P: Golf Plus 2.0 TDI, 2012.god., 60tkm

Pa i nije bas  :misli:

od 22000 za 2012 pa do 33000 za 2015
plus unos naravno

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?isSearchRequest=true&scopeId=C&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&minFirstRegistrationDate=2012-01-01&makeModelVariant1.makeId=17200&makeModelVariant1.modelId=108&maxPowerAsArray=KW&minPowerAsArray=KW
 
Ak nije tajna, za koliko?! I koja je bila najbolja ponuda prek oglasnika.... (y)
Bas me zanima za kolko € bude opet u prodaji
 
Lovro Vz said:
Ak nije tajna, za koliko?! I koja je bila najbolja ponuda prek oglasnika.... (y)
Bas me zanima za kolko € bude opet u prodaji

12.500€ su bili ponudili i za toliko je otisao.

S time da je na procjeni bio sa novim zimskim, a uvaljen je sa losijim ljetnim.
Teta im je htjela dati i jos jedne felge sa zimskim ali sam joj objasnio da je luda tako da je to ostalo doma i thule.

Ona je vise - manje na istom ali eto steta da netko nije iskoristio priliku za dobar auto.

Preko oglasnika nije bilo ponuda. U par mjeseci nitko nije niti nazvao, a kamoli dosao viditi auto  :shock: :LOL:
 
Franco_Ri said:
12.500€ su bili ponudili i za toliko je otisao.

S time da je na procjeni bio sa novim zimskim, a uvaljen je sa losijim ljetnim.
Teta im je htjela dati i jos jedne felge sa zimskim ali sam joj objasnio da je luda tako da je to ostalo doma i thule.

Ona je vise - manje na istom ali eto steta da netko nije iskoristio priliku za dobar auto.

Preko oglasnika nije bilo ponuda. U par mjeseci nitko nije niti nazvao, a kamoli dosao viditi auto  :shock: :LOL:
da, nevjerojatno. tak je i za npr Bora-u, Jettu, ... golf je golf, bar bi trebalo biti tako osim u hrvata

auto ti je bio u seper stanju i mislim za pristojne novce  (y)