Pismo iz Austrije

prpa said:
https://m.vecernji.hr/auti/popisan-sporazum-koji-ce-omoguciti-laksu-naplatu-prometnih-kazni-od-hrvata-1234351

:mrgreen:

ajde da i "vama" oderu kazne kao sto ih rh policija dere "nama" !!

a sta ste mislili da to nikada nece doci na red. I da je za to EU kriva?!?

ovo nije odgovor samo tebi prpa vec mislim na sve.....

 
kronik said:
ajde da i "vama" oderu kazne kao sto ih rh policija dere "nama" !!

Kako to misliš? I kome to 'nama'?
 
Kiki_Rotten said:
Kako to misliš? I kome to 'nama'?

pa vidim da se cijelo vrijeme dijelimo na mi i vi, nase i vase. A onda se malo i kuka na sve strane kako je "nama" tesko ali zato su drugdje ulice posute zlatom ....

a "mi" smo isti oni koji smo zivjeli u RH - ali vise ne zivimo.

A kada te RH policija vidi sa "njihovim" tablicama onda se i ne paljenje zmigavca pokusava naplatiti - po principu to inace kosta 7.000,- HRK-ova ali eto mi smo dobri pa ce vas to kostati samo 1.000,-HRKova. A ako to ne zelite platiti odmah onda cemo morati to na neki drugi nacin ( sudskom tuzbom ) naplatiti....

Dok za to isto vrijeme prolazi lik sa ZG regom i mobitelom na uhu. Ali to policija nikako u datome trenutku nije mogla vidjeti.
I nije se samo jednom dogodilo.

I da - naplatili su mi curac. 
 
Super Jura said:
Kronik, dugo te nema u starom kraju,

"kod nas" su kukanje i mobitel nacinalni sport - odmah poslije nogometa :mrgreen:

ako je tako onda me jos dugo nece biti u "nasem" kraju.

A zamisli lijepog zivota kada bi ljudi prestali kukati i poceli vise raditi ( nesto  ) .
Da novac nije problem to znam. Novaca nema!! Rekao je jednom jedan vrlo pametan bosanski politicar.


 
Dali netko ima iskustva s kaznama iz švicarske?
Šta ako se ne plati kazna,dali te mogu švicarci natjerati da platiš?
 
Dene said:
Dali netko ima iskustva s kaznama iz švicarske?
Šta ako se ne plati kazna,dali te mogu švicarci natjerati da platiš?

Kratko i jasno: DA

i nisu jeftini.

Na koliko su te slikali i gdje? u mjestu ili na otvorenoj?
Do 2018 ti nisu mogli nista al sad su se ujedinili sa ostatkom EU
 
zoky_29 said:
Kratko i jasno: DA

i nisu jeftini.

Na koliko su te slikali i gdje? u mjestu ili na otvorenoj?
Do 2018 ti nisu mogli nista al sad su se ujedinili sa ostatkom EU
Vidio sam blic ali kaznu još na sam dobio.
Slikali su me na autoputa, nisam bio u nekom prekršaj u velikom. Dal znaš kako kod njih idu kazne na autoputa, ono koliko km preko ograničenja je koliko novaca?
 
Dene said:
Vidio sam blic ali kaznu još na sam dobio.
Slikali su me na autoputa, nisam bio u nekom prekršaj u velikom. Dal znaš kako kod njih idu kazne na autoputa, ono koliko km preko ograničenja je koliko novaca?

Još se treseš  :misli:
:mrgreen:
 
Znam lika koji je skupio više  tisuca eura prometnih kazni po Europi, nije platio niti jednu, auto glasi na starog, stari ne ide van drzave a uz to je zblokran za tri života, mogu mu ga puhati..., Balkanac se uvijek snađe ako hoće.
ps. Svake godine uredno mjenja tablicu kod registracije.