pad na poligonu

hrvoje_zaprešić

New member
trebam pomoć,

upisao sam školu za A kategoriju i na poligonu na otprilike 5-om satu sam pao i slomio lakat. koja su moja prava?
 
ovisi sta je bilo da li je instruktor bio sa tobom dok si ti pao ili je bio u birtiji , sto je razlog pada itd itd ima tu cimbenika dosta i svakom slucaju ti je najbolje savjetovat se s odvjetnikom :)
 
Sigurno si pokriven osiguranjem, ali nebi znao dati odgovor koje korake kojim redoslijedom trebas poduzeti
 
bigfootZG said:
ovisi sta je bilo da li je instruktor bio sa tobom dok si ti pao ili je bio u birtiji , sto je razlog pada itd itd ima tu cimbenika dosta i svakom slucaju ti je najbolje savjetovat se s odvjetnikom :)
moram pitati da li sam osiguran kao polaznik autoškole
 
šta ti piše u onom ugovoru kojeg si potpisao prije obuke na poligonu?
 
3alfa3 said:
Sigurno si pokriven osiguranjem, ali nebi znao dati odgovor koje korake kojim redoslijedom trebas poduzeti

Treba se dići ak je pal. :wink:
 
jedimaster said:
jao si ga tebi ako si razbio motor od autoškole  :no:

Kak piše tam, kandidat odgovara za nastalu štetu pod moralnom i materijalnom odgovornošću. :misli: :mrgreen:
 
ne zajebavajte čovjeka, kasko pokriva štete na vozilu, ali ima jedan dio u ugovoru napisan malim slovima, pa se bojim da on to nije vidio :(
 
hrvoje_zaprešić said:
trebam pomoć,

upisao sam školu za A kategoriju i na poligonu na otprilike 5-om satu sam pao i slomio lakat. koja su moja prava?

ako nisi bio pijan, imao si pravo biti trezan

ako si slomio lakat imas pravo da ti isti bude zagipsan

ako hoces platiti imas pravo dobit plasticni "gips" (kojeg svakako preporucam  (y) )
 
sid said:
ako nisi bio pijan, imao si pravo biti trezan

ako si slomio lakat imas pravo da ti isti bude zagipsan

ako hoces platiti imas pravo dobit plasticni "gips" (kojeg svakako preporucam  (y) )
imaš pravo ako tamo nekom ko gipsa gurneš 3 glave u pađe  :wink:
 
mraqi said:
imaš pravo ako tamo nekom ko gipsa gurneš 3 glave u pađe  :wink:

nije istina, postoje lomovi i stanja za koja se propisuje plasticni gips ( mislim da se ne varam u tome, ajmo zdravstveni radnici ) i ide na teret socijanog,

ako ti nije propisano imas pravo platit doatan komfor koji ti pruza plasticni gips, ukljucujuci i carapicu da ga mozes komotno smociti,
 
sid said:
nije istina, postoje lomovi i stanja za koja se propisuje plasticni gips ( mislim da se ne varam u tome, ajmo zdravstveni radnici ) i ide na teret socijanog,

ako ti nije propisano imas pravo platit doatan komfor koji ti pruza plasticni gips, ukljucujuci i carapicu da ga mozes komotno smociti,
ja znam da ga možeš dobit u traumi u gipsani za 3 glave  8)
 
naravno to je doplata, supruga mi je radila u ljekarni pored bolnice u Klaicevoj tak da znam za tu pricu, i sam sam ga placao kad sam sjebao zglob na nozi, a platio sam ga i djeteu kad je sjebala ruku,

neko s foruma se bavi tim plasikama, ne znam jel TL ili netko drugi, ne secam se vise
 
hrvoje_zaprešić said:
trebam pomoć,

upisao sam školu za A kategoriju i na poligonu na otprilike 5-om satu sam pao i slomio lakat. koja su moja prava?
Daj nam molim te objasni kak se to desilo  :wink:
 
sid said:
naravno to je doplata, supruga mi je radila u ljekarni pored bolnice u Klaicevoj tak da znam za tu pricu, i sam sam ga placao kad sam sjebao zglob na nozi, a platio sam ga i djeteu kad je sjebala ruku,

neko s foruma se bavi tim plasikama, ne znam jel TL ili netko drugi, ne secam se vise

DamirK (y)