Pao prvi motor

berislavv

Active member
Daklem moja misija s ciljem da vozim motor se opasno priblizila kraju.Nakon polozenog vozackog sada sam i motor kupio i jos se ceka proljece da se to provoza kako spada.

Uspio sam povoljno nabaviti Hondu CB750F, godište 82, km na cajgeru 11000 km, 2x shakal auspuh,motor lijepo izgleda a i uzitak voznje je predivan.Pogotov u odnosu na onaj mtx 125 u auto školi :)

Mozda malo prejako za prvi motor ali neka snage viška.Pazit ce se na gas :)

Evo i par slikica

Nadam se da nisu prevelike nisam nasao ovdje koje su preporucljive velicine pa sam sve smanjio na 800x600 maximalne rezolucije

1. Dogovor s bivsim gazdom

resize_DSCF0989.JPG


2.hmmm da vidimo što tu sve ima

resize_DSCF0991.JPG


3. A ne necu ja to voziti, to je ipak previše za mene

resize_DSCF0992.JPG


4. A kad bolje razmislim nije ovih 250 kg i 90 konja ni tako strašno

resize_DSCF0993.JPG


5. OKEJ zažmiri i idemo!!!!

resize_DSCF0994.JPG


6. BRUMM

resize_DSCF1005.JPG


7. Preživjeli smo

resize_DSCF1006.JPG
 
Oho, boldorka je pala...cestitam i zelim puno sretnih i ugodnih kilometara... :D (y) :D
 
samo cu da kazem.. puno sretnih kilometara.. i ovlazenog zadnjeg sjedisa :))))
 
Ma bravo, svaka cast!!!
Gdje si ga uzeo i za koliko ako nam oces rec?
jel uvoz?
 
cro_69 said:
Ma bravo, svaka cast!!!
Gdje si ga uzeo i za koliko ako nam oces rec?
jel uvoz?

Plavi oglasnik i preporuka od poznanika.
1500 eur neregistrirana
 
Tako je lipi moj. Samo ti uzivaj. i Napravi malo vise kilometara nego sto je bivsi vlasnik :mrgreen:
 
linza said:
Tako je lipi moj. Samo ti uzivaj. i Napravi malo vise kilometara nego sto je bivsi vlasnik :mrgreen:

Ako je to pravo stanje brojača:)
Iako je gazda priznao da ima motor 10 godina ali da zadnjih 5 ga nije vozio nego do birtije i nazad.
 
Vjerojatno nije, ali to te nebi trebalo previse zabrinjavati. :wink:
 
čestitam ti i uživaj u svojoj novoj ljubavi :cool:
 
sva sreca da morot nije ljubomoran ako pogledas drugi motor...
i isto tako ako probas neki drugi motor neces radi toga morati spavati u garazi...
samo naprijed bero i uzivaj..
 
GussRadWixer said:
Vjerojatno nije, ali to te nebi trebalo previse zabrinjavati. :wink:

Kad smo došli pogledat gazda je baš stavio akumulator na struju i čistio filter goriva od vode i smeća da bi motor upalio :)

Ali kad je to sredio radi ko vurica. :cool:
 
berislavv said:
GussRadWixer said:
Vjerojatno nije, ali to te nebi trebalo previse zabrinjavati. :wink:

Kad smo došli pogledat gazda je baš stavio akumulator na struju i čistio filter goriva od vode i smeća da bi motor upalio :)

Ali kad je to sredio radi ko vurica. :cool:
To je vazno! U svakom slucaju, uvijek ga mozes prodat za prakticki iste novce za koje si ga i kupio, dokle god vozi.
 
:cool:
lijep motor,vidim da nemaš nikakvu zaštitu mašine,obavezno to nabavi!,
čestitam i uživaj!!!
 
I sad ćeš čekat proliće za vozit ga??? Ajde, ne luduj, nego sjedaj na to i guštaj. Kakvo proliće!? Pa to je...slijedeće godine!!!
 
Nevjerojatno koliko ti stari motori mogu biti atraktivni i super-izgledajuci.

Svaka cast i uzivaj!!!

:cool:
 
Rivi said:
I sad ćeš čekat proliće za vozit ga??? Ajde, ne luduj, nego sjedaj na to i guštaj. Kakvo proliće!? Pa to je...slijedeće godine!!!

Na probnoj voznji sam se smrzo ko pršut na buri a nisam ga zavrtio preko 3500 okretaja :)

Uostalom sad se spremam na snowboard, to je zimski sport a ne motoriziranje okolo :)
 
Motor ti je stvarno dobro ocuvan i lijep samo naprijed i puno sretnih kilometara... (y)
 
Krunu znam jako dugo i istina je da se malo vozio. Taj motor zna put do "matunke " i nazad doma i bez vozača. Pusti snowboard - skupljaj lovu :oops:
 
Sretno , što više kilometara i naravno dobra treba otraga !!! Samo se čuvaj hladne, masne i klizave ceste :cool: