PC tema

i1 said:
ma sta bi bilo preslabo napajanje, to sve skupa trosi kao malo bolja led lampa :)
Evo tu je neki tip mjerio, 67W full load za komp sa diskom.
http://www.servethehome.com/amd-sempron-140-sargas-whs-review/

Navodno ak mu uspijes otkljucat drugu jezgru trosi 20W vise, pa je i to opcija  (y)
Uz toliku potrosnju ne bi ni buka smjela smetat. Pogotovo obzirom da zbilja ne mora biti upaljen nonstop.

to je pravi duh  :mrgreen:  (y)
Bravo, hvala...  (y) Malo ću pročačkat da vidim mogu li s jednom drugom matičnom otključat tu jezgru. 
 
Pa imaš driver pack za takve slučajeve.
 
znam :)

Al donese mi neko laptop, a ja imam kinesku przilicu pa moram na bratov laptop sprzit jer je u k przilica...
Instaliras windovs i ond ti ne radi usb... pa trazi drajvere i przi na cd jer meni sto sprzim radi samo na mojem kompu :mrgreen:
 
diesel power said:
znam :)

Al donese mi neko laptop, a ja imam kinesku przilicu pa moram na bratov laptop sprzit jer je u k przilica...
Instaliras windovs i ond ti ne radi usb... pa trazi drajvere i przi na cd jer meni sto sprzim radi samo na mojem kompu :mrgreen:
:misli: :misli: :misli:

A jel finaliziraš disk kod snimanja, i kako uopće snimaš, track at once, disk at once, clone?


U biti... ne, ne želim znat, neću se zamarat.
Ajbog.
:mrgreen:
 
ne kuzim kaj tu ima za prziti ... pa skines direkt na komp  :misli:
 
Shepa said:
:misli: :misli: :misli:

A jel finaliziraš disk kod snimanja, i kako uopće snimaš, track at once, disk at once, clone?


U biti... ne, ne želim znat, neću se zamarat.
Ajbog.
:mrgreen:

finaliziram...

sprzim iso file....

a ove zbrlje nemam pojma sta si napisao

ma na ovom laptopu je radio usb

na jednom prije sam morao i cd s drajverima przit  (y)
 
Imam kucno kino sa slike,vivax ht 120,ukratko ostao sam bez daljinskog. Jel imao netko slican problem citam malo po netu da se moze upalit sa univerzijalnim daljinskim samo ne mogu nigdje naći kod za to kino,bili radilo kad bi stavio senzon od nekog drugog uređaja koji ima daljinski?
 
U uputstvima od univerzalnog daljinskog vjerovatno imaš uputstva kako ručno isprogramirati daljinski
 
PowerComander said:
Imam kucno kino sa slike,vivax ht 120,ukratko ostao sam bez daljinskog. Jel imao netko slican problem citam malo po netu da se moze upalit sa univerzijalnim daljinskim samo ne mogu nigdje naći kod za to kino,bili radilo kad bi stavio senzon od nekog drugog uređaja koji ima daljinski?
nema veze "senzor". IR prijrmnik-odasiljac, quartz s frekvencijom i neki "cip" koji cita i prevodi tj izvrsava komande.

univerzalni, ako nema tocno taj model koji ima, vjerovatno ima kod od nekog drugog branda koji su skopirali. mozda ce raditi on-off ali se ne moraju poklopiti sve komande. trebao bi imati neki mod da vrti sve kodove u krug dok se ne poklopi neki...

odes u ducan koji prodaje univerzalce i trazis upute i nades koji imabas tvoj model.
 
markookram said:
za takve stvari IR na mobu zlata vrijedi  8)
je za osnovne funkcije ... tak tak.
ispizdio sam, nemrem naci kod od klime fujitsu  :palacdolje: drugo sve ima.

koju apk koristis na mobu?
 
evo baš na tu temu ...  :LOL:

imam TV neke "EV" marke ... nema boga naći univerzalni daljinski da radi s tim TV-om ..  (y) Samo jedan od valjda 30 komada koje sam probao je uspio uspostaviti kontakt sa TV-om, ali je radila samo funkcija pojačavanja zvuka i pojačavanja boje ... ništa više ... a ustvari jedina stvar koja mi treba je on/off jer ostalo radim preko daljinca od recivera ..  :LOL: :LOL:

I sad sin kupi novi mob sa IC-om ... i fuckin' mob u nekoliko sekundi pronađe većinu funkcija TV-a ...  :LOL: :LOL:

ali mi skupo dati soma i pol kuna za mob koji će glumiti daljinski, kad mi TV ne vrijedi 300-400 kuna ...  :LOL: :LOL: