pad ... - baotian

iluvatar said:
Eto ti mi je kupi pa ti ja javim  :jesus:
pa on je već ima neda se meni sad ić do dućana a neznam dali je i imaju tu u vukovarskoj tak da je lakše njemu  :mrgreen:
 
biker4life said:
"Samo" jedna stvar mi je :misli:
Kako se uspio iskriviti kljuc!? :shock: :eek:hne:
Btw, ovo mi djeluje kao puno previse stete za pad sa 20 km/h...
nisam siguran mislim da sam ga udario nogom dok sam pado
 
malaguti said:
sta hoces reci? da baotian valja? da ti ne vozis dobro?
hoću reći da baotian nije dobar da je nekvalitetan i loš. SKUTER NIJE BIO MOJ već frendov.Proklete mačke
 
KOPLJARR ... DNA said:
ja sam pao s dna s 20km/h i nije se ni ogrebla nijedna maska bio je otvoren fuzić za suvozača i samo se on izgrebo (neznatno pobrusio ispoliro neprimjetise) i da na ručki se isto malo ogrebo ito sam sredio da se ni ne primjeti  :jesus: pa vi vizite ti što ja nebi nazvo skuterom, i to ja sam još u zavoju fljusno zadnji kraj mi proklizo a bio sam poprilučno nagnut i tres (ja bi zakonom zabranio to prodavat  :mrgreen:)
Nešto je kontradiktorno u svemu ovome...
A možda su ti samo loše gume.
 
da bobach je d.anas pun duha mora da su mu složili makinu pa je sav sretan
 
rednyaW said:
da je takav pad imao sa aprilije pogrebo bi naljepnice...

nije istina

na sru tek iz treceg sam uspio jedva pogulit naljepnicu s bocne plastike

do tad sve spasava centralna nogara

cak se ni rucka kocnice ne savije, a pogotovo volan

da je bio usrani runner vec nakon prvog pada mgo bi turit nogu kroz podnicu  :mrgreen:
 
te-te-ac said:
pad s bouitana nije pad...  :jesus:

ako padnes na ljevu stranu, ni nevidi se pad. gotovo sve spasi nogara(e)...  :LOL:
koim slucajem ti proklizi "guma" na desnu jbg. jbg. poslje ode noga kroz podnicu (igor86*)  :mrgreen:
 
Ja preksinoć sa zx10r od prijatelja iša do zadra napravit đir...u povratku sa otprilike 140 prepolovija lisicu...srića šta je na pravcu bilo i srića šta nisan brže vozija...prijatelj iza mene bija na mom fazeru kaže da se raspala skroz srića da je on nije nakon mene skupija... pazite se životinja  :mrgreen:
 
Cek meni kolegica ima baotiana i sad jeli normalno kod njega da ako se skuter malo vise nagne u stranu da se ugasi ? Jel tako kod svakoga baotiana onoga 50 ccm  :shock: ? Kaze da se nesmi previse nagnit kad skrece jer se ugasi  :LOL:  :LOL:
 
iluvatar said:
Cek meni kolegica ima baotiana i sad jeli normalno kod njega da ako se skuter malo vise nagne u stranu da se ugasi ? Jel tako kod svakoga baotiana onoga 50 ccm  :shock: ? Kaze da se nesmi previse nagnit kad skrece jer se ugasi  :LOL:  :LOL:
to je radi sigurnosti :mrgreen:
 
iluvatar said:
Cek meni kolegica ima baotiana i sad jeli normalno kod njega da ako se skuter malo vise nagne u stranu da se ugasi ? Jel tako kod svakoga baotiana onoga 50 ccm  :shock: ? Kaze da se nesmi previse nagnit kad skrece jer se ugasi  :LOL:  :LOL:

xD. ne.?? ima isti princip rada ko i svaki drugi 4t. samo kvaliteta izrade  :? :?  :LOL:
kakvo gašenje, kakvi bakarači  :D
 
ja mislim da mi nebi ništa bilo da sam imao veće točkove 17 18 a ne na skuteru su male
 
iluvatar  said:
Cek meni kolegica ima baotiana i sad jeli normalno kod njega da ako se skuter malo vise nagne u stranu da se ugasi ? Jel tako kod svakoga baotiana onoga 50 ccm  Shocked ? Kaze da se nesmi previse nagnit kad skrece jer se ugasi  LOL  LOL

ja znam da je kod baotijana problem kad se nagnem uvijek zagrebe nešto po podu nikad nisam gledo šta al kad god sam ga vozio svako hebeni zavoj nešto struže po podu  :misli: dali je ko iskusio to (pa više se s pocketom mogu nagnut nego s tim) a ti što se gasi može biti da je do nogare jel on ima onu šugavu nogaru kad je na bočnoj nogari onda se nemože upalit a ako je već upaljen ugasit će se kad je otvoriš pa možda tu ima neki spoj ili nešto  :misli:
 
KOPLJARR ... DNA said:
ja znam da je kod baotijana problem kad se nagnem uvijek zagrebe nešto po podu nikad nisam gledo šta al kad god sam ga vozio svako hebeni zavoj nešto struže po podu  :misli: dali je ko iskusio to (pa više se s pocketom mogu nagnut nego s tim) a ti što se gasi može biti da je do nogare jel on ima onu šugavu nogaru kad je na bočnoj nogari onda se nemože upalit a ako je već upaljen ugasit će se kad je otvoriš pa možda tu ima neki spoj ili nešto  :misli:

pa znam kako funkcionira prekidac na nogari al se on negasi kad spustis nogaru nego bas kad ga nagnes u stranu  :LOL: .

I nemoj se naginjat na baotianu jesi ti lud glavu ces izgubit nije to skuter koji mozes nagnuti u zavoju skreci samo volanom :mrgreen:  :mrgreen: