pištolj...ali za AIRBRUSH !

2gepeze:

O.K. Samo me zanima moraš li skidati rezervoar i koliko ti vremena treba (inače nemam pojma kako se to radi, pa se ispričavam ako pitanje nije baš na mjestu)
 
Dek..Dadek said:
Nisam dugo,zbog nedostatka slobodnog vremena(i zdrave pameti) bio na ovim stranicama,zato prije svega BOK SVIMA!

2.Gdje mogu kupiti airbrush pištolj,ako netko zna?
:misli: :misli: :misli: Pogledaj u Lučkom, kod "Iviček" Glasurit farbe, oni ti imaju profi "SATA" šprice, a ima i malih dizni, Moj frend je kupio Špricu sa o.5 mm diznom za nekih 1200kn, i oduševljen je, al imaju oni komplet program tak da vjerojatno i manj 8) ih ima. e ak kupuješ kupi si nešto kaj valja jer bu ti posle bilo žao.
 
EasyRider said:
2gepeze:

O.K. Samo me zanima moraš li skidati rezervoar i koliko ti vremena treba (inače nemam pojma kako se to radi, pa se ispričavam ako pitanje nije baš na mjestu)

Koliko tebi treba vremena da skines rezervar ne znam, :D, meni treba za plamene bez sablone cca jedan dan, za sablonu jedan vikend... :wink:
 
A kolko bi doslo da meni nacrtas na kacigu slijedeci motiv: dvoje mladih, zaljubljenog pogleda drzeci se za ruke trce po plazi u suton, iznad njih tigar u skoku, a cijela slika uokvirena plamenim jezicima iz kojih izviruju mrtvacke glave. Ha? :D :D :D :D :D
Ak je to prezahtjevno, onda ocu samo konje na pojilu u suton, naravno. :D :D :D :D :D
 
Dek..Dadek said:
momci,hvala na trudu!
Gepeze,imaš šablone od Ožujskog?

Koje: Zuja je Zakon, samo slova ili cijeli logo?
I kaj ce to tebi opet? Baris neku konobaricu? :roll:
 
ak smijem,imam direktno pitanje na temu :
di da nadjem nesto od slijedeceg - Paasche vl,vlst-pro ili slicni od njih, ili nesto od firmi Badger ili Iwata, i Createx boje?
guglanje itd nema neke bolje rezultate, zanima me ima li kod nas ili u susjedstvu negdje di se to moze nabavit. hvala :)