Party u kampu na jezeru"BOROVIK" kod Đakova-09.04.2011g.-"Svi mi bivši..."

Status
Not open for further replies.

KAMENI DJ

New member
U organizaciji bivših članova Mk Đakovo, u netaknutoj prirodi jezera Borovik 09. 04.(subota na nedjelju) priprema se moto party za sve bikere(bikerice)-motoriste željne vožnje i druženja..

-party če se održati u kampu jezera(ug.objekt "kod Zvone") gdje se mogu postaviti šatori za one koji su željni provesti noč(ili dio noči) uz logorsku vatru..

-sve one koji vozeči se do Borovika ogladne, čeka slavonski čobanac za lizat prste (y)....kome to nije dosta, pokraj vatrice vrtit če se prase i janje :klopa:

-sve to uz slavonsku rakijicu je od srca "gratis" (y)....

-tekuču problematiku smo riješili s PAN pivom, sokovima i vinom koji če se prodavati po promotivnoj cijeni od 8 krznenih životinjica :mrgreen:

-klopa če biti gotova oko 15-16 sati(ako kuhari ne odu na kupanje :mrgreen:)....

-karta dolaska na mjesto zbivanja naknadno..


očekujemo vas (y)


Evo karta za one koji neznaju gdje je Borovik....dakle velika crvena strelica pokazuje točno mjesto jezera Borovik....male crvene strelice označavaju asfaltirane ceste kojima se dolazi iz smjera Našica i smjera Đakova..iz oba smjera skretanje prema Boroviku je na "Bijeloj Vili(biti če postavljene strelice MOTO)..to skretanje se nalazi između Satnice Đakovačke i Potnjana..
Na Borovik se još može doči skretanjem u podgoraču(ima znak)ali jedan dio je makadam sasvim uredan....i još jedan put vodi iz Levanjske Varoši-Breznice Đakovačke ali od Breznice je skroz makadam(za enduraše dušu dao)..


 
pa tu ima više hrane i cuge nego na nekom gradskom susretu.......
:jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
kako ovo lijepo zvuči i priziva duh minulih vremena ... i podsjeća na neka davna druženja na Boroviku  (y)

još uvijek znam doći i bez karte  :jesus:

trebam li reći da se vidimo??  :misli:

(y) (y) (y)
 
Silvio said:
kako ovo lijepo zvuči i priziva duh minulih vremena ... i podsjeća na neka davna druženja na Boroviku  (y)

još uvijek znam doći i bez karte  :jesus:

trebam li reći da se vidimo??   :misli:

(y) (y) (y)


Priroda,logorska vatrica,ugodno društvo, nešto za popit i pojest....zar nam za dobar provod treba nešto više :misli: :mrgreen:


očekujemo vas (y)
 
ZLO said:
a povodom čega sve to :misli:
:LOL: :LOL:


Ajd da izmislim koji razlog :misli:....volimo prirodu....volimo se družiti....neka dva pedeja su postali tate.....ma neda mi se više nabrajati :jesus: :mrgreen:
 
Kameni dj said:
Ajd da izmislim koji razlog :misli:....volimo prirodu....volimo se družiti....neka dva pedeja su postali tate.....ma neda mi se više nabrajati :jesus: :mrgreen:

baš si faca :jesus:
:LOL: :LOL: :LOL:
 
Hajdukforever said:
Znači još jedni free 25, dečki svaka čast bumo se vidili :D (y)

Ma nije to sve free....free rideri i dva kluba..sve zajedno tvori složnu zajednicu Đakovačkih bikera (y)..one koji ne sudjeluju netrebamo posebno naglašavati....

Hajdukovci imaju posebni tretman..sjedit če u prvom redu do vatre :mrgreen: 8)

vidimo se (y) 
 
kad sam pročitala naslov...svi mi bivši....ono kao ostavljeni i to :LOL: :LOL: :LOL:
a ono moto klub u pitanju...eeee kameni kameni :mrgreen:
 
oracle said:
kad sam pročitala naslov...svi mi bivši....ono kao ostavljeni i to :LOL: :LOL: :LOL:

pa različite su asocijacije na tu riječ... mene recimo ne asocira na "ostavljene"  8)
 
Pa nije to oglas u areni da očekuješ takvo značenje :mrgreen:....

ja još nisam ostavljen(za sada) :jesus:
 
Status
Not open for further replies.