Pimpek veli bok... Pending

Status
Not open for further replies.

Pimpek

New member
Pozdrav svima. Slucajno nabasao na forum, svidjelo mi se. Zovem se Vedran. Imam 29, zivim u Canadi. U Zg je familija koju posjetim 1 mjesecno. Zena u Sibeniku. Nju ne posjetim tako cesto. Zavrsio infracrvenu astronomiju. Radim na izucavanju utjecaja telefrakcijskih snopova. Vozim KR1-S, Nowaay skuter od 150cc i XX. Ciao svima. Sada sam u Zg pa ako hocete, da pijemo sok. Bok again.
 
Zdravo! :drunk: :wave:

Ti si neki šaljivdžija, a? :peace:
A di ti je žena u Šibeniku :auuu:
 
pozdraf :cool:

infracrvena astronomija i telefrakcijski stupovi ? to nešt kao žene da zašprehaš :mrgreen: :mrgreen:

p.s. rijetko ko ovdje sokove pije, samo one od hmelja
 
eeejjj... :D pimpa
sad se presaltaj na stadij 6. razreda osnovne skole, tako da mozemo komunicirat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
"pimpek moj, pimpek moj samo hrabro stoj i niceg se ne boj" :LOL:

:hello:
 
Bok :cool:
 
Muzzy_Raptor said:
"pimpek moj, pimpek moj samo hrabro stoj i niceg se ne boj" :LOL:

:hello:
:mrgreen: o bem ti! to sam ja htjeo napisat kad sam vidio ime topica! :mrgreen: :mrgreen:
dobro došo!"
 
Pimpek said:
Pozdrav svima. Slucajno nabasao na forum, svidjelo mi se. Zovem se Vedran. Imam 29, zivim u Canadi. U Zg je familija koju posjetim 1 mjesecno. Zena u Sibeniku. Nju ne posjetim tako cesto. Zavrsio infracrvenu astronomiju. Radim na izucavanju utjecaja telefrakcijskih snopova. Vozim KR1-S, Nowaay skuter od 150cc i XX. Ciao svima. Sada sam u Zg pa ako hocete, da pijemo sok. Bok again.


nema on 29 godina nego 13 ili manje.
sad je skužio da može na netu ljude zajebavati a dok mu nađem adresu na netu doči ču mu tamo sa bejzbolskom palicom i onda ču..............




















igrati s njim bejzbol! :mrgreen:
ma znate što ču napraviti s njim!
uglavnom pimpek nemaš ti 29 nego puno manje jer normalna odrasla osoba si kao prvo nebi dala takvo ime, nebi takve glupe šale smišljala, posle tog jednog posta napisala bi još koji!
kladim se več da si si skoro pa zaboravil password i n afoum budeš došel opet tek kad slučajno u browser slučajno upišeš www.mot i onda bu se history pojavil i ti buš kliknul na www.motori.hr/forum/ i pokušaval budeš se sjetiti nicka i passworda!

nemožeš ti mene zeznut ma kolko pametan/pametna bila/bio :mrgreen: 8) :cool:
 
Pozdrav! :hello: :maca:
 
a jooooooj!
vi još mislite da je on zaprav ono za kaj se predstavlja?
 
 
Status
Not open for further replies.