P: parkside PASSK 20-Li A1

Jesu na B klasi bili iza vulkanizera i kad sam ih rukom isao skidati polomim kljuc originalni Mercedesov :D
Ajd kuzim, pa to ni ne moze skinuti kako ih je lik zakucao i onda probam na F11, opet nece. Zavijem moment kljucem na 130Nm, jedva nekako nakon valjda 15 sekundi udaranja odavije. Ne znam, ja nisam nesto bas odusevljen sa tim cudom bio, ali ako kazes da su zimi problematicni mozda je do toga.
Probaj ovaj "na struju" ako budes imao priliku negdje. Ubi brasno u sarafu :D
Zar nije 130Nm previše.
Pitam, ne znam
Vidio jednom na uputama Saxso čelični 85Nm
 
Auti obično idu od 75-110 Nm, ovisno čelične ili alu felge, rijetki preko toga ali ima izuzetaka.
 
Kako Nino kaže vijci na autima obično idu na 100-110 Nm. Zato ja sam mjenjam felge sa gumama. Zadnji put kad sam mjenjao kod vulkanizera zakucao ih je na jedno 200Nm. I šta ako ti se probuši guma negdje. Možeš samo zvati vučnu službu jer nema šanse da se to otegne na ruku.
 
Kako Nino kaže vijci na autima obično idu na 100-110 Nm. Zato ja sam mjenjam felge sa gumama. Zadnji put kad sam mjenjao kod vulkanizera zakucao ih je na jedno 200Nm. I šta ako ti se probuši guma negdje. Možeš samo zvati vučnu službu jer nema šanse da se to otegne na ruku.
Svabe u slucaju udesa i to mjere i ako ti nije po knjizi stegnuto iako nisi kriv pri udesu kriv si nema isplate osiguranja :mrgreen:
 
Neces dobit lovu od osiguranja ako ti je na 2 stoje tocak stegnut :mrgreen:
 
Te brzine koje oni dozvoljavaju na autoputu su sulude.
Kad se desi nesreća, niti znaš koliko je auta uključeno u nesreću, niti koja su auta bila uključena u nesreću.
 
Ako nije milwauke ne vredi nis
Os broj vulkanizera koji ima same rijeci hvale za njih? Htio ih je objesiti na zid sa zhavalom za gov... koje je kupio...

2x na reklamaciji u garantnom roku, drobe se zupcanici (plastika / aluminij kombinacija), a to ne priznaju na reklamaciji. Plus gube kontakt na bateriji, pa jos zbog tog loseg kontakta spale nesto . 6k kn 2 komada, 3 baterije i punjac...
 
Ja ga koristim profesionalno svaki dan zadnjih 6 godina. Stezemo temelje stupova dizalica s njim znači m36 matice i nikad problema, nakon toga provjera kilo ključem u nm točno. Tako da ja imam samo riječi hvale. A o praktičnosti da ne pricam
 
profesionalci rade s pneumatskim alatom, a za nas hobiste je taj milwaukee debelo preskup i samim time nepotreban
Sve ima svoju namjenu,proda san Mileaukee firmi koja se bavi instalacijom i održavanjem vjetroelektrana.Dečki se priporodili,isto tako du kupili aku mazalice šta im je skratilo vrime podmazivanja strašno s obzirom da bi na ručne radnik bija u pogonu cili dan i pitanje bili završija...
Sve ima svoju namjenu,za hobi posal Parkside je majka 👌
 
P.S. Ne sićan se točno o kojem se vijku radilo (mislim M56 ili tako nešto) ali je bila najveća makina od Millwaukee-a koju smo imali,prihvat mislim da je bija 1",samo su me nazvali i rekli da su za par sati povisali cili krug na vjetrenjači i da su probali nešto tipa M26,lomi ka šibice,sila stezanja debelo preko 1200 NM...
Najveći problem Milwaukee-a je servis i cijene istog 👎
Aku alat ima je jedan od najboljih dok se strujni i nije baš nešto proslavija...
 
nekidan kupio taj parkside i odvidava vide točka sa kombia koji leži od 2001 god .E sad kupio sam ga više za zavidavanje i dotezanje kilo ključem