P: Golf Plus 2.0 TDI, 2012.god., 60tkm

Franco_Ri said:
Ne znam je li problem u boji unutrasnjosti  ili necem drugom ali ne da nitko nije dosao pogledati auto nego jos nitko nije niti nazvao  :shock: :misli:

Jos jednom ponavljam da cijena nije fiksna, ide to jos dole.  (y)

Pa, po meni boja unutrasnjosti, obitelji s klincima-nula bodova, penzioneri il nemaju love il kupuju novo.
Sminkeri i frizerke se ne voze u G+....tak da, ciljane skupine su ti 0 pt
Jel bi tebi mozda tetka htjela poklonit BMW-a?!  8) :mrgreen:
 
pa nebu mu poklonila olinjalu krampurinu  z milijun kilometri....  :LOL:


inače fin auto i to je ok.. ima nekaj u tome kaj veli lovro da taj auto nije zanimljiv široj masi ko obični golf

a i  ljudi budu rađe se vozili u malo manje opreme i 1.6 motoru i novoj liniji za parkuna više pa kupili novo i prvi prdnuli u sic....

matematika jednostavna oš prodat - cijena mora bit diskontna

ili bu tetka tržila 2 godine ko srki i mate pa popušila pol para  :LOL:
 
autić je super al raja je glupa, kupuju auto za kurčit se pred susedima a ne za sebe

ko matek, kupi sranje za duplu lovu umjesto pravog auta za puno manje


btw i mate lažljivac i ja smo dobili točno kolko smo tražili, sad smo po birtijama i laprdamo kom bumo z viškom para :021: :021:

ideje se roje, a tako malo voje :LOL:




Srki
 
Matek said:
pa nebu mu poklonila olinjalu krampurinu  z milijun kilometri....  :LOL:


inače fin auto i to je ok.. ima nekaj u tome kaj veli lovro da taj auto nije zanimljiv široj masi ko obični golf

a i  ljudi budu rađe se vozili u malo manje opreme i 1.6 motoru i novoj liniji za parkuna više pa kupili novo i prvi prdnuli u sic....

matematika jednostavna oš prodat - cijena mora bit diskontna

ili bu tetka tržila 2 godine ko srki i mate pa popušila pol para  :LOL:

(y)
 
Matek said:
pa nebu mu poklonila olinjalu krampurinu  z milijun kilometri....  :LOL:


inače fin auto i to je ok.. ima nekaj u tome kaj veli lovro da taj auto nije zanimljiv široj masi ko obični golf

a i  ljudi budu rađe se vozili u malo manje opreme i 1.6 motoru i novoj liniji za parkuna više pa kupili novo i prvi prdnuli u sic....

matematika jednostavna oš prodat - cijena mora bit diskontna

ili bu tetka tržila 2 godine ko srki i mate pa popušila pol para  :LOL:


Slazem se sa svime  (y)

Diskontna cijena  :misli:
Cijena je 15k€ s time da to ide jos dole. Dakle razgovaramo o 14 ili 14 i pol kila € (ovisno o tetkinom raspolozenju taj dan  :mrgreen: )

13t€ nudi autokuca, a znamo kakvi su oni cigici.
Dakle ne moze biti manja od ove jer ako ne ode po ovoj cijeni onda ide u auto kucu, a tada ce ga nakon par mjeseci kupiti neki jelenko za 2-3t€ vise. Jbg

 
autokuća daje 13 keka? zašto već nije u salonu ?  :mrgreen:



uzmi ponudu autokuće....

ja sam nakraju dao svoj auto za manje para nego mi je davala autokuća u staro za novo...

a i par autiju je otišlo za manje para nego bi dobili u salonu pod račun jer nam u tom momentu nije pasalo uzimat novi ....

čak bi se okladio da ti ni neće dat 13 keka eura ukoliko ne uzmeš nešto kod njih
 
Matek said:
autokuća daje 13 keka? zašto već nije u salonu ?  :mrgreen:



uzmi ponudu autokuće....

ja sam nakraju dao svoj auto za manje para nego mi je davala autokuća u staro za novo...

a i par autiju je otišlo za manje para nego bi dobili u salonu pod račun jer nam u tom momentu nije pasalo uzimat novi ....

čak bi se okladio da ti ni neće dat 13 keka eura ukoliko ne uzmeš nešto kod njih

Uzeli smo novoga Audija pred par mjeseci, trebao bi biti isporucen za tjedan dana.

Ako bude moguce dobiti 1-2t€ vise nego nudi Porsche dobro, ako ne ce zavrsiti tamo i mirna Bosna  :D (y)
 
Neznam kaj se desava, lupilo proljece u glavu, alergije,  i ne bi uopce htel zazivat losu srecu, ali dobio sam kaparu, 500kn i nije neka kapara pa sutim o tome....al vise nemrem, ovaj Siši i Romeo prodali tak da, moram se pohvaliti :mrgreen:
Poslije 01.07. moram auto otpelati na more k coveku, bili mi neki dan doma ljudi...rjesavaju kredit, tak da se bas i ne vozim previse....jest da bil ja u ZD neki dan, al, pa, Boze moj
:D
 
Dosta za klopu/cugu
Nek je svaki tjedan po jedan  (y)
Iako sam i ja tak dobil i sve proslo uredno na kraju
No bit ce mi iskreno zal  :mrgreen: dobra je to storia bila
 
Franco_Ri said:
Ne znam je li problem u boji unutrasnjosti  ili necem drugom ali ne da nitko nije dosao pogledati auto nego jos nitko nije niti nazvao  :shock: :misli:

Jos jednom ponavljam da cijena nije fiksna, ide to jos dole.  (y)

Prijatelj neki dan uzeo 6icu GTD sa 78,000km sa DSG-om, za 15k e.

 
Da kupujem sad auto uzeo bi ga odmah za 13.500.. :)  bez razmišljanja
 
toecutter said:
Da kupujem sad auto uzeo bi ga odmah za 13.500.. :)  bez razmišljanja
bi i ja da nisam kupija merca ima dva miseca..taman dva dana prije nego je stavljen oglas.. :afro:
 
Franco_Ri said:
Ne znam je li problem u boji unutrasnjosti  ili necem drugom ali ne da nitko nije dosao pogledati auto nego jos nitko nije niti nazvao  :shock: :misli:

Prvi i osnovni problem je u obliku karoserije, a taj problem bi se kompenziral povoljnom cijenom.

Hrvati vole golfa ali samo onog s 5 vrata. Karavan i golf + "nisu golfovi"  8)
 
gigi said:
Prvi i osnovni problem je u obliku karoserije, a taj problem bi se kompenziral povoljnom cijenom.

Hrvati vole golfa ali samo onog s 5 vrata. Karavan i golf + "nisu golfovi"  8)

Kad imas sjedalicu za klinca auto mora imati 5 vrata :wink:
 
infinity said:
a sta je ovo...nitko nije primjetia da je Lovre,skoro pa proda bmw :mrgreen:
skoro pa druga godišnjica što je na prodaju ... mislim da je to rekord svih rekorda ... i to treba pohvaliti i nagraditi  :mrgreen: