PC tema

markookram said:
vanjski hard ... nakon sto sam ga ukljucio u TV više mi ne radi na kompu ... komp ga ne prepoznaje ... driveri su ok ... kaj sad ?  :misli:

a na TV - u i dalje rad ili  :misli:
 
stock said:
jel ga glupi lg formatiral?
Ne virujem da ga je formatira. Vjerojatno mu je upisa par informacija o povezivanju u zasebni folder, ali to PC-u ne priječi pristup podacima.

Na pc-u pokreni Partition Magic i pogledaj šta mu se dogodilo.


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
nije kad mu radi na telki...

instaliraj si neki software za dijagnostiku harda da ti pogleda jel ima kakvih greški...eksterni hardovi su ti čudne biljke inače, malo rade, malo ne, kak im se hoće :mrgreen:

meni moj hard (bivši koji je sad kod angela) kad je bio skoro prazan radio na kompu bez problema, kad sam ga nafilao 1tb je zaštekao komp kad sam ga upiknuo...na kraju sam skužio da je do kompa... :mrgreen:
 
control panel -> system and security -> "DOLJE DESNO" create and format hard disk partition (pod Admin tools) - to je za win 7

pa vidi dal ga tu prepoznaje.
 
stock said:
control panel -> system and security -> "DOLJE DESNO" create and format hard disk partition (pod Admin tools) - to je za win 7

pa vidi dal ga tu prepoznaje.
e to je to  (y)
fala  (y)
 
markookram said:
pa nisam ga u utičnicu ušekal neko u tv  :mrgreen:
glupi lg  :palacdolje:

a imaš i na TV neke postavke s naponom 5 V itd. ;) :mrgreen:
 
Gledam si slozit  stolni komp primarno za skidanje i gledanje filmova.znaci dobra graficka i ostalo.
Ima tko kakav prijedlog po komponentama?
E da..obicno mi torrent uspori pilu (iako sam u samom programu limitirao)pa trebam i dostatni RAM.
Hdmi i usb3.0 za 3 externa hdd obvezno..
:mrgreen:

P.s. naravno gledam da ne potrosim puno
 
Zanimljivo
Unatrag 3 dana na laptopu sa win 8.1 je doslo do budjenja skynet-a  :mrgreen:
Sistem je izbrisao operu,chrome i firefox.
I sad svaki dan nakon sto instaliram operu ne pokaze gdhe se nalazi i  nakon koristenja ipet nestane...
Jel moguce da skyne... ovaj microsoft  pokrenyo neku super duper akciju protiv konkurencije?


P.s. bio sam regustrirao se za ibstaliranje win10...mozda je to razlog (iako gomila drugih programa funkcionira )
 
dannyghost said:
Gledam si slozit  stolni komp primarno za skidanje i gledanje filmova.znaci dobra graficka i ostalo.
Ima tko kakav prijedlog po komponentama?
E da..obicno mi torrent uspori pilu (iako sam u samom programu limitirao)pa trebam i dostatni RAM.
Hdmi i usb3.0 za 3 externa hdd obvezno..
:mrgreen:

P.s. naravno gledam da ne potrosim puno

Kakve bi ti filmove gledao? U .mkv formatu ili obicni DIVX? Ako bi gledao u mkv, reci cu ti da nemas ni u stare babe siroke picke jeftino. Divx okej.


Plati pa se rugaj to ti je stara.
 
Vecina je u hd formatu al ne opet bluray..toliko blesav nisam.
Ne racunam džabe al nekakva hakerska konfiguracjja mora postojat
 
Aha onda se moze naci dobrih kompjutera i za 3000-3500 kuna. Nisam na prvu vidio da spominjes stolno racunalo :D Ajde potrazim malo pa ti linkam ovdje.
 
dannyghost said:
Zanimljivo
Unatrag 3 dana na laptopu sa win 8.1 je doslo do budjenja skynet-a  :mrgreen:
Sistem je izbrisao operu,chrome i firefox.
I sad svaki dan nakon sto instaliram operu ne pokaze gdhe se nalazi i  nakon koristenja ipet nestane...
Jel moguce da skyne... ovaj microsoft  pokrenyo neku super duper akciju protiv konkurencije?


P.s. bio sam regustrirao se za ibstaliranje win10...mozda je to razlog (iako gomila drugih programa funkcionira )
intel nuc :wink: