u ruke pa za njim, šta si on umišlja  :misli:
ili još bolje , ajmo osnovat stranku  :misli:
možda sam glup ali nisam pijan i svejedno ništa ne razumijem  :(

HAJDUKFOREVER  (y) ČUVAJ SE SJEKIRA
a ti si Don Quijote?
Don Quijote je vidno lud za mnoge ljude. On vjeruje da su obične krčme začarani dvorci, a mlade seljanke prelijepe princeze. On zamjenjuje vjetrenjače za divove koje su poslali zli čarobnjaci . On zamišlja seljanku iz susjedstva da je Dulcinea del Toboso, prelijepa djevica kojoj je on zaklet u ljubavi i odanosti

http://hr.wikipedia.org/wiki/Don_Quijote
 
ivbura said:
Kupi joj navijački šal od Nk Dinama i pošalji ženu da gleda utakmicu (bilo koju ) na Poljudskom sjeveru  :LOL:
jbg. ima ustavno pravo ko joj šta more :LOL: eto sad kad se izruguješ tebi i ostatku  RRetard ekipe :jesus: (nije tako drastična  paralela al nije ni predaleko)

kotrlj !

biserko ,mozda bi ti bilo lakse da napises covjeku sta smije nosit,vidim da puuuno toga ne smije


 
sudemi said:
a ti si Don Quijote?
Don Quijote je vidno lud za mnoge ljude. On vjeruje da su obične krčme začarani dvorci, a mlade seljanke prelijepe princeze. On zamjenjuje vjetrenjače za divove koje su poslali zli čarobnjaci . On zamišlja seljanku iz susjedstva da je Dulcinea del Toboso, prelijepa djevica kojoj je on zaklet u ljubavi i odanosti

http://hr.wikipedia.org/wiki/Don_Quijote

jel ti naglašavaš da si to pročitao ili...
možda si nešto htio poručiti  :misli:
 
čemu uopće postaviti ovakva i/ili slična pitanja kad ćeš bez obzira na sve(kolike) odgovore i dalje "derati svoju kozu"...

što se NAS tiče na điletin možeš prišiti i nešto u naturi :LOL:

al nemoj onda pisati da to radiš jer Ti je gušt,fora ili nešto....

na leđa ćeš isto to staviti iz prozaičnog razloga da te prepoznaju(mo)....


i automatski se "kvalificiraš" za neke druge "pojmove"(čitaj udruge,družine,nakupine,naplavine).... :mrgreen:
 
sudemi said:
pa vidiš da sam c/pejstao wikipediu... :mrgreen:

sorry , malo sam spor. možda je to zbog godina  :) a možda ....  :misli:
 
ZLO said:
čemu uopće postaviti ovakva i/ili slična pitanja kad ćeš bez obzira na sve(kolike) odgovore i dalje "derati svoju kozu"...
što se NAS tiče na điletin možeš prišiti i nešto u naturi :LOL:

al nemoj onda pisati da to radiš jer Ti je gušt,fora ili nešto....
na leđa ćeš isto to staviti iz prozaičnog razloga da te prepoznaju(mo)....
i automatski se "kvalificiraš" za neke druge "pojmove"(čitaj udruge,družine,nakupine,naplavine).... :mrgreen:

(y)
 
liberty said:
može
pošaljite na RIŠPEKT d.o.o., adresa: Mrduša Donja, Prišivak bb :mrgreen:
Hamlet u Mrduši Donjoj?
 
kaj leteci zec nosi na ledjima ?







































orla  :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.