Padova-Bike -expo 19-21.01.2007.

shonyo said:
Pitao sam danas u firmi za nekakav kombi, ali nema niti jedan registriran. Iako, poučen iskustvom od prošli puta, mogu komotno uzet i Fiestu, mogla bi bit prevelika. Ma kaj Fiestu, Ford KA bi bio prevelik. Uvijek je puno glasnih, svi idu, a kad treba krenut, ili još dat i lovu, e onda kurac.

ja ipak ne idem  :mrgreen:
 
bilo bi savršeno da se organizirate tu na forumu i uzmete bus,koštalo bi vas cca 100 kn po osobi,a prednost busa je ta da pri povratku carinici samo mahnu (dvije god za redom sam zaspao oko palmanove,i probudio sa na matuljama dok je trebalo izać)...dok sa autom je naravno druga priča,da ne govorim naći parking u padovi (fieri),i masno ga platiti. Ulaz varira iz godine u godinu od 10-15 eura..ali grupa(min.10 ljudi) ima popust,koju treba najaviti par dana ranije.
evo par fotki od lani i preklani..
 
Vukopas said:
bilo bi savršeno da se organizirate tu na forumu i uzmete bus,koštalo bi vas cca 100 kn po osobi,a prednost busa je ta da pri povratku carinici samo mahnu (dvije god za redom sam zaspao oko palmanove,i probudio sa na matuljama dok je trebalo izać)...dok sa autom je naravno druga priča,da ne govorim naći parking u padovi (fieri),i masno ga platiti. Ulaz varira iz godine u godinu od 10-15 eura..ali grupa(min.10 ljudi) ima popust,koju treba najaviti par dana ranije.
evo par fotki od lani i preklani..
Našao sam i bus, ispalo bi po glavi oko 90 kuna (ako bi se napunio). Onda se odustalo, našli smo kombi, niti njega se nije napunilo. Na kraju nas je otišlo čak petero. S obzirom da je bio u pitanju Chrysler Voyager, bilo je mjesta ko u priči!
 
Vukopas said:
dok sa autom je naravno druga priča,da ne govorim naći parking u padovi (fieri),i masno ga platiti.

skrenes lijevo prema sveucilistu ili lijevo u ulicu koja vodi prema onoj kuli/mostu i tamo 100% nadjes parking ;)
 
ja idem u subotu u bolognu na autoshow i rally i prije mjesec dana nas je trebalo ići 15-ak a sad kad imamo kombi i sve na kraju nas ide samo 5 :palacdolje: :(
 
demza said:
skrenes lijevo prema sveucilistu ili lijevo u ulicu koja vodi prema onoj kuli/mostu i tamo 100% nadjes parking ;)
aha...sve je to super..ali ja se radije vozim...dok se šole živcira 10-ak km prije Padove,jer svi voze - stoje u dvije kolone,sve do ulaza  :mrgreen:
 
shonyo said:
Našao sam i bus, ispalo bi po glavi oko 90 kuna (ako bi se napunio). Onda se odustalo, našli smo kombi, niti njega se nije napunilo. Na kraju nas je otišlo čak petero. S obzirom da je bio u pitanju Chrysler Voyager, bilo je mjesta ko u priči!
ako ideš ovaj puta  :mrgreen: napravimo feštu tamo  :LOL: :LOL:
 
napravit cu najavu sajma na portalu... mozemo se sloziti i ici.. s tim da se do nekog datuma uplati avans na racun organizatoru kako bi se znao tocan broj
 
demza said:
napravit cu najavu sajma na portalu... mozemo se sloziti i ici.. s tim da se do nekog datuma uplati avans na racun organizatoru kako bi se znao tocan broj
nije loša ideja (mi RRiječani imamo 2 puna busa,ekipa ide svake godine)..samo stavi prije nekakvu kao anketu,da se vidi dali se to uopće isplati..da nebi nakraju ispalo da ide 15-ak ljudi...ili pak 300... (y)
 
nije isključeno da ću ići, ali neću unaprijed ništa govoriti. Ak se skupimo za jedan auto iz slavonije , bit će to ok.
 
ha cuj...

ak netko ogranizira, moze mi dostaviti kontakt i cijene i nije mi problem objaviti... anketa moze na forumu (ova tema)

@miro: moze se ;)
 
sad baš kalkuliram, hvata me dežurstvo, ali mogao bi dogovoriti neku zamjenu. Koliko si ono rekao da ima km i cestarine? :misli:
 
http://www.viamichelin.com/viamichelin/gbr/dyn/controller/ItiWGPerformPage?reinit=1&strStartCityCountry=1752&strStartAddress=&strStartCP=&strStartCity=Slavonski+Brod&strDestCityCountry=612&strDestAddress=&strDestCP=&strDestCity=Padova&image2.x=18&image2.y=6

600km u jednom smjeru od broda do padove
 
demza said:
http://www.viamichelin.com/viamichelin/gbr/dyn/controller/ItiWGPerformPage?reinit=1&strStartCityCountry=1752&strStartAddress=&strStartCP=&strStartCity=Slavonski+Brod&strDestCityCountry=612&strDestAddress=&strDestCP=&strDestCity=Padova&image2.x=18&image2.y=6

600km u jednom smjeru od broda do padove
dakle, ak idemo bubom, 1200km što će reći nek bude 7 litara puta 14 je 98 puta 7.1 gorivo je nekih 700 kuna plus cestarina - pih, cijan prava sitnica.  :mrgreen:
 
miro said:
nije isključeno da ću ići, ali neću unaprijed ništa govoriti. Ak se skupimo za jedan auto iz slavonije , bit će to ok.
načelno-ja sam za !!
 
zvonko situm said:
načelno-ja sam za !!
načelno znači 3 komada do sada. Preporuka ak dobim dozvolu za bubu je 4 komada iako smije i 5 al da se ne gužvamo. Pušenja i mrvljenja u autu nema... :mrgreen:  ...ajd dobro, smije se mrvit.  :mrgreen:
 
demza said:
pa to je 200kn po osobi

jos da je nekog dizelasa i (y)
gorivo, plus autoput i ulaz, plus možda neka hrana i neke kurave za sigurno. pa nećemo u italiju a da ništa ne nabodemo i tako proslavimo repu i mušku vodu!!!!!!!!!!!!!! :LOL: :LOL: :LOL:
 
miro said:
načelno znači 3 komada do sada. Preporuka ak dobim dozvolu za bubu je 4 komada iako smije i 5 al da se ne gužvamo. Pušenja i mrvljenja u autu nema... :mrgreen:  ...ajd dobro, smije se mrvit.  :mrgreen:
ne smiej se prdit. 8)