pad na poligonu

kaj ne kuzis da sam mraqiju mamac hitil  :LOL:
 
sid said:
naravno to je doplata, supruga mi je radila u ljekarni pored bolnice u Klaicevoj tak da znam za tu pricu, i sam sam ga placao kad sam sjebao zglob na nozi, a platio sam ga i djeteu kad je sjebala ruku,

neko s foruma se bavi tim plasikama, ne znam jel TL ili netko drugi, ne secam se vise
to si namjeravam kupiti
(y)
 
sid said:
nije istina, postoje lomovi i stanja za koja se propisuje plasticni gips ( mislim da se ne varam u tome, ajmo zdravstveni radnici ) i ide na teret socijanog,

ako ti nije propisano imas pravo platit doatan komfor koji ti pruza plasticni gips, ukljucujuci i carapicu da ga mozes komotno smociti,
ti od socijalnog možeš dobiti normalni gips.........plastični kupiš
 
tutankamon said:
ne zajebavajte čovjeka, kasko pokriva štete na vozilu, ali ima jedan dio u ugovoru napisan malim slovima, pa se bojim da on to nije vidio :(
provjerio sam nema sitnih slova
 
hrvoje_zaprešić said:
ti od socijalnog možeš dobiti normalni gips.........plastični kupiš

nemora znacit...kad sam pokida ligamente dobia sam plasticni....mozda je do toga sta se plasticni kad se otok smanji moze stegnit kad se previja  :neznam:
 
iluvatar said:
nemora znacit...kad sam pokida ligamente dobia sam plasticni....mozda je do toga sta se plasticni kad se otok smanji moze stegnit kad se previja  :neznam:
lakši je i može se smočiti (y)
 
iluvatar said:
nemora znacit...kad sam pokida ligamente dobia sam plasticni....mozda je do toga sta se plasticni kad se otok smanji moze stegnit kad se previja  :neznam:

plasticni gips se ne previja, kad se zamota stvrdne se i to je to, kod skidanja se reze, u moje vriejme kod oteklina isla je longeta  :mrgreen:
 
hrvoje_zaprešić said:
lakši je i može se smočiti (y)

ali moras trazit carapicu koja ti izvlaci vlagu van ispod gipsa da ti koza ne najebe.  (y)
 
jedimaster said:
ma mraqija ne doživljavam...taj samo kuži spajanje kablova na kompjuterima...pa daj pogle koji motor vozi  :LOL:

kaj je to motor  :LOL: :LOL: :LOL:
 
sid said:
plasticni gips se ne previja, kad se zamota stvrdne se i to je to, kod skidanja se reze, u moje vriejme kod oteklina isla je longeta  :mrgreen:

znam da se stvrdne  :LOL: meni ga je rezalo na pregledima i onda opet vracalo i stezalo nazad zavojem
 
prvi put cujem, ali nema veze ionak nisam te struke  (y)
 
Prvi put sam imao iskustva s tom plastikom prije jedno 15 god, stari je bio liječnik u božidarevićevoj i imao je pristup tada najnovijim stvarima, uglavnom, imao sam ga na lijevoj ruci i mogu reći da ako nema spužvice ispod...to je teška kifla....znoj, vlaga=gljivice....not happy....
U to vrijeme nisu još stavljali spužvice i nakon dva tjedna ruka mi nije baš fino mirišala.....a i ženska koja mi je to skidala me lijepo potegnula s brusilicom po koži....stari je bio bijesan.... :mrgreen:


Pouka = inzistirati na spužvici i skidati sam fenom, malo jačim.....