P:Subaru Impreza WRX '05

Status
Not open for further replies.
Ti si medjimurec, tak da to kaj je tebi lijepo nije relevantno
:jesus:
 
Szzi2448 said:
5000kn za lambda sondu.....,znaci uzeli su te.4densove koje su gore u prvoj ugradnji za te novce kupis.
Nisu me uzeli jer nisam promjenil!  :LOL:
 
Meni je bas kul u crvenoj,  ako je tako dosao tvornicki. Nisam jos vidio crveni.
A nisam vidio makazo, vozis forester turbo, to je isto kul auto, ali ipak ga ne bi vozio na plin.
 
nemam prevelikog iskustva s subarujima... imal sam s 18 godina justy-a  i sad imamo vu familiji forester 2005 atmo....

otkad sam ove gume del taj prolazi di patroli i ini terenci zapinju po šumi  (y)

ima 250 tkm i samo gaaas....

subaru  :0648:

 
Zasad mi je terenac i smart odlična kombinacija, volio bi tu uglavit još imprezu,ali loše sam se ušao ;)
 
Sredju said:
MateK, koja potrosnja me ceka ako kupim subaru forester atmosferca?
11 minimalno, a možda i 15 +
 
ovisi kaj buš z njim delal....

i kud se vozil...

od 8 -18 litara....

al računaj prosjek 10-11  mešung svega....


 
Probao sam forestera atmo...nekako mi se cini da to tesko ide ispod 12l kaj god da radis...taj atmo je ko kamioncic...kao malo trom i trazi gasa...dok recimo turbo... :0648: ...taj se sasvim drugacije kotrlja...
 
gle skarica, ak je po ravnici morti i mogel,

ovak prek bregova to kaj velis, tesko ispod 12,

meni uljara oko 9l prek bregova
 
Matek said:
ovisi kaj buš z njim delal....

i kud se vozil...

od 8 -18 litara....

al računaj prosjek 10-11  mešung svega....
Vozim već drugog Forestera atmosferca (125ks i sad 160 ks) i nikad ga nisam uspio spustiti ispod 10L ali nikad nije cugao iznad 13L, sad ovaj po Zagrebu troši 12L, tako da 18l može trošiti jedino ako ga voziš u rikverc :)
Inače moj je 2007 sa plinom i ozbiljno razmišljam o ovoj Rexici :0648:
 
WRX je super auto,ali samo ako se pomiriš sa 5000kn registracijom i 16-18 l/100 potrošnjom, da moze se voziti i sa 11 litara potrosnjom ali onda sve gubi smisao ;)
 
Ninja said:
WRX je super auto,ali samo ako se pomiriš sa 5000kn registracijom i 16-18 l/100 potrošnjom, da moze se voziti i sa 11 litara potrosnjom ali onda sve gubi smisao ;)

5000kn??
Pa nije meni toliko sa 5k ccm....

Manje je mislim....
 
Ninja said:
WRX je super auto,ali samo ako se pomiriš sa 5000kn registracijom i 16-18 l/100 potrošnjom, da moze se voziti i sa 11 litara potrosnjom ali onda sve gubi smisao ;)

Otkud izvlačiš te podatke, ja imam više kubika i nešto manje konja i opet imam drastično manje od toga
 
Ninja said:
WRX je super auto,ali samo ako se pomiriš sa 5000kn registracijom i 16-18 l/100 potrošnjom, da moze se voziti i sa 11 litara potrosnjom ali onda sve gubi smisao ;)


Ja je imam vec pet godina rega sa 50% bonusa je 2600kn na RI tablice. Auto je dignut na cca 320ks i potrosnja je izmedju 9 i 15 litara tako da stvarno neznam odakle ti takve informacije
 
Sredju said:
Na turbaka subarua ugraditi plin, o zemljo ne okreci se vise.
Plin ima minimalno 110 oktana, koji benzin na pumpi ima toliko? To znači da se može ići sa većom kompresijom i drugom mapom paljenja, što u konačnici rezultira većom efikasnosti motora. Znači ako se sve napravi kako treba auto može ići i bolje nego na benzin, pored plina moguće je dodavati i benzin po želji  na modernim sistemima. Uz čišće izgaranje i upola jeftiniju vožnju nije plin u autu baš za izrugivanje, zar ne? :wink:
 
Gec1 said:
Plin ima minimalno 110 oktana, koji benzin na pumpi ima toliko? To znači da se može ići sa većom kompresijom i drugom mapom paljenja, što u konačnici rezultira većom efikasnosti motora. Znači ako se sve napravi kako treba auto može ići i bolje nego na benzin, pored plina moguće je dodavati i benzin po želji  na modernim sistemima. Uz čišće izgaranje i upola jeftiniju vožnju nije plin u autu baš za izrugivanje, zar ne? :wink:


imam S60 sa plinom već jako dugo...na benzin 166ks nakon remapa na plin 177ks...mislim da još uvijek doma čuvam test sa valjaka...troši 11 lit plina na 100km  (y)
 
Status
Not open for further replies.