pad ... - baotian

iluvatar said:
pa znam kako funkcionira prekidac na nogari al se on negasi kad spustis nogaru nego bas kad ga nagnes u stranu  :LOL: .

I nemoj se naginjat na baotianu jesi ti lud glavu ces izgubit nije to skuter koji mozes nagnuti u zavoju skreci samo volanom :mrgreen:  :mrgreen:

a jbg nemožeš ni cijelo vrijeme vozit okomit na cestu a ja vozim dna pa se naviknem o inda kad svednem na to smeće svaki pt se jhebem
 
ocito je problem oko kontakta na bocnoj nogari.mozda se samo otklopi nogara i prekine struju a mozda nesto drugo.
raspitaj se moze li se ikako ukloniti taj prekidac iz strujnog kruga mozda pomogne.
 
honda xr said:
ocito je problem oko kontakta na bocnoj nogari.mozda se samo otklopi nogara i prekine struju a mozda nesto drugo.
raspitaj se moze li se ikako ukloniti taj prekidac iz strujnog kruga mozda pomogne.

može ja sam ih mico ,sad neznam točno kako dali treba spojiti žice ili ih ostaviti razdvojene.Mislim da ih treba samo spojiti i izolitaz i to je to, znači odrežeš 2 žice koje idu do nogare i spojiš ih i izoliraš i pali vozi radit će i kad je na bočnoj nogari ko i svaki normalan skuter
 
KOPLJARR ... DNA said:
može ja sam ih mico ,sad neznam točno kako dali treba spojiti žice ili ih ostaviti razdvojene.Mislim da ih treba samo spojiti i izolitaz i to je to, znači odrežeš 2 žice koje idu do nogare i spojiš ih i izoliraš i pali vozi radit će i kad je na bočnoj nogari ko i svaki normalan skuter

prema toj bocnoj nogari idu 3 žice. presjece se samo ona u sredini.. ne smete ju i izolirat.. nije bed  :D
 
Marton said:
prema toj bocnoj nogari idu 3 žice. presjece se samo ona u sredini.. ne smete ju i izolirat.. nije bed  :D

aaaa da sad sam se sjetio ja sam to bio jednom frendu davno radio al ne zato što se motor gasijo nego zato što je on to htijo sad se sijećam da smo to kemijali kako napravir moja greška ispričavam se  :wink:
 
ali to ti je normalno da se gasi kad izbacis bocnu nogaru bar mislim da je tako na dobroj vecini skutera, a kod motora ce se izgasit ako je bocna nogara spustena a ubacis u brzinu.
 
Velika većina skutera se ne može upaliti, ako je bočni nogar spušten. Zamisli da ga upališ, zaboraviš dignuti nogar i uletiš u zavoj. :bicikler:
 
Bradonja said:
Velika većina skutera se ne može upaliti, ako je bočni nogar spušten. Zamisli da ga upališ, zaboraviš dignuti nogar i uletiš u zavoj. :bicikler:
1. Da bi prekidač (ako je ispravan i ispravno podešen) prekinija strujni krug, nogara triba bit skroz otvorena, ne do pola, ili da je preslabi feder ne vraća do kraja, već mora bi skroz otvorena.
2. Da uletiš u zavoj sa spuštenom bočnom nogarom, ista bi se zatvorila.

Poanta prekidača bočne nogare nije ne-uletanje u okuke sa otvorenom nogarom, nego da se skuter ne može upalit dok je na istoj, jer bi pod čokom moga krenut i past na pod.

Kod motora je to spriječeno na način da motor mora bit u leru da bi se upalija s otvorenom bočnom nogarom.

Aj zaključajte topic ili ustanovite zašto se Baotian gasi, jer se sigurno ne gasi zbog bočne nogare.
 
gasi se zato jer je kineski skart za kojega se ne isplati ni ruke sporkat da bi ga popravia  :LOL: eto sad treba zakljucat temu  (y)
 
Bradonja said:
Velika većina skutera se ne može upaliti, ako je bočni nogar spušten. Zamisli da ga upališ, zaboraviš dignuti nogar i uletiš u zavoj. :bicikler:

kad je bocna nogara spustena, boatijan se ne moze nikako upaliti... tek kad ju dignes onda ga palis il na alnaser il kurbla...
a kad vec radi se moze spustiti i ne ugasi se... sad dal ces sjesti na motor koji radi i ne maknuti nogaru, u zavoju se bogami ona ne varca sama...  :mrgreen: :mrgreen: