pad na poligonu

Neznam kak je to zakonski regulirano. Ja kad sam polagao AŠ je imala samo kacigu (ultra šugavu naravno) tak da sam ja i poligon vozio kompletno u svojoj opremi, bez jakne nikud. Ovaj kaj je vozio kod istog instruktora je pao preko cunja i dobro se oderao, da je imao jaknu nebi mu bilo bas nish...
 
markoman said:
Mislim da bi poligon moral biti osiguran. Od toga se najbolje naplatit. To istrazi.

Kako osigurati poligon od pada ???  :shock:
 
makazica said:
Prvi put sam imao iskustva s tom plastikom prije jedno 15 god, stari je bio liječnik u božidarevićevoj i imao je pristup tada najnovijim stvarima, uglavnom, imao sam ga na lijevoj ruci i mogu reći da ako nema spužvice ispod...to je teška kifla....znoj, vlaga=gljivice....not happy....
U to vrijeme nisu još stavljali spužvice i nakon dva tjedna ruka mi nije baš fino mirišala.....a i ženska koja mi je to skidala me lijepo potegnula s brusilicom po koži....stari je bio bijesan.... :mrgreen:


Pouka = inzistirati na spužvici i skidati sam fenom, malo jačim.....
hvala na savjetu :wink:
 
hrvoje_zaprešić said:
imam dva osiguranja
jedno preko firme 24 sata 365 dana u godini i drugo kada sam osigurao skuter i sebe kao vozača (y)

ovo prvo ako si pokriven s tom policom od nezgode van radnog vremena, pusti ti te priče 0-24, a ovo drugo zaboravi ako nemaš AO plus :mrgreen:

jedina sigurna naknada ti je ako imaš AMEX ili DINERS karticu :wink: i životnu sa uključenom nezgodom (y)
 
tutankamon said:
ovo prvo ako si pokriven s tom policom od nezgode van radnog vremena, pusti ti te priče 0-24, a ovo drugo zaboravi ako nemaš AO plus :mrgreen:

jedina sigurna naknada ti je ako imaš AMEX ili DINERS karticu :wink: i životnu sa uključenom nezgodom (y)
provjerio sam sa svojim zastupnikom osiguranja
 
hrvoje_zaprešić said:
provjerio sam sa svojim zastupnikom osiguranja

nazovi ti njegov "odjel šteta" (y) jebeš zastupnika :palacdolje: u 99% nemaju pojma da su živi :LOL:


provjeren info 100% :LOL:
 
Moj ti je savjet da vidiš s nekim odvjetnikom ko tu ima kakve odgovornosti, koga eventualno tužiti itd.Iz osobnog iskustva znam da ti osiguranje ponudi neku siću pa APP, a može se dobiti višestruko veća lova. Ak nemaš lojera javi na PP.
 
vuki r said:
Moj ti je savjet da vidiš s nekim odvjetnikom ko tu ima kakve odgovornosti, koga eventualno tužiti itd.Iz osobnog iskustva znam da ti osiguranje ponudi neku siću pa APP, a može se dobiti višestruko veća lova. Ak nemaš lojera javi na PP.
hvala (y)
 
hrvoje_zaprešić said:
imam dva osiguranja
jedno preko firme 24 sata 365 dana u godini i drugo kada sam osigurao skuter i sebe kao vozača (y)
davno je bilo ali su mene isplatili, tako da   (y)