PC tema

Ako stari nije za popravak,bit če-novo je novo!Jos kad bi isli XP-i na novega,ali kazu da ne ide. :shocked:
 
ktm08 said:
Ako stari nije za popravak,bit če-novo je novo!Jos kad bi isli XP-i na novega,ali kazu da ne ide. :shocked:
Može ići, ali je besmisleno.
W7 se minimalno razlikuje, a dobar je OS
 
ktm08 said:
Ako stari nije za popravak,bit če-novo je novo!Jos kad bi isli XP-i na novega,ali kazu da ne ide. :shocked:
daj se trzni iz tog kamenog doba  :shock: :mrgreen:
 
Ajde da se I ja ubacim u temu  :D

Nakon 7-8 godina konačno novi komp (u dolasku).

U ovom s kojeg pišem je GPU 8600 GT i processor Athlon 3000+ od 1.8 Ghz  :LOL:

Sad ide: i3 4170, gtx 970, 8 gb RAM-a, Toshiba 1 TB, napajanje 700w i kroz mjesec-dva Samsung evo ssd 240gb, valjda bum miran neko vrijeme :D
 
ktm08 said:
Ako stari nije za popravak,bit če-novo je novo!Jos kad bi isli XP-i na novega,ali kazu da ne ide. :shocked:
za navedenu lovu kupis i novi pristojan lap na kojem radis obradu videa

naravno ako ti ne treba kucna masina
 
bebeli said:
Ajde da se I ja ubacim u temu  :D

Nakon 7-8 godina konačno novi komp (u dolasku).

U ovom s kojeg pišem je GPU 8600 GT i processor Athlon 3000+ od 1.8 Ghz  :LOL:

Sad ide: i3 4170, gtx 970, 8 gb RAM-a, Toshiba 1 TB, napajanje 700w i kroz mjesec-dva Samsung evo ssd 240gb, valjda bum miran neko vrijeme :D

bolje si uzmi samsung 850 pro... puuuno je bolji i imaš 10 godian garancije  (y)
 
Je, rekel mi je jedan sistemaš da mogu staviti kakav god procesor/napajanj/grafu al kad stavim takav ssd da bude se tek onda zamjetila razlika da komp leti.

Ps Uzel bi ga vani jer ovo tu je ciganluk s cijenama  (y)
 
Mene je nemadugo crunk tak posramil da sam sinoć otišel i kupil nekakav lenovo G-50.  :mrgreen:

Lap ko dacia - puno za malo (tak sam danas negdje proćital u nekoj recenziji)  :LOL:

Nakon cca 12-13 godina starog laptopa (pital me frajer u dućanu s nevjericom u očima "i to još dela???") i windowsa - niš nemrem nać na ovim novim windowsima. Čini mi se da bum ovog djeci dal a meni je i moja stara kanta super.
 
Trebal bi uslugu, može mi netko ko ima BUG pogledati da li se unutra nalazi kupon za popust u ADM-u? Piše na stranici da su detalji na strani 73 ili na poleđini kupona pa da bezveze ne kupujem ako ih je potrebno 10 ili neka slična fora, hvala unaprije  8)
 
Pitanje, shodno svojim potrebama i mogućnostima ostajem pri matičnoj ploči Ga -EP45-UD3LR na kojoj je trenutno p4 670 3.8 procesor koji bi zamijenio, e sad kojim? Ploča podržava manje-više sve 775 procesore i sada se dvoumim da li da uzmem neki quad ili mi je sasvim dovoljan i neki duo, može uz odgovor i konkretni model, pc koristim isključivo za internet i filmove, ali bi ostavio malo lufta i za koju lakšu igricu za zimske dane.
 
...kupio bi dobar polovni laptop (ispravan) od nekog postenog forumasa koji ga je prerastao pa mu treba bolji i jaci. Naravno, mora biti ispravan i povoljne cijene.
 
OldBoy said:
...kupio bi dobar polovni laptop (ispravan) od nekog postenog forumasa koji ga je prerastao pa mu treba bolji i jaci. Naravno, mora biti ispravan i povoljne cijene.

Znaci, ne bi po shemi po kojoj si ti svojedobno prodavao aute?  :mrgreen:
 
...treba imati internet i word. Sluzit ce klincu za gledati "wheels on the bus" i meni za pisati tu i tamo. Macki u vreci ne dolaze u obzir.
 
dinko1981 said:
Pitanje, shodno svojim potrebama i mogućnostima ostajem pri matičnoj ploči Ga -EP45-UD3LR na kojoj je trenutno p4 670 3.8 procesor koji bi zamijenio, e sad kojim? Ploča podržava manje-više sve 775 procesore i sada se dvoumim da li da uzmem neki quad ili mi je sasvim dovoljan i neki duo, može uz odgovor i konkretni model, pc koristim isključivo za internet i filmove, ali bi ostavio malo lufta i za koju lakšu igricu za zimske dane.

Stavi si quad q6600, da se pronac na njuskalu za 300,400 kn, odlican procesor, s dobrom grafom vrtiš danasnje igre ko beba  (y)
 
OldBoy said:
...treba imati internet i word. Sluzit ce klincu za gledati "wheels on the bus" i meni za "boobs on the wheels". Macki u vreci ne dolaze u obzir.

ne izvlači se na dečeca ;) :mrgreen:

http://thethrottle.com/2011/12/06/2-wheels-2-boobs-25-photos/