Pimpek veli bok... Pending

Status
Not open for further replies.
izzyracer_84 said:
pozdraf :cool:

infracrvena astronomija i telefrakcijski stupovi ? to nešt kao žene da zašprehaš :mrgreen: :mrgreen:

p.s. rijetko ko ovdje sokove pije, samo one od hmelja
NIsu stupovi, nego snopovi. :mrgreen: I ne, nije da zene zasprehas, nesto daleko vaznije od toga...
 
stonerider said:
nema on 29 godina nego 13 ili manje.
Prema nacinu ophodjenja i vokabularnoj elokvenciji, siguran sam da jedino ti ovdje egzistiras u toj dobnoj skupini. :wink:
 
Hvala Vam najljepsa na dobrodoslici. Trudit cu se biti koristan u medjusobnoj komunikaciji. Najljepsi pozdrav svima. Ciao.

Eh, da, sorry for multiple posts. :oops:
 
Ovo je postalo kao na liječničkom pregledu za A kategoriju kad dođeš kod psihića a on te počne provocirat da vidi da li si lakozapaljiv pa da te sruši.
Bok pimpek i ne daj se tak lako navuć :mrgreen:
 
Pimpeka neću pozdravit. Bojim se da bi se mogli izvući pogrešni zaključci.
Dakle pimpeke NE pozdravljam, dobro možda svojeg ponekad :mrgreen: .
 
Pimpek said:
stonerider said:
nema on 29 godina nego 13 ili manje.
Prema nacinu ophodjenja i vokabularnoj elokvenciji, siguran sam da jedino ti ovdje egzistiras u toj dobnoj skupini. :wink:

e neznaš ti po tome kolko imam godina, nego sam ja lijepo napisal da imaš godina ko i ja u jednom postu pa si to upotrjebil u svojem postu.
to kaj imam 14 godina ne znači da ne pamtim kaj sam napisal i nemre me jedan Pimpek zajebati pa da mislim da kao, ti si pametan, iz riječi zaključuješ kolko imam godina :wink:

ajde ful sorry ako sam fulal da nisi pravi(što i dalje mislim) ali netrebaš se praviti pametan na ovakvom forumu :wink:
 
stonerider said:
Pimpek said:
stonerider said:
nema on 29 godina nego 13 ili manje.
Prema nacinu ophodjenja i vokabularnoj elokvenciji, siguran sam da jedino ti ovdje egzistiras u toj dobnoj skupini. :wink:

e neznaš ti po tome kolko imam godina, nego sam ja lijepo napisal da imaš godina ko i ja u jednom postu pa si to upotrjebil u svojem postu.
to kaj imam 14 godina ne znači da ne pamtim kaj sam napisal i nemre me jedan Pimpek zajebati pa da mislim da kao, ti si pametan, iz riječi zaključuješ kolko imam godina :wink:

ajde ful sorry ako sam fulal da nisi pravi(što i dalje mislim) ali netrebaš se praviti pametan na ovakvom forumu :wink:

:naklon: :naklon:



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Baj d vej-Hajl PimpEK :mrgreen:
 
Bio pravi ili krivi , svaka cura mu se divi.
Pozdrav!
 
Status
Not open for further replies.