Paf - djirada -

Promini tablicu
Registriraj u CS-u da imas prava slova😂
Najjace su mi slike motora,i onda precrtaju tablicu trakom...boje se nekog...bahaha...
 
Kakvo vrijeme danas za djiradu...,krenili ja i moja bajkerica do Novalje,i skrenem na rotoru za trajekt,prijedjem na drugu stranu,pa ljevo,prodjem Carlitos...Karlobag,prodjem Senj,i eto me u N.Vinodolskom...pauza,kavaSlag u Captains Club-Pub...djiradica uzbrdo-nizbrdo po N.Vinod...polazak nazad,stajanje u Senju,Chevapi,salatica mix,desert...na parkingu priprema,palim Stroma,kad ulazi na parking grupa motorista,i zadnji ...neznam sta mu bi,ode raaaavno u more...Austrijanac,bas mi ga zao,ostavim sve,prvo 2 slike...i akcija spasavanja,nas nekih 7,bez pogovorno pristupa spasavanju i izvlacenju-naravvno-BMWa-,na rivi jedno 50-60 ostalih se skupilo,i uredno daku potporu navijanjem...nakon nekih sat ,uspjevamo izvuci BMWa,odmah sam trazio i neki tip je spojio na hidrant gumu,te ispirao motor 15-20 minuta...Nakon toga,uredno ekipa zahvaljuje,pozdravljamo se,ja odlazim,motor je ostao na rivi sušiti se...nadam se da je i upalio poslje...
Brzo stizem u Karlobag,obavezna opet kavaSlag-Carlitos-...jos jedno stajanje na Masl.mostu,i pravac garaza...po magistrali je bilo cudo bajkera,poceo sam pozdravljati svjetlom-blicom-,jer mi je ruka previse pozdravljala...isto OK...Danasnji dan sasvim upotpunjen...
 

Attachments

  • a,Di sad....jpg
    a,Di sad....jpg
    2.2 MB · Views: 0
  • cekanje trajekta.jpg
    cekanje trajekta.jpg
    2.6 MB · Views: 0
  • Zigljen.jpg
    Zigljen.jpg
    1.7 MB · Views: 0
  • mmmm.jpg
    mmmm.jpg
    1.8 MB · Views: 0
  • desert.jpg
    desert.jpg
    101.7 KB · Views: 0
  • Senj.BMW..jpg
    Senj.BMW..jpg
    1.4 MB · Views: 0
  • Senj.jpg
    Senj.jpg
    2.4 MB · Views: 0
  • enjoy.jpg
    enjoy.jpg
    2.7 MB · Views: 0
Zamor od vožnje je zajebana stvar :mrgreen: - čitao sam priče o ljudima koji su nakon duže ture zaboravljali spustit nogaru i slično, da bi se i meni ovo ljeto dogodilo da jednostavno "zaboravim" kako spustit noge pri zaustavljanju :ROFLMAO:

uspio sam ostat uspravno, ali skoro RIP :mrgreen:
 
Ček,ček.Jesi ti to sebi otvorija temu u koju postaš svoje đireve?
Ti si Bog 🤣🤣🤣
A, e...a...di si ti doosad...pa zar nije to OK...ne kuzim...,al i ne mora niko ni otvoriti, brige mene...:coffee:
 
Last edited:
  • Like
Reactions: vespinjo and cadjo
Pa brajo, prodas mi 2 kila one domace i onda se cudis sto se uvijek smijem? Meni cudno sto se ti ne smijes :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Paf
Evo samo da dokazem nekima,koliko mi je ovo sjedalo OK.,narucio sam jos jedno i to ono veće, udobno skroz, onaj manji sam prebacio suputnici,i kaže da je super, nije vise tvrdo, nakon sat ipo... e, a...mislim se u sebi...a, biii- tvrdo, a ! ...bahaa, bolje da šutim...
 

Attachments

  • 20231009_095048.jpg
    20231009_095048.jpg
    2 MB · Views: 0
  • 20231009_095138.jpg
    20231009_095138.jpg
    2.8 MB · Views: 0
  • 20231009_095144.jpg
    20231009_095144.jpg
    2.7 MB · Views: 0
  • 20231009_103733.jpg
    20231009_103733.jpg
    2.8 MB · Views: 0
Evo samo da dokazem nekima,koliko mi je ovo sjedalo OK.,narucio sam jos jedno i to ono veće, udobno skroz, onaj manji sam prebacio suputnici,i kaže da je super, nije vise tvrdo, nakon sat ipo... e, a...mislim se u sebi...a, biii- tvrdo, a ! ...bahaa, bolje da šutim...
Nije bilo takvih muških?
 
Evo samo da dokazem nekima,koliko mi je ovo sjedalo OK.,narucio sam jos jedno i to ono veće, udobno skroz, onaj manji sam prebacio suputnici,i kaže da je super, nije vise tvrdo, nakon sat ipo... e, a...mislim se u sebi...a, biii- tvrdo, a ! ...bahaa, bolje da šutim...
Koristio i ja dok sam enduro vozio. Odlična stvar.
 
  • Like
Reactions: Paf
Evo samo da dokazem nekima,koliko mi je ovo sjedalo OK.,narucio sam jos jedno i to ono veće, udobno skroz, onaj manji sam prebacio suputnici,i kaže da je super, nije vise tvrdo, nakon sat ipo... e, a...mislim se u sebi...a, biii- tvrdo, a ! ...bahaa, bolje da šutim...
ja sam uzeja sa Motea za sebe i ženu, oba platio nekih 40-50 €... stavim ga tu ti tamo, ako je malo duža vožnja, parsto kilometara... a zadnje koristili smo ga nedavno na putu za Siciliju... dobar je ok, a i malo te povisi, pa je udobnija vožnja.... al opet stajanje svako sat-satipo... tih 8 dana, a i nakon toga nisam uzimao nikakve tablete za bolove ili neke masti i to. a to je najbitnije.
 
  • Like
Reactions: Paf
koza nije od ovce nego od jarca i koze :ROFLMAO:

dobar je ovi luft madrac za guzicu... nije sad to neka fotelja, zapeče guzica i slipe se jaja isto, al olakša, barem meni na tim dužim višednevnim turama...
 
  • Like
Reactions: Paf