PC tema

Imam štok cooler i zeza me tu i tamo  :LOL:

Ovi na jebaju mi se izgledaju ok.
 
Kod mene trenutno katana na cpu. Zadovoljan :mrgreen:

0f58492df336f01754f87d0bc224ee48.jpg


1c12e2163187c48002e8b213830cf589.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
    ...blago vama sa tim sranjima od super kompjutora. Ćemu vam služe? Sada mi je jasno da nisu najveći idioti oni koji od kuće naprave teretanu. Ima većih  :mrgreen:
 
:prsti:  :LOL:

Renderiralo se CGI filmića, radile se malo jače naslovnice za knjige i svašta pa su TIFF-ovi bili veličine i preko 1GB, igralo se cijele noći, tada najzahtjevnije igrice na max detaljima i framerate-u preko 200... neloše razdoblje  (y)
Još i danas mali na tom kompu igra sve naslove na full HD i visokim detaljima... :oops:
 
Skripter said:
:prsti:  :LOL:

Renderiralo se CGI filmića, radile se malo jače naslovnice za knjige i svašta pa su TIFF-ovi bili veličine i preko 1GB, igralo se cijele noći, tada najzahtjevnije igrice na max detaljima i framerate-u preko 200... neloše razdoblje  (y)
Još i danas mali na tom kompu igra sve naslove na full HD i visokim detaljima... :oops:

    ...meni je drago što ne razumijem 90% ovoga što si napisao. Ko da je na svahiliju. Nije tebi lako.

    Daj mi na pp pošalji naslovnicu knjige za koju ti je trebao taj reaktor. Da imam predodžbu...
 
markookram said:
moraš kupit dvosmjernu pastu ...  (y)
Vidis vidis o tome nisam razmisljao. Sad cu nazvati u Links da pitam ako imaju dvosmjernu pastu. Tnx
 
OldBoy said:
    ...meni je drago što ne razumijem 90% ovoga što si napisao. Ko da je na svahiliju. Nije tebi lako.

    Daj mi na pp pošalji naslovnicu knjige za koju ti je trebao taj reaktor. Da imam predodžbu...

U nedjelju dođem doma pa potražim ako imam još negdje na kompu. Znam da je bila jedna s rukom položenom na 3D šahovsko polje u bojama šahovnice, dobra rasvjeta, A5 format. (y)

Nakupi se toga, ta bila je rađena prema zahtjevima tiskare - 1200dpi i sačuvani vektorski objekti. Nisam baš imal izbora :neznam:
 
DADO PU said:
Nisam siguran. Onda se toplina vraća u procesor, a to nije dobro.

Ili je  :misli:
Nije skuženo, npr. svojevremeno san ima jednoga Zalmana di mi je bilo lakše smontirati kombinaciju ako pastu nanesem na cooler a ne procesor...
 
    ...ni ja ne kužim to sa pastom da nije svejedno koju površinu prvo namažeš, ako ih na kraju spajaš.
 
Pazi ovo, nazovem trgovinu i pitam ako imaju dvosmjernu pastu. Kaze lik da pitam u DM-u i prekine vezu &€%#@!?





Poslano sa mog Lumia prozora.
 
A niš, probaj u DM-u.Možda je lik bil ozbiljan  (y)
 
gigi said:
A niš, probaj u DM-u.Možda je lik bil ozbiljan  (y)
A niš, probao bi ja i susedi spojit Evo TV. Ozbiljno :)
 
I ja bi ali ne nekoj svojoj već onoj iz reklame. (koja je to uopće)  8)
 
dokii said:
Procesor sjeda na pinove,a pasta ide na procesor da odvodi toplinu sa procesora na hladnjak,kako bi išlo obratno ?

Poslano sa mog Coolpad F1 koristeći Tapatalk
lako. uzmi lemilicu jacu i nasloni na hladnjak pa pogledaj i prati temp proca ....  :mrgreen: