P. Aprilia Tuono 2007.

infinity said:
Ovo je tema za mazohiste...
MOONSHIELD said:
prošle godine (pred cca 2 tkm) stavljen novi sper regler i novi namotaji - standardni "problem" kod gen 2 tuona/rsv-a riješen na duže vremena
na mom tuonu su na cca 53 tkm pregorili originalni namotaji i zamjenski compufire regler koji je stavljeni na motor s par tkm (i to praktički jedno za drugim u roku par km), dakle idućih 50 tkm nema problema s tim

da si u startu investirao vrtoglavih 700 kuna u novi regler koji je uzrok svih problema, nebi morao svakih par mjeseci prematati namotaje, ali tako ti je valjda bilo jeftinije (y)

i moram se ispraviti, namotaji i regler promijenjeni u 5. mjesecu OVE godine
 
i tako ja u dva mjeseca prodam dva najbolja motora koja sam imao, baš sam glupson :x
jučer mi točno žao bilo dok sam ga vozio kupcu doma :(
 
MOONSHIELD said:
i tako ja u dva mjeseca prodam dva najbolja motora koja sam imao, baš sam glupson :x
jučer mi točno žao bilo dok sam ga vozio kupcu doma :(

šta je sljedeće?
 
a misliš da mi uz ovih 5 motora koje imam doma treba još nešto?? :mrgreen:
eventualno ako uleti neki stariji japanski R u mint stanju (sedmica, srad 750, cbr 900) ili neki drz400..
 
MOONSHIELD said:
a misliš da mi uz ovih 5 motora koje imam doma treba još nešto?? :mrgreen:
eventualno ako uleti neki stariji japanski R u mint stanju (sedmica, srad 750, cbr 900) ili neki drz400..

kojih 5 jbte?  :shock:  8) ne pratim na nastavi  :mrgreen:
 
https://www.motori.hr/forum/index.php?topic=207878.msg4939863#msg4939863

-x11 i tuono
+sc57 i tuono factory racing :mrgreen:
više ni sam sebe ne mogu pratiti :LOL:
 
ahh oke  :mrgreen: očigledno sam postao malo dementan  :shock:
 
MOONSHIELD said:
eventualno ako uleti neki stariji japanski R u mint stanju (sedmica, srad 750, cbr 900) ili neki drz400..

Evo uletio ti je jedan u mint stanju....

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: