pištolj...ali za AIRBRUSH !

Dek..Dadek

New member
Nisam dugo,zbog nedostatka slobodnog vremena(i zdrave pameti) bio na ovim stranicama,zato prije svega BOK SVIMA!

2.Gdje mogu kupiti airbrush pištolj,ako netko zna?
 
Ak imaš negdje u blizini dučan od "Rotring-a" probaj tamo, mislim da su oni imali tog alata.
 
Dek..Dadek said:
Nisam dugo,zbog nedostatka slobodnog vremena(i zdrave pameti) bio na ovim stranicama,zato prije svega BOK SVIMA!

2.Gdje mogu kupiti airbrush pištolj,ako netko zna?

Zna netko, ali ja ne znam tko:mrgreen:

Probaj u Korčulanskoj, prva zgrada sa lijeve strane kad ulaziš sa ul. grada Vukovara. Tam je dučan sa modelima na daljinsko i inim stvarima. Tam sam videl i taj set za airbrush.
 
a da li bi mi netko mogao dati kontakt telefon nekoga tko se time bavi,pa da ga pitam...
 
Dek..Dadek said:
a da li bi mi netko mogao dati kontakt telefon nekoga tko se time bavi,pa da ga pitam...

ja sam sad pitao frenda koji se time bavi...ali je rekao da ima u Italiji i da on nezna di ima kod nas
 
Imas i u Magma ducanima (Turbo Limach) na odjelu maketa. Znam da su svojedobno imali raznih modela (jeftiniji za pocetnike i skuplji za profiche).
 
2Fast said:
Dek..Dadek said:
a da li bi mi netko mogao dati kontakt telefon nekoga tko se time bavi,pa da ga pitam...

GePeZejac - preuzmi liniju... :D

Kao prvo, Dudek a kaj ce tebi to?
Budimo realni, nije to za tebe! :D
Bolje je da meni platis da ti napravim indijanca ili plamene jezike nego da sam brljas.
Ovak, profi brush kosta cca od 150 do 350 e. Imas singleaction (kontroliras samo kolicinu boje) i dubleaction ( kontrola boje i zraka) brusheve. Od kvalitetnijih firmi preporucam: Iwata, Olimpus, Paschee, DeVilbis.
Za ostale podatke, Dudek prvo pozovi konobara... :roll:
 
taj ducan u korculanskoj se zove RCM potrazni na netu imaju web stranice i kontakt podatke...
 
Ima ti jedan za prodat moj frend, dizna 0,3(nisam sto posto siguran), a proizvodjac je RICH il tak nesto,regulacija boje i zraka. Ak oces pitam ti za cijenu il ak oces dam ti broj od tipa
 
p.s.bok tomee!

jojovz,šalji broj!
ustvari,ako netko nešto ima neka mi pošalje na PP!
Hvala još jednom!
 
Sa airbrushom tebas jako puno prkse da bi napravi nesto, tako da crtanje i slikanje su tek u osnovi povezane sa brushiranjem.
Gepezejac, koliko bi izasao brush kao na modelima u topicu "Photoshop"? Tocnije siva Ninja i Mille...
 
2Fast said:
Strasno :mortal: , mislim na sliku! Ko je to radio? :?:

Sad se pravis lud, a? :shock:

img96727si8fe.jpg


:D :D
 
gepeze said:
Bolje je da meni platis da ti napravim indijanca ili plamene jezike nego da sam brljas.

Koliko bi koštalo, da mi napraviš plamene jezike na rezervoaru :?:
 
EasyRider said:
gepeze said:
Bolje je da meni platis da ti napravim indijanca ili plamene jezike nego da sam brljas.

Koliko bi koštalo, da mi napraviš plamene jezike na rezervoaru :?:

E sad pazi. Plameni se mogu napraviti na dva nacina. Sa sablonama (maskama) i bez.Ako je rezervoar neostecen, znaci ja na postojecu boju radim plamene jezike onda je to cca 150 e, cca 100 bez sablone...
PDV je ukljucen u cijenu... :wink: :roll:
 
demza said:
Sa airbrushom tebas jako puno prkse da bi napravi nesto, tako da crtanje i slikanje su tek u osnovi povezane sa brushiranjem.
Gepezejac, koliko bi izasao brush kao na modelima u topicu "Photoshop"? Tocnije siva Ninja i Mille...

Cijeli motor? cca 300e
 
A zašto da slinimo?

-----------------------------------------------
Možda sam malo neupućen...
 
Mislim da cjena od gepezea je pristupacljiva za cjeli moto ipak imas unikat i vecina ljudi se divi dobrom paintbrushom