Party u kampu na jezeru"BOROVIK" kod Đakova-09.04.2011g.-"Svi mi bivši..."

Status
Not open for further replies.
Superx said:
Koliko ja znam ni jedan član kluba nije pisao ništa loše o susretima u Zadru,iliti bilo kojima susretima  niti je se petljao u vašu moto scenu.. Pa nevidim imalo potrebe za komentarima ljudi (iz Zadra ili nekih drugih mjesta diljem Hrvatske) koji nisu upoznati početkom ovih problema između nekih članova Kompresije i administracije na forumu. Ali demokracija je da svatko ima pravo na mišljenje bez obzira koliko je upoznat s stanjem.. :palacdolje: :palacdolje:
zlaja

ajmo sad malo rasčlaniti ovo što si upravo napisao :mrgreen:
prvo,kakva je to naša moto scena ili koja :misli:
drugo ina i razna pljucanja,po ljudima koje ne poznaš-ne poznate,vrijeđanja i omalovažavanja istih,nisu problem između Vas i administracije nego čisti debilizam :wink:
eto vidiš ja imam potrebu za komentirati kompletnu situaciju :LOL: :LOL: 
 
Superx said:
Za kraj - Svi smo mi bivši članovi MK Đakovo--a ima nas najm.50tak ---ma koliko Vas to bolilo
zlaja

daj ti meni reci jel ti sebe smatraš da si bogom dan ili šta..  :misli: :misli:

šta mene ili bilo koga drugog ima boliti ili neboliti koliko Vas ima, jeste ili niste nečiji bivši ili slično ?  :misli:

Ali onakvo ponašanje i pisanje je zaista nisko ....

a nitko ovdje nije baniran zbog nekog drugog, već isključivo zbog sebe samog i vlastitog (ne)ponašanja..  (y)
 
Superx said:
1. moto scena grada Zadra2. drugo ina i razna pljucanja,po ljudima koje ne poznaš-ne poznate,vrijeđanja i omalovažavanja istih,nisu Vaš problem nego čisti debilizam3. žao mi je što baš Vi morate to komentirati-- ( ni prozvani, ni dozvani) ali šta ćeš -kad žena mora-mora  :palacdolje: :palacdolje:4. sutra do 12 sati ću se sam izbrisati, kao korisnik foruma sa svim svojim postovima. (ako me se ne izbriše)
Kako kaže moj dobar kolega Kameni -da rezimiram za kraj. Ne opravdavam neke članove moga kluba za izjave i ponašanje na facebooku i forumu, ali su svi članovi kluba i free riders iz Đakova osim mene i Kamenog banirani i isključeni zbog pristranosti administracije prema 1 klubu u gradu Đakovu i to zbog postova koji su vezani za Đakovo. Bez da im je dana mogučnost da iznesu svoja opravdanja.
Za kraj - Svi smo mi bivši članovi MK Đakovo--a ima nas najm.50tak ---ma koliko Vas to bolilo
zlaja

:misli:
1. i 3. :mrgreen:  (sa dvojkom bi se samo ponavljala :jesus: )
1.dokle god moto i ine scene dijeliš na gradske i ili u najboljem slučaju (među)županijske ne doživljavam te kao relevantnog i/ili ozbiljnog sugovornika :mrgreen:
meni osobno je i hrvatska moto scena ili zajednica,ako već hoćeš je premala :LOL:
3.prije negoli se upustiš u raspravu,informiraj se :wink: ,makar kad je moja zla malenkost u pitanju :mrgreen:
4. Kameni je đentlmen...i ne spušta se na niske grane...a što on misli i kako on doživljava cilu situaciju,drugi je par postola :mrgreen:



i sleđ je sa manje pompe otišao sa foruma... (y)





 
Dobro jutro svima prošla je moja kazna od 30 dana iskreno nisam vjerovao.Zovem se Ćurić Zoran iz Đakova,Frankopanska 48 tel:0915216411. Ja sam automehaničar i imam svoj autoservis RAUMBERGER .Otac sam dva sina 11 i 7godina ovo sam napisao za sve one koji se sakrivaju iza svog nicka. Sve ovo što se događalo proteklih 30 dana nije nikom trebalo a da smo mi preterali stvarno jesmo , Ja se u svoje ime iskreno izvinjavam svima moderatorima a najviše IWI koja je i najviše bila izložena svemu tome.Stvarno nije bilo u redu da o trudnoj ženi tako šta se piše ali jebiga nemogu se vratit u prošlost da to ispravim.Što se mene tiče ovo se nikad neče ponovit na greškama čovjek uči.
 
Zoki DJ said:
Dobro jutro svima prošla je moja kazna od 30 dana iskreno nisam vjerovao.Zovem se Ćurić Zoran iz Đakova,Frankopanska 48 tel:0915216411. Ja sam automehaničar i imam svoj autoservis RAUMBERGER .Otac sam dva sina 11 i 7godina ovo sam napisao za sve one koji se sakrivaju iza svog nicka. Sve ovo što se događalo proteklih 30 dana nije nikom trebalo a da smo mi preterali stvarno jesmo , Ja se u svoje ime iskreno izvinjavam svima moderatorima a najviše IWI koja je i najviše bila izložena svemu tome.Stvarno nije bilo u redu da o trudnoj ženi tako šta se piše ali jebiga nemogu se vratit u prošlost da to ispravim.Što se mene tiče ovo se nikad neče ponovit na greškama čovjek uči.


Svaka ti dala  (y)
 
ovo je pošteno ...  (y)

ali da sam na Iwinom mjestu, neznam da bih to samo tako prihvatio ... :neznam:
 
strasilo said:
ovo je pošteno ...  (y)

ali da sam na Iwinom mjestu, neznam da bih to samo tako prihvatio ... :neznam:


Na muci se poznaju junaci  :mrgreen:


 
Zoki DJ said:
Dobro jutro svima prošla je moja kazna od 30 dana iskreno nisam vjerovao.Zovem se Ćurić Zoran iz Đakova,Frankopanska 48 tel:0915216411. Ja sam automehaničar i imam svoj autoservis RAUMBERGER .Otac sam dva sina 11 i 7godina ovo sam napisao za sve one koji se sakrivaju iza svog nicka. Sve ovo što se događalo proteklih 30 dana nije nikom trebalo a da smo mi preterali stvarno jesmo , Ja se u svoje ime iskreno izvinjavam svima moderatorima a najviše IWI koja je i najviše bila izložena svemu tome.Stvarno nije bilo u redu da o trudnoj ženi tako šta se piše ali jebiga nemogu se vratit u prošlost da to ispravim.Što se mene tiče ovo se nikad neče ponovit na greškama čovjek uči.


i nije bilo baš tako teško :wink:
 
      Nisam nikad ni sumnjao u tebe Zoka, a sad si pokazao i ostalima kakav si ispod kože (y)
 
strasilo said:
ovo je pošteno ...  (y)

ali da sam na Iwinom mjestu, neznam da bih to samo tako prihvatio ... :neznam:


Ti si problematičan odkad si se rodio  :jesus:  staro nekomunikativno čangrizalo  :LOL:  a Iwa je brižna i draga    8)  


...i sigurno će im samo tako preći preko toga     :hehehe:
 
Zoki DJ said:
Dobro jutro svima prošla je moja kazna od 30 dana iskreno nisam vjerovao.Zovem se Ćurić Zoran iz Đakova,Frankopanska 48 tel:0915216411. Ja sam automehaničar i imam svoj autoservis RAUMBERGER .Otac sam dva sina 11 i 7godina ovo sam napisao za sve one koji se sakrivaju iza svog nicka. Sve ovo što se događalo proteklih 30 dana nije nikom trebalo a da smo mi preterali stvarno jesmo , Ja se u svoje ime iskreno izvinjavam svima moderatorima a najviše IWI koja je i najviše bila izložena svemu tome.Stvarno nije bilo u redu da o trudnoj ženi tako šta se piše ali jebiga nemogu se vratit u prošlost da to ispravim.Što se mene tiče ovo se nikad neče ponovit na greškama čovjek uči.
svaka ćast zoki (y)
 
Zoki DJ said:
Dobro jutro svima prošla je moja kazna od 30 dana iskreno nisam vjerovao.Zovem se Ćurić Zoran iz Đakova,Frankopanska 48 tel:0915216411. Ja sam automehaničar i imam svoj autoservis RAUMBERGER .Otac sam dva sina 11 i 7godina ovo sam napisao za sve one koji se sakrivaju iza svog nicka. Sve ovo što se događalo proteklih 30 dana nije nikom trebalo a da smo mi preterali stvarno jesmo , Ja se u svoje ime iskreno izvinjavam svima moderatorima a najviše IWI koja je i najviše bila izložena svemu tome.Stvarno nije bilo u redu da o trudnoj ženi tako šta se piše ali jebiga nemogu se vratit u prošlost da to ispravim.Što se mene tiče ovo se nikad neče ponovit na greškama čovjek uči.

ZokiDJ... Svaka čast...
Siguran sam da će IWA ovo prihvatiti kao ispriku i da će ti dati oprost... (y) jer ljudski je griješiti, ali i praštati!
 
Sretan Uskrs svima. Napokon je prošla i moja zabrana tipkanja po ovog ... forumu, koju sam dobio skupa sa svima ostalima dečkima iz Đakova. Svaka čast Zoki, skidam kapu. Uputio bih iskrenu ispriku svim članovima foruma, svima koji su pisali na ovu temu, moderatorima, a ponajviše Iwi. Neću reći da nisam mislio sve ono što je napisano na face-u, jer da nisam, ne bih to sve ni pisao. Neka se ljuti i osjeća prozvanim tko god hoće, baš me briga. Vjerojatno ću opet popušit zabranu, al nema veze. Prebacivanje teme iz moto susreta, u nit ovo nit ono, je jadno i podlo. Ne vidim razlog zašto bi to netko napravio, al očito da Đakovčani nemaju pravo ničega na ovom forumu. I zadnje, draga Iwa, šta je ovdje tema, party ili mi Đakovčani? Nas si izbacila i bubnila nam zabranu jer se "nismo držali teme"..., e pa šta ćeš učiniti, baš me zanima, hoće li svi ovi ljudi koji nisu pisali o Boroviku i partyu, isto dobiti zabranu, kao što smo i mi dobili. Još jednom sretan Uskrs svima i veliki pozdrav cijeloj moto naciji...
 
Ok. Vrijeme doslo za zakljucak. Isprika prihvacena, duzni ste jos pokoju pivu.
Za ostale koji nece nikad shvatit neke stvari, nemam rjesenja osim savjeta da se prestanu bavit prosloscu i tudjim problemima. Vrijeme je jedini pokazatelj ko je bio u pravu a ko ne.
Pozdrav iz kbc merkur  :wink:

p.s. ako ko ima jos kakvo pitanje - na pp molim. odgovor kad stignem.
 
Status
Not open for further replies.