pitanje dal da kupim?

Imas u Bike magazinu od 12 mjeseca izdanje test tog motora naravno polovnog i svrstavaju ga u vrlo preporucljivu kupnju i sa puno vise km nego taj sta ima ,jedino mu navode izmjenu straznjeg amortizera pa probaj nabavit negdi taj broj.
 
početkom 98.god.smo kao suzuki serviseri išli u salzburg na upoznavanje sa novim modelima i radili smo tada baš na TL 1000 R.... koji je pretstavljen kao baza za SB !! agregat je oličenje kvalitete a što se tiče zadnjeg dvodijelnog amortizera problem se javljao tek nakon poduže "sporije" vožnje a zbog blizine ispušne grane stražnjeg cilindra jer se hidraulični dio pregrijavao i ulje gubilo svojstva.... na problem je ukazano na pistama gdje je serijski motor testiran bez izoliranja stražnje ispušne grane...dakle serijski motor...a onda je to u javnosti prihvačeno kao zdravo za gotovo iako u svakodnevnoj običnoj upotrebi taj problem obični momci nikad neče ni primjetit !! Konačno-koji je to serijski motor koji se po pistama naganja sa original ovjesom-pogotovo zadnjim !?  Suzuki je odmah uz TLR nudio i tvornički kpt. trkači kit....motor je testiran po americi i australji i davao je odlične rezultate ali bez obzira na to suzuki se opredjelio na gsxr 750 modele !! Suzukijev V2 agregat JE ZASIGURNO u samom vrhu ponude !
 
sile.....drugim rijecima da cutim i kupujem????

inace kolika mu je redovna cijena na trzistu jer  taj podatak nemogu naci nigdje.
fala
 
zoky_29 said:
sile.....drugim rijecima da cutim i kupujem????

inace kolika mu je redovna cijena na trzistu jer  taj podatak nemogu naci nigdje.
fala
mislim da 3000 eu nisu nikakvi novci za taj motor.... jel to taj motor što je gore na slici sa yoshimurama?
 
zvonko situm said:
mislim da 3000 eu nisu nikakvi novci za taj motor.... jel to taj motor što je gore na slici sa yoshimurama?

nije.....isto ima yoshimure  ali ovaj na slikama je 99 god.....slikat cu ovog preko vikenda pa stavim da vidis
inace je kao da je sad izasao iz tvornice...



 
To nije puno novaca za taj motor. Ako je tako kako kažeš, redovno servisiran sa 21 000 km i sve ostalo zbilja ga se isplati kupiti. A i nema ih baš puno (y).
 
zoky_29 said:
motor je iz i nalazi se u svicarskoj...

Neznam nista o tom motoru nisam ima prilike se susrest s njim jel ih je jako malo u HR...ali mogu rec cim je iz svice da nema zajeba i da je 100% ta kilometraza....nisam nigdi susrea vece "pacjente" sta se odrzavanja voznog parka tice....
 
bmw m 5 said:
zahvalan covjek nema sta...!!!  nisam nista cuo ili procitao...radim s tim svaki dan....Servisna knjizica....sta je problem naci jednu..i uz malo "veza" upisati unutrasto zelis. Govorim ti zato jer ja sam kupio prije dvije godine vtr sp-1...isto godiste 2000...od moga kuma...sa stvarnih 24.000 km...ali stvarnih...Onda bi ti trebao vidjeti moju hondu...i usporediti sa suzukijem...to ispada da je neko sa tom suzom pravio MANJE od 3000 godisnje ???? To bi trebalo biti kao iz ducana.....Malo zvuci kao znanstvena fantastika....
Jao vidi ovu metRo Hondu, nema mi nista draze nego namazati VTR-a, jos ak je prijepodne... (y)
Inace tl-a vozi i Kazo Š., ako on kaze da je motor bomba onda stvarno je... (y)
 
zorozic said:
Jao vidi ovu metRo Hondu, nema mi nista draze nego namazati VTR-a, jos ak je prijepodne... (y)
Inace tl-a vozi i Kazo Š., ako on kaze da je motor bomba onda stvarno je... (y)

a ko je to????


54 said:
Neznam nista o tom motoru nisam ima prilike se susrest s njim jel ih je jako malo u HR...ali mogu rec cim je iz svice da nema zajeba i da je 100% ta kilometraza....nisam nigdi susrea vece "pacjente" sta se odrzavanja voznog parka tice....


sta se ovog tice 100% si u pravu
 
zorozic said:
To je jedan moj frend iz Zg, vozi tl mislim 2 ili 3 godine, kaze da je motor ok.
Htio je reći mali Kazimir Šepić  8)... Motor je dobar!
 
Nema tu puno filozofije, najbitnije u ovoj priči je očuvanost cjelokupnog motora i kakav je tebi za voziti, ako si ukupno zadovoljan kupi ga (y)
 
zoky_29 said:
motor je iz i nalazi se u svicarskoj...
zoky_29 said:
ne dolazi mi nista.......jer sam gore

ok, ok.... mislila sam da je ovdje u HR jer znam jedan ovdje koji moguće da je na prodaju, a sigurno znam da je u odličnom stanju..... no, sve u svemu, ukoliko ste oboje tamo, nije to velika lova za njega, pogotovo ako je u dobrom stanju....
 
zorozic said:
Jao vidi ovu metRo Hondu, nema mi nista draze nego namazati VTR-a, jos ak je prijepodne... (y)
Inace tl-a vozi i Kazo Š., ako on kaze da je motor bomba onda stvarno je... (y)
...hm....siguran si ?? Ja se nebih kladio...moj motorcek ima: bregaste hrc...titanij ventile...obradene glave(poboljsani squish..i sve polirano do bola)...PCIII usb....sa leovince topovima...usisna jedinica od sp-2 64mm...sto rezultira sa 134 ks...na kotacu....e sad....ko voli nek izvoli.... :D